Piatok, 14. august, 2020 | Meniny má MojmírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Nachtmann
1 >
mínus indicator plus

súdruh Droppa   súdruh Droppa

už ste dávno nič nenapísal, čože sa stalo?
13.08.2020 21:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Droppa spadol do žumpy   Droppa spadol do žumpy

a smrdí na hony ďaleko. On proti nikomu nič nemá, každého si váži (okrem p. Pada) len každého koho môže toho opľuje, obviní a klame. Rattaj si mastí brucho a za pár strieborných si kúpil trúbu, ktorá sa volá Droppa. Ako hlboko dokáže tento vraj novinár klesnúť už nedokážem ani odhadnúť.
12.08.2020 16:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pani Tepličková najhoršia zrážka   pani Tepličková najhoršia zrážka

je zrážka s blbcom. Ja by som v tomto prípade ešte pridal aj s pomiatnutým. Droppa (schválom som vynechal oslovenie pán) nie je duševne zdravý človek a treba mu dať pokoj, nediskutovať s ním, neodpovedať na invektívy a už vôbec nečakať od neho určitú logiku v jeho "argumentoch". Tam totiž žiadna nie je. Žiaľ SME mu dáva priestor namiesto liečivého ticha a odmlčania sa.
11.08.2020 21:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

súdruh Droppa odrastený   súdruh Droppa odrastený

v socializme sa drží sovietskeho hesla: "pod obrázkom bieleho štvorca je text - tento kruh je čierny". A tento pa......gáj poučuje druhých. Ja som už dávno hovoril, že to je na diagnózu.
11.08.2020 19:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

a čím preboha?   a čím preboha?

opisuje ako Kollár s Matovičom
11.08.2020 19:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

citujem:   citujem:

....články pána Droppu sú kompilátom tlačových správ...... ....zavádzajú čitateľa..... Napísal som asi 40 blogov, v ktorých nie je ani jedna veta cudzia. Všetko sú to moje skúsenosti a myšlienky, preto ich je len 40. Nemám dar spisovateľa a nevedel by som napísať ani krátku novelu. Zato blogy sú asi vydarené, keďže mám momentálne karmu 10,5. Asi preto, že sú to len vlastné myšlienky . Takže pán Droppa bude opäť kritizovať blogy iných, opravovať gramatiku a často písať ďalej, len vždy uvedie od koho a kde odpísal. Nie je teda plagiátor, zlodej a ani klamár, len sa predvádza na stránkach SME a chváli sa aký on bol novinár, to je všetko.
11.08.2020 15:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

OK, peace   OK, peace

nič som nezabudol a na mladosť mám veľa krásnych spomienok, pretože som vyrástol v Demänovskej Doline. Len nebudem spomínať na to ako mi otec sedel vo väzení a my so sestrou sme nemali veľmi čo jesť. Ako ma podplukovník Capko z Ovšisťa nechal na sústredení v Mikulove zavrieť na dva dni do väzenia po službe za to, že som nechcel ísť večer chlastať do vinárne. Potom ma pod samopalmi vyviedli na futbalové ihrisko aby som mohol ako záložník - špílmacher odohrať futbalový zápas a po zápase nazad do väzenia. Mám krajšie spomienky inde a o inom. Developerský projekt nerobím pre zisk a to mi neverí 99% ľudí. Ja som si za život zarobil na stavbách VD Gabčíkovo, PVE Č. Váh, Abu Ghraib v Iraku a v Nemecku zarobil toľko, že by som mohol teraz 10 rokov ležať na pláži v Iraku a nič nerobiť. Lenže som iná krvná skupina a workoholik. Chcem po sebe nechať bytovú zónu v rodnom meste s bytmi aké v Liptovskom Mikuláši ešte nikto nepostavil. Zisk 1-3%, ale to väčšina nepochopí a neverí. V tom je čaro 70 rokov veku - už nič nepotrebujem. Bratislavskí developeri sú u mňa vandali przniaci mesto a prírodu.
 
mínus indicator plus

Ďakujem za prihovorenie   Ďakujem za prihovorenie

naozaj moja reakcia (až druhá) bola trochu ostrejšia, pretože autor blogu ma okamžite nevyberavo označil za senilného starca. To nebolo ani tak fér ako sprosté. Nie som ani veľkopodnikateľ ani bývalý komunista, ale človek, ktorý sa schopnosťami a pracovitosťou napriek komunistickej nepriazni vypracoval na úspešného manažéra. Hovoriť o mne, že som senilný len preto, že mám 72 rokov je úroveň krčmového povaľača. Práve naopak aj napriek biologickému veku som na prekvapenie stále veľmi inovatívny človek. To nie je fráza, ale poznám 70-ročných mladíkov a naopak 30-ročných starcov. A aby som nebol v anonymnej výhode, tak sa predstavím som Martin Sukupčák zo Žiliny a tu je môj projekt na ktorom sa realizujem a ktorého pretlačenie mi cez úrady voči práve 40-ročným hlupákom trvalo 11 rokov: www.novapaludzka.sk
 
mínus indicator plus

teším sa   teším sa

na tvoj ďalší narcistický blog "...nauči pravopis..."
 
mínus indicator plus

Menza - študentská jedáleň   Menza - študentská jedáleň

MENSA - medzinárodná organizácia nadpriemerne inteligentných ľudí, nauč sa cudzie slová. Tvoj spôsob myslenia, že len komunista mohol byť vynikajúci študent ťa charakterizuje, no comment. Nemohol som študovať medicínu lebo otec bol politický väzeň, kandidátsku prácu CSc. mi komunisti nedovolili obhájiť z tých istých dôvodov. Pako zasa strieľaš vedľa. Máš pravdu, nestojíš mi za diskusiu s tebou. Ale podľa tej poznámky na "pravopis" naozaj nevieš o čom MENSA je, vidno, že tam nepatríš.
 
mínus indicator plus

vykľuľ sa z teba narcis   vykľuľ sa z teba narcis

a bohužiaľ aj nadávajúci pako. Ty nepíšeš o tom aká bola VK nezmyselná ale hlavne uvádzaš podrobnosti v ktorých sa predvádzaš. Starý a senilný je stále jeden z najúspešnejších podnikateľov (tých čo dodržujú zákony a necicajú štátnu kasu) na Slovensku, ktorý bol trikrát v užšom výbere na podnikateľa Slovenska organizovanou renomovanou agentúrou E&Y. Okrem toho člen MENSA (ak ti to niečo hovorí) s IQ 156, teda viac ako 99,99% populácie, kde podľa všetkého patríš aj ty. Najprv si zisti "WHO is who" a kto v roku 1971 končil na stroj. fakulte s červeným diplomom. Okrem toho prečítaj si občas v Trende "barometer" možno tam aj niekoho nájdeš a to nie sú senilné osobnosti. A ak si taký mladý, rozdám si to s tebou v časovke na bicykli na 20 km. Si proste samoľúbi Narcis a ešte k tomu nevychovaný.
 
mínus indicator plus

iný príklad   iný príklad

vedľa nášho hotela som išiel do susednej reštaurácie na "prieskumnú kávu". Namiesto účtu som dostal nedaňový doklad "paragon". Po čase som si to zopakoval a zasa len paragon. Poslal som to na SOI, reku to má byť spravodlivé konkurenčné prostredie? Odpoveď pani riaditeľky bola, že oni tam boli tiež na kontrole a nič nezistili. Bodaj by aj zistili, keď........ reštaurácia patrí známemu futbalistovi, bývalému reprezentantovi.
 
mínus indicator plus

nejak ti tá VK chutila   nejak ti tá VK chutila

keď o nej toľko vypisuješ. Tiež som absolvent SVŠT - stroj. fakulta a na VK som chodil v rokoch 1969-70. Považoval som to za stratený čas a pamätať si z nej podrobnosti mi nestálo za to. Chcel som to mať čím skôr za sebou. Trochu zabúdaš aj na "výhody", ktoré sme z toho mali: Na vojenskú prezenčnú službu sme išli len na rok a vodičský preukaz skupiny "C" ma stál len 45,00 Kčs. Samozrejme to bola výhoda relatívna, pretože dnes nie je vojenská služba povinná. Bola však doba komunistov a tá prinášala aj horšie okolnosti ako VK.
 
mínus indicator plus

čo chcete od čvargy   čo chcete od čvargy

nevzdelanej a primitívnej s plnými vreckami nakradnutých peňazí. Čašník je len jeden z nich. Po celom Slovensku sú rozlezení všade kde sa dajú kradnúť naše verejné peniaze.
 
mínus indicator plus

ani ma nenapadne ľutovať   ani ma nenapadne ľutovať

väzenie, poníženie a strata akejkoľvek úcty je príliš málo zato čo páchali. Nakradnutý majetok rozsudky na objednávku, nezmyselný luxus, to sú len malé hriechy oproti devastácii morálky v slovenskej spoločnosti. To najhoršie čo spáchali je práve tento aspekt ich trestných činov. Oni sú na príčine, že ľudská spodina na nižších stupňoch získala pocit, že ona je tu kráľom a môže si robiť beztrestne čo chce. Ľutovať preboha len to nie. Oni nič doteraz neoľutovali, len sa nevedia vyrovnať so svojím pádom z výšin na totálne dno. Preto majú hlavy dole aby im nebolo vidieť do tváre. Keby dnes existovalo mučenie, tak prvými adeptami naň by boli oni. Pre výstrahu ostatným, ktorí ešte ani zďaleka neprestali s trestnou činnosťou.
Reakcia k téme: Ľutovať či odpísať?
07.08.2020 22:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ferikus44 čo sa bojíš   ferikus44 čo sa bojíš

argumentov? O tom či odpíšem alebo nie rozhodujem sám. Ty môžeš mlčať ak chceš.
 
mínus indicator plus

čo sa bojíš   čo sa bojíš

argumentov? O tom či odpíšem alebo nie rozhodujem sám. Ty môžeš mlčať ak chceš.
 
mínus indicator plus

viďte!   viďte!

???????????????????
07.08.2020 13:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

akože čo?   akože čo?

sprivatizoval štátny podnik v podstate zadarmo, postavil si golfový areál na Táloch, vlastní pár rezidencií v zahraničí, lieči si ego futbalovým klubom, obvinil učiteľku zo samovraždy svojho syna (on je asi mimo obliga) a potľapkával sa s Mečiarom a Ficom. Jemu moc nevadilo, čo títo dvaja blázni stvárali, pretože jemu kvapkalo stále do kasičky. Pre objektivitu - urobil aj pozitívne veci, ale za akú cenu a koho v prospech?
 

1 >

Najčítanejšie na SME