Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: mefistofeles
1 >
mínus indicator plus

Neviem či autor   Neviem či autor

bol alebo nebol v katedrále svätého Jána, no tam sa aspoň podľa môjho názoru, oplatí navštíviť najmä miestnosť, kde sú umiestnené caravagiove maľby. Hlavne obraz sťatie Jana krstitela, ktorý je ústredný, rozhodne stojí za pozretie.
 
mínus indicator plus

Aká je priama alternatíva   Aká je priama alternatíva

voči Zuno? Mbank ma veľmi neláka, rád by som platil v zahraničí bez poplatku. Máte nejaké tipy?
 
mínus indicator plus

 

Najviac sa mi na článku páči tá kontextová reklama. Všade okolo článku je možnosť kúpiť si prírodný detoxikačný preparát :D
 
mínus indicator plus

Nakupoval   Nakupoval

som tam myslím asi dva či trikrát, všetko bez problémov. Ty si mal zjavne inú skúsenosť. Čo sa stalo?
 
mínus indicator plus

 

Americium 241,rovnako ako aj Americium 242 a 243 sú rádioaktívne.
 
mínus indicator plus

Amerícium   Amerícium

môžeš mať aj v miestnosti, kde sa práve nachádzaš. Ak nie, tak ti stačí pár klikov a kúpiť si cez internet ionizačný detektor plynu za cca 50 eur, alebo tak nejak. Ten potom rozbiješ a vyberieš Amerícium. Manipulácia nepodľahla žiadnej evidencií a nájsť toho, kto vyberie americium z dektektora je prakticky nemožné.
 
mínus indicator plus

Ja nerozumiem   Ja nerozumiem

ako to boli halušky opisované, keď to bolo označené za hnus. Alebo uvarené zemiaky zmiešané s múkou a na tom ovčí syr, tak to naozaj znie hnusne?
 
mínus indicator plus

A hlavne je potrebné   A hlavne je potrebné

odstrániť toho šoféra Madura a zrušiť ten nefunkčný systém. Hlava mi stojí z toho. Mliekár vyrobí liter za 30 centov, no Maduro ich núti predávať za 15 centov. Automaticky teda všetci mliekari zlikvidujú chov a zrazu nie je vo Venezuele mlieko. A tak je to zo všetkým, teraz sú na rade hračky. Povesiť na kandeláber toho šoféra a celú socialistickú bandu.
 
mínus indicator plus

Tak nerobil   Tak nerobil

by som si nejaké ilúzie, no určite to tam niektorí voliči vnímajú citlivo. Ale určite sa nedá poprieť že toto vyhlásenie od nej malo jediný cieľ a to poškodiť ho.
 
mínus indicator plus

Super   Super

Arnold Weisz - Peter Kubínčan. Môj obľúbenec, krásny obraz.
 
mínus indicator plus

Akože   Akože

ak je to aj pravda, tak neviem čo je za problém. Pani herečka je pravdepodobne na sex s cudzími mužmi zvyknutá, a 10 tisíc $ za sex mimo kamier je myslím slušná ponuka za pár minút práce. No je to jej vec keď to nezobrala, ok. No keď to odmietla, tak zase nevidím dôvod prečo to rozmazáva po médiách. Jednoducho kontrakt nevyšiel a bodka.
 
mínus indicator plus

Hmm   Hmm

Asi si netreba mýliť bezpilotné lietadlo ktoré používa USA za niekoľko miliónov dolárov a bezpilotný stroj, ktorý používa islamský štát v hodnote 200 dolárov kúpený z aliexpresu.
 
mínus indicator plus

Poviem ti tajomstvo   Poviem ti tajomstvo

Ak by si skúsil zavolať na 911 uvidíš, čo sa stane. Budeš automaticky prepojený na 112ku. Takže je v konečnom dôsledku jedno či voláš 911 alebo 112.
 
mínus indicator plus

Keby som nemal   Keby som nemal

chrbtovú kosť, tak viem čo idem robiť.
 
mínus indicator plus

 

Btw gramatika nula bodov, korektor zjavne má víkend. "obajca" alebo "j8n" sú pekné perly.
 
mínus indicator plus

Akože   Akože

Ty zvažuješ, že je to pravda s tou fackou? Chlapíkovi niekto začne demolovať dvere, zoberie foťák a ide za ožratou skupinou, ktorá to najskôr urobila aby ich odfotil aby mal dôkaz.. Aký by malo od neho zmysel aby začal fackať dievča ktoré je v skupine niekoľkých násilných ožranov? Veď to nemá logiku. Tí agresívni smradi to hovoria aby mali ako - taký zastierací manéver na svoje primitívne násilné konanie.
 
mínus indicator plus

No pochybujem   No pochybujem

že nájdeš nejaké študentky závislé na marihuane. A ešte dokonca že by za jointa roztiahli nohy do objektívu. Takéto stavy nastávajú pri užívaní iných substancii napr pervitín či heroín a im podobných látok. Pri marihuane je toto veľmi vzácny jav.
 
mínus indicator plus

Či som dobrák neviem   Či som dobrák neviem

no nemám potrebu niekomu znechucovať jeho prácu, a vyzerať pri tom ako hulvát. Keď žiješ mimo BA alebo veľkých miest je ťažké nájsť si nejaký normálny job a niekto to bude v momentálnej dobe vždy robiť. Ja som tiež určitý čas telefonoval po zákazníkoch, aj keď to boli v podstate naši zákazníci a nie úplne neznámi, ale stretol som sa s rôznymi reakciami. A potom som si aj o niektorých ľuďoch svoje pomyslel. A verím že podobne to vnímajú aj iní operátori.
 
mínus indicator plus

Ja zase rozumiem   Ja zase rozumiem

že na druhej strane je niekto, kto to má ako prácu, preto zase nemám záujem ho naťahovať a baviť sa na ňom. Jednoducho im normálnym pokojným hlasom poviem že sa mi ich ponuka nechce riešiť, nemám na to čas a nezaujíma ma to. Potom sa rozlúčim a položím. Väčšinou mi zaprajú ešte pekný deň, ja im tiež a je vybavené.
 

1 >

Najčítanejšie na SME