Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: seth82
1 >
mínus indicator plus

 

Tvoj nadriadený a ty si platený s najväčšou pravdepodobnosťou aj z jeho peňazí. Takže áno - má právo hodnotiť tvoju robotu. Tak ako máme právo hodnotiť napríklad Glváča, ktorého nadriadeným je Fico. A tí, ktorí vás platia, majú právo na názor na to, či je vaša robota v ich záujme, alebo nie - nie politici, nie tvoji nadriadení - daňovníci, pretože s ich peniazmi operujú tí, ktorí sú tebe šéfmi. Deal with it.
 
mínus indicator plus

 

Ahoj, Adam, ako sa cíti človek, ktorý si dvakrát nakadí do vlastných úst? Narážam na to tvoje dvojnásobné lúčenie sa.... Ešteže všetko neprebieha podľa tvojich veľmi jednoduchých predstáv - otvoril si si wiki a tváriš sa, že vďaka informácii o časovom posune ma sfúkneš - mojko, čo ak mi poslal odkaz o 11AM nášho času, pričom som vedel, že on po 9PM jeho lokálneho času nepracuje a nasleduje mu 7 dní voľna? Mal som to nechať stáť na ďalších 7 dní, pretože to napísal nejaký anonymný adam z diskusií SME, ktorý iba neprestajne luhá a kadí si do úst? Ty na svojom telefóne nevidíš nič na slnku? A u vás nepredávajú tiene? Akú grafiku som mu to kontroloval? Kto písal o nejakej grafike? Si obyčajný rozprávkár, ktorý sa snaží svojho oponenta zložiť svojimi ničím nepodloženými bludmi a intergalaktickými dedukciami. Baron Prášil si ty a ľutujem aj tých, ktorí ťa vychovali, musí to byť hanba. Mám už iba posledné príspevky, je škoda, že ich musím minúť na hnusného luhára tvojho razenia.
 
mínus indicator plus

 

Myslím, že Paríž už nepotrebuje robiť všetko pre to, aby lákal viac a viac turistov, Bratislava áno. Porovnávaš neporovnateľné. A ďakujem za vrúcnu správu z predvčera, naozaj ma potešila.
 
mínus indicator plus

 

Zažil som dvakrát, ako moja škola vyrazila bez pardónu študentov za plagiáty - pedagóg by mal ako akademická "autorita" alebo akademický "vzor" letieť zo svojho miesta dvakrát rýchlejšie a podmienky by mali byť v jeho prípade ešte prísnejšie. Ako sa majú na neho jeho študenti pozerať, keď sú si vedomí, že ich učí človek, ktorý praktizoval to, čo je v celosvetovej akademickej komunite úplne tabu?? Nech robím, čo chcem, nech nejaká hovorkyňa lebo rektorka alebo kto opakuje, že "bol potrestaný už štyrikrát" - stačilo raz, vyraziť ho a poslať echo ostatným školám, aby ho v živote nezamestnali. Až vtedy by si študenti uvedomili, že sa im neoplatí takéto postupy riskovať, teraz je to ale presne naopak - ak vidia, že ich "autorite" sa nič nestalo, čo si o tom všetkom pomyslia? Citujem: „Jeho súčasné pôsobenie vo funkciách je v kompetencii vedenia Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre,“ reagoval rektor Peter Bielik, ktorý konanie Kučeru vyhodnotil ako porušenie pracovnej disciplíny a odňal mu osobný príplatok na obdobie troch mesiacov. ----> Odvolať oboch, pretože nechápu, čo a koho majú na "univerzite" reprezentovať a ako sa majú správať. Vraj akademici, pche.
 
mínus indicator plus

 

Nie.
 
mínus indicator plus

 

A keď klesá predaj HW (pretože rastie predaj mobilných zariadení) a keď klesá počet zákaziek na weby, tak to znamená, že "IT biznis ide dole vodou"? To sú mi veci... Nuž a to, čo ja mám so stránkami, som sa pýtal teba, pretože ktovie, prečo si to spomenul :)
 
mínus indicator plus

 

Zasa reakcia od veci, ako obyčajne. Žiadne protiargumenty, nič. Takí ako ty kazia tieto diskusie...Ja nikde nikoho neurážam - to, že si hnusný luhár, je fakt a ľahko dokázateľný.
27.12.2013 22:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Áno, ad hominem, pretože sa na tvoje hnusné luhanie a výmysly ináč reagovať nedá. Ja som nikde nenapísal, že niečo "schvaľujem Japoncom" - nebudem ti opisovať všetko dopodrobna, opisoval som interakciu medzi zamestnancami, dôkaz tu, aby si niekto nemyslel, že máš pravdu http://tech.sme.sk/diskusie/dp... To je iba jedna z tvojich nekonečných intergalaktických dedukcií. A to, že zarábam v UK, je pravda, ale tebe to dokazovať predsa nebudem, si mi ukradnutý. Na margo trollov - nie je mojou chybou, že ten výraz poznáš iba vo význame, ktorý si tu spomenul. Daj ešte jeden, nech mám pokoj.
27.12.2013 20:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chlapče, ty si chorý :) Go troll elsewhere.
27.12.2013 18:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Veď ja som to, čo si napísal, predsa nikde nepopieral...Moje použitie Islandu bolo v reakcii na toho, ktorý naznačil, že uchádzať sa o členstvo v NATO sa bez "standing army" nedá...Nič viac a nič menej...
 
mínus indicator plus

 

Over the same period the average distance travelled for commuting has fallen by 2% to 1,391 miles per person per year. Average distance travelled for business fell by 1% to 723 miles. http://webarchive.nationalarch...
27.12.2013 13:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To predsa nikto nepopiera, ale prečo a hlavne kde ide IT biznis dole vodou? A čo mám ja so zákazkami na webové stránky?
 
mínus indicator plus

 

Použil som ho ako protiargument na tvrdenie vyššie, keďže existujú možnosti. A čo sa týka toho ***** tak to si iba ukázal svoju úroveň, nič viac. Máš ešte niečo?
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, že v tom mám zmätok. Island nemá armádu (i.e. nemá "standing army") a je členom NATO. Ešte nejaké sarkastické poučky?
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé...A tie tri vrtuľníky majú byť našou obranou? Alebo snáď investori posudzujú našu armádu, ktorá by sa pri prípadnom útoku zo strany hocikoho nezmohla na nič? Stačí jedna bombička a môžeme mať tých vrtuľníkov aj 100. Prepáč, ale vôbec si nemyslím, že by Kiu, PSA, či niekoho iného v prípade členskej krajiny EÚ a NATO zaujímalo, akú máme armádu a či máme 1, 2 alebo 5 vrtuľníkov...
 
mínus indicator plus

 

Ja ti to napíšem takto - mne je jedno, kto bude v tých nákupoch zapletený, či pravica alebo ľavica - aj tak viem, že sa na tom niekto nabalí. Ani to, či oheň naozaj páli, nemusím testovať vždy, keď som pri ňom - stačí jedno poučenie a človek si to navždy zapamätá. A to platí aj pri našich "tendroch" - všetci vieme, že sú predmetom nabaľovania sa, iba poniektorí naivní (alebo zaplatení) jedinci sa stále presviedčajú, že to tak hádam nie je alebo nebude. Okrem toho - načo nám je armáda ako taká? Úplná zbytočnosť a aj investície do nej.
 
mínus indicator plus

 

A prečo teda ide IT biznis dole vodou? Lebo akosi si na to neodpovedal...A čo mám ja so zákazkami na webové stránky? Nejako svoje príspevky nedomýšľaš, alebo ich domýšľaš až príliš...
 
mínus indicator plus

 

Ja som niekde spomínal excelovské tabuľky, powerpointy alebo prezentácie? V živote som žiadnu takú prezentáciu v práci nerobil a ani nemal. Opäť intergalaktická dedukcia z tvojej strany, ale úprimne - ani som nič iné nečakal. Pretože už iba kopeš, lebo vieš, že tvoje pseudoargumenty nie sú argumentami. A tak isto som nikde netvrdil, že by sa bez niečoho prestala otáčať zem okolo svojej osi - ak som to tvrdil, nájdi mi to. Ak nie, máš zjavný problém s chápaním prečítaného textu. A ani si každých 10 minút nekontrolujem svoj mail - nevieš o mojej práci ani husí prd, nevieš, ako funguje, nevieš nič. A dokonca sme už došli k cintorínom - WOW, tak toto je najväčšia pangalaktická dedukcia, na akú som na týchto diskusiách v posledných mesiacoch natrafil - čože to má všetko spoločné s cintorínmi, prosím ťa? Nebodaj kontrolovanie emailov? Alebo prezentácie v powepointe? Naozaj fascinujúce - s diskutérmi ako ty strácam zbytočne čas...
 
mínus indicator plus

 

Trebalko? Svoje reakcie ad hominem si nechaj pre niekoho iného. Ja už neviem, ako ti to mám vysvetliť - je projekt, na ktorom sa pracuje, ja som oficiálne v práci, no vďaka flexibilite si môžem chodiť, kam sa mi zachce a preto som počas leta chodieval bicyklovať. Keď prišiel e-mail, bolo dobré to čo najskôr vybaviť, pretože pracujeme na báze 7on-7off a iba kvôli tomu by projekt určite nebolo treba odkladať. A to nie je jediný prípad. Celý tento thread je o tom, na čo je komu vlastne smarthpone a ako ho dokážu ľudia využiť. Poniektorí z vás to ale poobracali do kdejakých iných zákutí a ty ma tu teraz ešte nepriamo obviňuješ z toho, že si niečo vymýšľam, že vraj som v strese (to si vydedukoval z čoho, prosím ťa?), že sa nechávam kontrolovať a podobne. Milý diskutér - nemám dôvod si vymýšľať, ani klamať a ani nikoho presviedčať - o svojej práci a o tom, ako v kolektíve pracujeme, viem stokrát viac ako ty a preto viem, čo potrebujem, prečo robím to, čo robím tak, ako to robím a teba do toho absolútne nič nie je - a ani nikoho iného na SME. Horšie na tom je, že poniektorí ste tu tak uzavretí do seba, že neviete/nedokážete akceptovať, že niekto môže pracovať takým spôsobom, ako som to opísal. A keďže vaše predstavy nepustia, jednoducho vyhlasujete, že to tak byť nemôže a basta. Ži si vo svojom sebaklame aj naďalej, možno ale iných raz pochopíš.
 
mínus indicator plus

 

V čom má pravdu? A ten IT biznis musí ísť naozaj dole vodou, keď najväčší záujem je práve o odborníkov z tejto oblasti... O akých riešeniach tu píšeš a podobne - vôbec netuším, prečo si to zaradil do tejto diskusie...
 

1 >

Najčítanejšie na SME