Sobota, 22. február, 2020 | Meniny má Etela

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: labka2
1 >
mínus indicator plus

 

A ten, čo je prevzal ju nemal pri sebe? Čo by mu prekážala pri sŕkaní šampusu na recepcii?
 
mínus indicator plus

 

Dobre, ale tam nie sú ľudia, kamery, železničná polícia atď?
 
mínus indicator plus

 

Starý sa rýchlo hodil na dôchodok, aby stihol dostať od Galka čo najviac 13. aj 14. dôchodkov a za odmenu bude Galko novým riaditeľom? Dobrý deal.
 
mínus indicator plus

 

To je slušné zrýchlenie. Podľa mňa toto je hlavne pre mestskú prevádzku zaujímavý technický posun. V priemere by sa tak dal zvýšiť počet odjazdov na jednu zelenú, čím by sa mohla zrýchliť celá doprava.
 
mínus indicator plus

 

Musela to byť paráda. Vyjadrenia zahraničných expertov a presadenie Tatier pred Garmisch-Partenkirchenom a Falunom veľa napovedajú o vtedajšom úsilí a IQ. Myslím si, že ten areál by bol vybraný pred oboma spomínanými s náskokom aj dnes. Len neviem celkom presne nazvať, čoho by sa ten výber týkal.
 
mínus indicator plus

 

Škoda105L mala 33kW, išla cez 130 km/h. Viac na naše cesty netreba.
 
mínus indicator plus

 

Ako sa dá z čakárne železničnej stanice ukradnúť funkčný radiátor?
 
mínus indicator plus

 

Nech si chodia nebežní slováčikovia, čo si musia dokazovať, že na to majú aj do krista ale nech sa nesťažujú, že niečo drapnú a nech neohrozujú potom druhých pri návrate.
 
mínus indicator plus

 

Neviem na ktorého krista teraz ešte niekto trčí kdesi v thajsku, číne a rizikových oblastiach a potom sa vracia.
 
mínus indicator plus

 

Degenerácia hokeja, keď musí takto pútať pozornosť. Takéto kruté, nešportové správanie nemá s fair play, džentlmenstvom a inteligenciou nič spoločné.
 
mínus indicator plus

 

"fanúšikovia boli z jej rozhodnutia ukončiť kariéru zaskočení." Tak oni boli zaskočení. Nie aby jej poďakovali a vyjadrili pochopenie pre neľahké rozhodnutie na ktoré má právo a dobré dôvody, oni sú zaskočení. Tu je pekne vidieť, že vrcholový šport sa kvôli takýmto fanúšikom robiť neoplatí a nemá. Fanúšikovia úspechu by neváhali športovca hnať a štvať na športovisku do totálneho kolapsu. Nemajú mieru, chcú sa zabávať a chváliť "úspechmi" fandenia. Keď skončí jeden športovec alebo družstvo dokonca druh športu, okamžite presedlajú na iný. Žiadny športovec nie je fyzicky schopný splniť priania fanúšikov úspechu.
 
mínus indicator plus

 

"370 rokov nie je doživotie." "Do konca života je nejasné." Perly.
 
mínus indicator plus

 

"Na túto voľbu môžu ešte Oscary doplatiť." Nie, to skôr Slovensko doplatí na svoju malosť ak takéto zmýšľanie má byť to najlepšie, čo z neho vyliezlo.
 
mínus indicator plus

 

Ekoteroristický dinosaurus.
 
mínus indicator plus

 

Slovensko vedie v bývaní vo vlastnom. Neviem, či je o čo stáť. "Vedieme" spolu s Rumunskom. Rakúsko na opačnej strane. Aj v iných kategóriách takto "vedieme", až sa žiada povedať vy-hrá-va-me: korupcia, vymožiteľnosť práva, výdavky do školstva, vedy, doplňte si ďalšie...
 
mínus indicator plus

 

"zlacňujú hypotéky". Už sú lacné, len tie barabizne sú nejaké drahé.
 
mínus indicator plus

 

"prišiel pán a kúpil celý balík." Tak pánovi nemali všetko predať a mali mu vysvetliť, ak nie po dobrom tak aj ručne, že podľa odporúčaní UZ SR rúšky nie je potrebné nosiť v oblastiach, kde sa výskyt koronavírusu nepotvrdil a proti vírusu sa v oblasti jeho výskytu odporúča respirátor.
 
mínus indicator plus

 

Dobrý postreh autorky. Naozaj všetky tie výdobytky na výkon orientovanej, vyspelej západnej spoločnosti, trvalo udržateľný rast, Nobelove ceny budú k ničomu bez obyčajnej, vzájomnej, ľudskej empatie. Aby človek človeku nebol vlkom.
 
mínus indicator plus

 

Tiež si myslím.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME