Piatok, 20. september, 2019 | Meniny má Ľuboslav(a)

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Nachtmann
1>
mínus indicator plus

a kradne sa ďalej   a kradne sa ďalej

Smeráci nás majú za sprostých
 
mínus indicator plus

ten náš idiot   ten náš idiot

sa prejavil hneď po zápase, keď Orbánovi ďakoval za výbornú atmosféru. Je to super...
 
mínus indicator plus

to som nepovedal   to som nepovedal

tak si nevymýšľaj. V Európe a zvlášť v strednej, neexistuje "čistý" národ. A to je aj dobre, lebo čím menej príbuzné gény majú rodičia, tým schopnejší potomkovia sa rodia. V opačnom prípade populácia degeneruje. Hlavne tvrdím, že nie sme šovinisti ako sú Maďari a nerobíme si nároky na cudzie územie. Čo je to "veľké Maďarsko" ako na každom kroku v Maďarsku vidíte mapu Uhorska? Už zo slušnosti by s tým mohli prestať a neliečiť si komplexy.
 
mínus indicator plus

zelený mozok   zelený mozok

tak sme za socializmu volali ľudí ako súdruh Slávik22 . Klapky na očiach, demagógia a jednoduché myslenie. Rozhodovať sa treba rýchlo a blbo, to bolo charakteristické pre armádnych dôstojníkov. Nikdy nebojovali len sa hrali na vojakov. Zato mali vysoké platy, dvojnásobné dovolenky a skorší odchod do dôchodku. Stačí sa pozrieť na terajšieho ministra obrany, gumák ako vyšitý. "Veď rozkaz je viac ako zákon"
 
mínus indicator plus

pre Maďarov sme stále buta Toth   pre Maďarov sme stále buta Toth

"Slovák nie je človek, Slovák je otrok" Toto skandujú Maďari na štadióne v Dunajskej Strede. Liečia si komplexy z Trianonu a vyhlasujú sa za múdrejší národ, neviem na základe čoho. Pritom drvivé percento Maďarov nemá DNA ich národa. Niet sa čo diviť, prehnali sa cez nich Tatári, Turci a Cigáni a každý národ tam zanechal svojich potomkov. Takže Hajrá !
 
mínus indicator plus

slovenskí Maďari sú šovinisti   slovenskí Maďari sú šovinisti

a takí aj zostanú, obzvlášť tí z Dunajskej Stredy.
 
mínus indicator plus

ten autizmus si   ten autizmus si

odkiaľ vyhrabal? Ja o voze ty o koze. Zasa viem niečo nové:" keď niekomu vadí uvrieskaný komentátor tak je autista". Merčiak často spomína bývalého komentátora Karola Poláka ako svoj vzor. Jeho krédom bolo "hovoriť málo a povedať veľa". Škoda, že sa to od neho nenaučil. Mal som raz na jednej skúške partnera, ktorý svoj ukričaný prejav odôvodnil takto: "keď nevieš odpoveď na skúšobnú otázku, tak začni kričať a skúšajúci ťa radšej zastaví aby to nemusel počúvať". Keď dajú strih na Hlavenu a ten začne ziapať, ako dieťa, keď mu zoberú hračku, tak si vždy spomeniem na toho kolegu.
 
mínus indicator plus

Ok, máš pravdu   Ok, máš pravdu

všimol som si tú hrúbku až keď som odklikol. Ale môžem ťa ubezpečiť, že základy ináč rešpektujem.
 
mínus indicator plus

k tej výbave treba   k tej výbave treba

doplniť ešte tetovacie štúdio. Veď zamachlené celé telo kadejakými obrázkami, výročiami narodenia detí a mená všetkých frajeriek je niečo čo dvíha sebavedomie týchto "intelektuálov" do oblačných výšin. Duchom chudobnejšie dievčatá vlhnú už pri pohľade na týchto farebných gladiátorov a nevedia sa dočkať "nádherného zážitku" aby sa mohli pochváliť pred tými, ktorým sa do postele gladiátora nepodarilo dostať, lebo tam už bolo obsadené.
 
mínus indicator plus

múdry ľudia   múdry ľudia

liečia príčinu a nie dôsledok. Aj hlúposť by sa mala liečiť učením a nie obhajobou hlúposti.
 
mínus indicator plus

sorry nevšimol som si   sorry nevšimol som si

že nie som s tou alergiou na vrieskanie Hlavenu a Merčiaka sám
 
mínus indicator plus

vysvetlí mi niekto   vysvetlí mi niekto

prečo ten Hlavena tak vrieska aj vtedy keď o nič nejde? On je hluchý alebo má len nejakú inú mentálnu vadu?
 
mínus indicator plus

určite ja s jeho opicou   určite ja s jeho opicou

problém nemám. Tak ako nebudem mať problémy s kožou a jej funkciou ochraňovať telo, ktoré bude mať možno Hamšík. To nie je teória ale závery lekárskej vedy. O tom, že Hamšík ide do postele s kadekým nebudem diskutovať. Každý vyznávame nejakú morálku, niekto aj žiadnu a ešte sa tým bude aj vychvalovať.
 
mínus indicator plus

treba tam zavesiť   treba tam zavesiť

trenírky s hnedým vzadu. To by tak verne reprezentovalo Danka.
 
mínus indicator plus

ale je to fešák   ale je to fešák

a koľko hlúpych báb behá po Slovensku, ktorým sa páči len prázdna navoňaná hlava. Aby som bol spravodlivý: "koľko chlapov si vyberie manželku tú s tými najväčšími prsiami?"
 
mínus indicator plus

Hamšík vyzerá   Hamšík vyzerá

ako pomaľovaný kohút. Fotbalista je dobrý, ale urobiť zo seba opicu by nemusel.
 
mínus indicator plus

to čo Mikloš podrobne popísal   to čo Mikloš podrobne popísal

a sa mu čudujem, že na Ficove nezmysly vôbec reaguje (rešpektujem, že intelektuálne menej zdatným to treba popísať takto opisne, ale aj tak neverím, že to akceptujú) to by som ja vysvetlil stručne: - Systém v ktorom je invencia zabitá hneď na počiatku množstvom nomenklatúrnych aparátnikov závislých na existencii systému - kde do riadiacich funkcií od najnižších po najvyššie sú nominovaní (až na výnimky potvrdzujúce pravidlo) hlupáci - kde najvyššou kvalifikáciou je červená knižka komunistickej strany - kde inžinier, lekár, vedec je považovaný za príživníka, na ktorého pracuje robotnícka trieda - kde je v zárodku zabíjaná motivácia za pokrok Takýto systém nemá žiadnu šancu na to aby prosperoval a nebodaj sa ešte aj rozvíjal. Na začiatku 90-tych rokov som bol na študijnej stáži v najväčšej stavebnej firme v Holandsku. Bol som prekvapený, že organizačná schéma v nej bola totožná s firmou Váhostav Žilina. Napriek tomu tam prosperovali a Váhostav kráčal od desiatich k piatim. Prečo? Odpoveď je v predchádzajúcich vetách. Do roka som z Váhostavu utiekol a vybudoval úspešnú stavebnú firmu zatiaľ čo Váhostav zatiaľ dva razy skrachoval a zanechal za sebou stovky okradnutých drobných podnikateľov. To je Ficov Dubčekovský fantómový pokrok, na ktorý je najlepší vtip: Áno Rakúšanov by sme určite dobehli, len by sme ich nesmeli predbehnúť aby nevideli, že máme holé zadky.
 
mínus indicator plus

vieš robiť advokátsku prax   vieš robiť advokátsku prax

je niečo iné ako robiť prax na drevorubača alebo pohoniča koní. To môžeš robiť aj za humnami dediny. Ale za vyšším vzdelaním sa chodí často aj do zahraničia (Londýn, Oxford, Paríž, Moskva, Seatle, atď.) nielen do BB, ale pri tvojom "rozhľade" sa to niekedy ťažko chápe.
 
mínus indicator plus

Jankovská má tvár strigy   Jankovská má tvár strigy

a tá je zrkadlom duše čarodejnice. Rozvádza sa, manželovi sa vôbec nečudujem.
25.08.2019 19:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Gajdoš obracia každé   Gajdoš obracia každé

euro, len aby skončilo vo vreckách SNS - ákov a nikde inde. Vyzval aby šetrili, keď všetci myslia ako minúť čo najviac na balíčky, kampaň za štátne a popri tom aj do vlastných vreciek. Minister vyzerá ako truhlík bez vlastného názoru
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME