Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Nachtmann
1 >
mínus indicator plus

že sa s ním bavíte!   že sa s ním bavíte!

duševne chorý človek, len by ma zaujímalo kto mu dáva tie lajky. Asi má v krčme v Liptovskom Hrádku najatú partiu štamgastov.
25.11.2020 10:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nechápavý truhlík   nechápavý truhlík

veď to nerozporujem, ale nie ako fyzická osoba s iným trvalým pobytom. O tom stále hovorím, len ty si melieš svoje dokola. Nechápeš, že ja mám iné a možno užitočnejšie starosti ako byť členom rôznych združení?
 
mínus indicator plus

keď ti záleží viac   keď ti záleží viac

na forme ako obsahu tak by ti to mal opraviť, osobitne pre teba
 
mínus indicator plus

príživníci Ivanič, Dluhoš, Mersich   príživníci Ivanič, Dluhoš, Mersich

za asistencie Garaja sa prihlásia k úspechom Vlhovej a budú jej blahoželať hlavne preto, lebo podľa platného zákona o športe dostane SLA väčší balík peňazí, ktoré oni stihnú veľmi rýchlo rozkradnúť cez smiešne družstvo "nádejných juniorov"
 
mínus indicator plus

veľmi dobrý článok   veľmi dobrý článok

len škoda, že tupý národ zostane tupým národom.
 
mínus indicator plus

Si stále naivný truhlík   Si stále naivný truhlík

nič som si nenaštudoval ako občan inej obce sa oficiálne zapojiť nemôžem. Môžem sa stať členom napríklad toho vlka alebo okolo okolo aktivistu Pada a zapojiť sa, ale počet ich víťazstiev voči skorumpovaným úradom majú ako don Quichot proti veterným mlynom. Ja chápem tvoje rozhorčenie a plne s ním súhlasím, lenže odmietam obetovať celú moju energiu na boj s vetvičkou orgovánu proti samopalu, ak vieš čo tým myslím. Tú energiu potrebujem aj na iných frontoch a nemám jej nazvyš. Je tu štát a jeho orgány aby robili to čo majú a medzi to patrí aj ochrana prírody a životného prostredia. Že to nerobia, nuž spýtaj sa svojich spoluobčanov prečo volili Fica, Mečiara, Danka, Kotlebu, lebo tam to začína. Prečo v Mikuláši zvolili Blcháča, keď sa vie aký je skorumpovaný? A toho panáčika si nechaj pre svojich kamarátov. Ešte si cikal do piesku, keď som ja robil sprievodcu v Demänovskej Jaskyni Slobody a vysádzal stromky v Doline. Moje životné heslo, ktorým sa riadim celý svoj dlhý život je "planétu Zem máme len požičanú od našich detí". A buď si istý, že sa ním aj riadim.
 
mínus indicator plus

cestovný ruch krváca   cestovný ruch krváca

20 rokov a korona je len klinec do rakvy. Keď som bil na poplach proti nezmyselnej výške poplatkov organizáciám SOZA, LITA atď. tak aj zväz nič nedokázal. Ktovie čo bolo za tým, zrejme aj korupcia. Nezmyselný odvod DPH za Booking, ktorý platí hotelom len základ, vydieranie editormi Gastrolístkov a najnovšie rekreačných poukazov, to sú len časť toho ako peniaze z tržieb reštaurácií a hotelov nekončia u nich ale v o vreckách prostredníkov s politickým pozadím.
 
mínus indicator plus

si truhlík asi dobre platený   si truhlík asi dobre platený

zapojiť sa môžeš, ale Územný schvalľuje miestne zastupiteľstvo a príslušný stavebný úrad schvaľuje ÚR a prípadné stavebné povolenie. Ostatní môžu namietať koľko chcú. Čo obhájili aktivisti z Mikuláša proti sile developerov a je jedno či to bolo TMR alebo hoteliéry. Rataj má asi z teba radosť.
 
mínus indicator plus

keď si pletieš   keď si pletieš

obec Demänovú s obcou Dem. Dolina tak potom nerozvádzaj svoje "úsmevné nezmysly". Ako občan Demänovej som sa nemohol zapojiť do žiadnych konaní. Občanmi Dem. Doliny sa stali okrem iného aj podvodom prihlásený na trvalý pobyt prišelci, ktorí s Jasnou nemali nič spoločné len preto aby pár desiatok pôvodných obyvateľov prehlasovali tak, ako to TMR a developeri potrebovali. vymyslíš si nezmysel a potom z toho vyvodzuješ nezmyselné závery. Kto je tu hejter? Zajtra ťa môžem počkať na moste medzi Bodicami a Demänovou ty hejter od počítača a ešte do toho pleť aj urbár, bl...be...k
 
mínus indicator plus

ty si strelil riadneho capa   ty si strelil riadneho capa

ja som z Demänovej a žijem tu od narodenia. Takže nielen viem ako vyzerala dolina v roku 1960 a ako vyzerá dnes ale aj kto to spôsobil. Iste TMR nie sú jediný, ale bez vlekov by neboli hotely a neťažilo by sa tak ani drevo. Ty hate od počítača ?!
 
mínus indicator plus

Matovič sa správa ako idiot   Matovič sa správa ako idiot

A najväčšiu radosť z toho majú Fico, Pele a Kotleba. Jazyk a kultúra Matoviča je vhodná do krčmy a nie vlády SR. Chcieť aby ďalšie testovanie robilo ministerstvo hospodárstva je to isté ako keby chcel od ministra zdravotníctva riadiť elektrárenskú sústavu. Je to sprostý podraz. On vie, že na ďalšie testovania pôjde menej ľudí a príčinou má byť Sulík. Matoviča by mali menej zaujímať preferencie a viac riadenie štátu, potom sa mu zdvihnú aj tie. Je to skrátka šašo nehodný funkcie, ktorá mu spadla do lona a na ňu evidentne nemá. Nie sme v divadle pán Matovič!!!!!!
 
mínus indicator plus

Demänovská Dolina je už zdevastovaná   Demänovská Dolina je už zdevastovaná

prežil som tam prvých 25 rokov života a posledných 15 rokov som tam radšej ani nešiel aby som nevidel tú hrôzu. A nejaký nafúkanec Rataj povie, že ukáže Rakúšanom ako sa podniká v turistike, bl......c
 
mínus indicator plus

súdruh Fico   súdruh Fico

patríte do klietky, ktorá sa volá väzenie Leopoldov. Prečo? Lebo vy ste urobili zo Slovenska prostitútku pre stranu SMER. Ani nepíšem sociálna demokracia, lebo ste ňou nikdy neboli. Kradnúť, podvádzať, oblbovať jednoduchých ľudí to vám išlo vždy dobre. Veď sa netraste od strachu aj v Leopoldove sa dá žiť, Trošková vás príde aspoň pozrieť keď už nie poslúžiť.
 
mínus indicator plus

dali ste si prácu na obhajobu Krčméryho   dali ste si prácu na obhajobu Krčméryho

ale z faktu, ktorý uviedla autorka, že sa nám tu nakotilo neprimerané množstvo profesorov ste nespochybnili nič a to je podstatné. Nič na tom nezmení ani moja úcta k pánu Krčmérymu
 
mínus indicator plus

súhlasím s vami   súhlasím s vami

čím väčší hlupák tým viac túži po titule a je jedno po akom. Poznám jedného ktorý používa titul doktor za nejaké mesačné školenie v USA. Mne vadia aj tituly v obore menežmentu. Títo absolventi o sebe hovoria, že v podstate vedia všetko. Ja hovorím, že nevedia nič poriadne. Som Ing. a skočilo nás po 5,5 ročnom štúdiu na SVŠT jeden zo štyroch, ktorí nastúpili na školu.
 
mínus indicator plus

diskutovať s Droppom je zbytočné   diskutovať s Droppom je zbytočné

je to ako diskusia o slobode s väzenským dozorcom. On vaším argumentom nerozumie, alebo si ich vysvetlí svojím čudným spôsobom. Chýba mu v DNA niečo čo vy máte. On si vaše komentáre užíva lebo sa cíti strašne dôležitý. Pripadá mi ako škaredá dievčina, za ktorou sa každý obzrie lebo niečo také škaredé ešte nevidel. Ona si to však vysvetlí, že je to preto, lebo je pekná.
17.11.2020 10:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

to sústo nie je stredné   to sústo nie je stredné

Blcháč má na rováši ďaleko väčšie sústa. Bol už roky trestne stíhaný, ale SMER to zastavil až na Krajskom súde. Stačí sa len vrátiť k odloženým prípadom a Pelle sa ho bude musieľ zbaviť a potom si na ňom zgustne NAKA.
 
mínus indicator plus

mne sa ten termín   mne sa ten termín

manažér ukrajinského typu veľmi páči. Aspoň by nás normálnych podnikateľov dodržujúcich zákony nehádzali do jedného vreca s mafiánmi. Ako k tomu prídeme? Čanky, Brheľ, Poor, Široký a množstvo ďalších menších nie sú podnikatelia ale manažéri ukrajinského typu.
 
mínus indicator plus

čo má podobné s Mečiarom?   čo má podobné s Mečiarom?

Nuž to, že tieto metódy sa zaviedli za jeho vlády a zdokonalili k dokonalosti za vlády Fica
 

1 >

Najčítanejšie na SME