Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Juraj Kumičák
1 >
mínus indicator plus

Re:   Re:

musíš si uvedomiť hlavný dôvod tejto aktivity, a to sú volebné preferencie. Kto volí Danka a SNS? V naprostej väčšine sedľač, ktorá len zriedka zavíta do veľkého mesta, nieto ešte zahraničia, primitívni magori nenávidiaci všetko západné nostalgicky spomínajúci na socializmus a osloboditeľov, dôchodkyne chrochtajúce pri alexandrovovcoch, prípadne menej radikálni náckovia. Čvarga, ktorá angličtinu nikdy nepotrebovala a potrebovať nebude, ale je dosť mentálne zdatná naučiť sa "spasíba". Takýchto je na Slovensku možno 30%, tak prečo pri snahe získať si ich priazeň nedomrdať celú krajinu? Ak ti to nedáva logiku, netráp sa. Revúcky retard si potreboval urobiť selfie pred jednou z najdrahších európskych lokomotív, tak ich rovno niekoľko kúpil, aby tie ťahali nákladné vlaky. V depách je kopec českých lokomotív, ktoré by to zvládli, ale keď ide o selfie... A keďže sa retardovi nepáči žltá farba, tak stadeto vyštval súkromného prepravcu, ktorý si za svoje kúpil špičkové lokomotívy a s nimi vytváral zisk. A retard z našich daní kúpil tie isté lokomotívy a dal ich na vlaky generujúce stratu. Podobných prípadov sú desiatky. Lebo retard.... lebo retardovaní voliči.... lebo nikdy neboli za hranicami brlohu v ktorom žijú.... tak načo teda tú angličtinu??????
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

stačí si prečítať vyjadrenie Fera Mikloška z obdobia pred druhým kolom prezidentských volieb. Fero sa postavil na stranu Čaputovej, Jozef na stranu Šefčoviča s tým, že neexistuje voliť rozvedenú akceptujúcu iné orientácie. A tak radšej volí predstaviteľa strany, za ktorou sú krádeže, podvody a dokonca vraždy. Ak ťa naučili čítať, a nenaučili vnímať význam slov, skús to nejako refrešnúť, a nevypisovať tu o bludoch len preto že nevnímaš súvislosti.
01.05.2019 14:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

ahoj, zabudol si na slovenskú verziu z roku 1979, tiež bola dobrá https://www.csfd.cz/film/25685...
01.05.2019 14:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Môj priateľ Anton Hrnko.
22.04.2019 21:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

napíšem svoj koment pod svojim menom, aby bolo jasné že si stojím za názorom. Celý tento obsiahly text jozefa slávika je znôška stupidít začínajúca chorým predpokladom zhmotneným v slovách "...ale nad slnko mi bolo okamžite jasné, že ide o boj medzi liberalizmom a konzervatizmom..." Nie, milý slávik, tento boj je iba v tvojej hlave a hlavách tebe podobných. Na svete ide o iný boj, kde na jednej strane sú ľudia slušní, čestní, korektní, uvedomujúci si hodnotu slobody a pravdy pre seba i svojich blízkych, a na druhej strane sú tí druhí. Liberálne i konzervatívne založení ľudia môžu byť jedno i druhé, otázkou iba je, či svoje liberálne či konzervatívne hodnoty povýšia nad slušnosť, morálku, etiku... Viď Jozef Mikloško, pre ktorého sú krádeže, podvody, klamstvá a vraždy menšie zlo ako sexuálna orientácia. A ak sa stane niečo takéto, čiže "hodnoty" liberálov či konzervatistov prekročia určitú hranicu, tak liberáli či konzervatisti sa stávajú predovšetkým chrapúňmi a odpadom, potom dlho nič a potom už úplne nič. A o tomto je tento boj, a preto je tu aj táto hranica, o ktorej tak často hovorí pellegriny - hranica slušných ľudí na jednej strane (a je jedno či sú liberáli alebo konzervatisti), a na druhej strane tlupa smerákov, snsákov, kotlebovcov a podobného sajrajtu držaného pokope iba podvodmi a zlodejinami. A na margo kotlebovcov a tvojej obhajoby - ak niekto pochoduje v uniformách pripomínajúcich ľudákov, s ľudáckymi symbolmi a s pozdravom "Na stráž", je to fašista a patrí do basy. Na to netreba súd, tu stačí zdravý rozum a korektná hodnotová orientácia, ktorá tebe evidentne chýba. Skrátka - kotleba patrí do basy aj s celou svojou tlupou. Iba že by ho nejaký iný národný socialista, topoľčiansky retard, potreboval na podporu svojich zvrhlých zákonov.
30.03.2019 13:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...teraz neviem či tvoj príspevok je provokácia alebo si len bigótny fanatik, každopádne tvoje slová ma urážajú. Ako ateista nestojím o tvojho boha a "dar" viery, lebo by som sa z toho pozvracal. Predstava že život je akokoľvek riadený a dokonca hodnotený či súdený je tak niečo zvrhlé, že každý normálny človek by sa mal báť straty motivácie žiť naplno. Ja tebe tvoju vieru brať nemienim, kľudne si ver v čo len chceš, ale poprosím ťa, odpusti si tieto bludy a konaní v prospech ateistu, žiaden o to nestojí. P.S. - ak by si chcela v týchto sprostostiach pokračovať, tak až vtedy, keď 1) vy všetci veriaci na svete sa zhodnete na jednom jedinom bohu a prestanete sa kvôli svojim bohom vraždiť, a 2) ak už bude iba jeden boh, dáte nám nevercom info, ako tento boh vznikol, ako získal svoje schopnosti a kde dnes vidieť jeho aktivity také, ktoré odporujú prírodným zákonom. Do tej doby daj prosím ateistom pokoj.
Reakcia k téme: Deň ateizmu - 23. marec
24.03.2019 17:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...osobne si myslím, že tá správna otázka by mala znieť "...môže byť zo smeráka za pár týždňov slušný človek?..." Po stovkách káuz a zločinov sa ku tejto strane môže hlásiť iba blázon. A mne to celé pripadá tak, ako by si esesáci vybrali spomedzi seba nejaký pekný ksicht, ktorým by sa chceli prezentovať v lepšom svetle. Lenže esesák ostane esesákom a smerák smerákom. A tu žiadne ksichty nepomôžu.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

Danko by bol akademický podvodník, keby odpajcol svoju prácu a po prevalení sa tohoto podvodu by pakoval zo svojej funkcie do prachu. Nakoľko to neurobil, je nielen akademický podvodník, ale aj obyčajný sprostý chrapúň, pričom toto označenie žiaľ nie je nadávkou, ale iba konštatáciou desivého faktu, že v čele slovenského parlamentu je amorálna ľudská špina.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...takáto anketa by bola dobrá, ak by bol tento národ vysporiadaný so svojou históriou. Ale to sa nestalo. Ani vedomostne, ani hodnotovo. Vedomostne preto, lebo sa sami klameme vo vlastnej histórii (od sprostého fica a jeho "kráľa svätopluka" a "starých slovákov" až po tragické školstvo s nezmyselným dejepisom), hodnotovo preto, lebo tento nekultúrny a nevzdelaný národ je raz ľudácky, raz boľševický, raz katolícky, a tých 30% čestných a slušných ľudí to tu žiaľ nevytrhne. A preto sa medzi slovákmi objavujú neslováci ako cyril a metod, matúš čák a pod. Preto sa medzi osobnosťami objavuje nacistický kolaborant vojtaššák, boľševický gauner a kolaborant s okupantami dubček, normalizátor husák, vrah z elektry mufty a podobný sajrajt. A tí, ktorí by si zaslúžili aspoň tu a tam nejakú spomienku, napr. naši letci v RAF z bitvy o Britániu, sú zabúdaní, a ľudia ktorí poškodia pamätník zločinca biľaka, sú vláčení po súdoch. Odporný, primitívny a tupý národ. A presne taká je i anketa a "osobnosti" v nej.
Reakcia k téme: Tvorcovia ankety zlyhali
06.01.2019 22:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

absolútny nesúhlas   absolútny nesúhlas

...ak by rusi oslobodili Európu, ostala by Európa slobodná. Sloveso "oslobodiť" je totiž od slova "sloboda". Lenže Európa, tá stredná, slobodnou neostala. Neostala, lebo rusi nás neoslobodili. Rusi nás obsadili. Najskôr vojensky, potom politicky, ideologicky, až sme skončili tam kde sme skončili. Nechce sa mi opakovať to čo som písal vo svojom blogu o retardovi dankovi, že rusi rozpútali druhú svetovú vojnu, že už dávno pred vojnou pomáhali nemcom v príprave na útoky po európe, že rusi vtedy i dnes predstavujú fašizmus v tej najodpornejšej podobe. To na margo niekoho kto píše o oslobodení rusmi a zároveň o tom ako niekomu chýba v hlave.
Reakcia k téme: Tvorcovia ankety zlyhali
06.01.2019 21:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

dobrý blog, azda by som len doplnil, že sa na Slovensku bude diať presne to čo sa dialo a deje v Čechách a pripomína to rámcovo pivovary. Najskôr potichu agent Bureš skúpi väčšinu pekární, začne monopolizovať, a tam kde má silnejšiu konkurenciu pohrá sa s cenami a konkurenti padnú. Tí ktorí vzdorujú alebo dostanú rozum a začnú sa hrať s internými procesmi, produktivitou práce a opatreniami aby prežili (v Čechách viem o jednej pekárni, dvihli sme tam produktivitu o viac ako 20%), alebo sa začnú navzájom žrať a prosíkať o štátnu pomoc. Toto dlho nepotrvá a ostane jeden dominantný Bureš a pár lokálnych hráčov, v permanentnom strachu z toho čo Bureš urobí. A následne začnú vznikať nové pekárne, s majiteľmi nezafixovanými mentálne v dobe socializmu, ktorí vsadia alebo na drahšie a vysoko kvalitné pečivo (takto už v Čechách funguje viacero zaujímavých pekární, mimo Burešovho dosahu a mimo správania sa reťazcov), alebo na vychytávky jemného pečiva s technologickou podporou a rozumnou logistikou. Ale to sa stane u nás až vtedy, keď to tu Bureš prevalcuje a kolaboranti danka a podobných retardov padnú na rypák.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...nesúhlasím s časťou venovanou Jánovi Kuciakovi. Ľudia predsa nemuseli dať svoj hlas tomuto chalanovi preto lebo bol zavraždený. Čo ak mu dali hlas za jeho odvahu. Za jeho dôslednosť. Za to akým spôsobom dokázal písať o smeráckych zlodejinách a zverstvách, ktoré táto banda páchala a stále pácha na krajine. Koľko tu máme novinárov, ktorí v toľkých článkoch dokázali otvorene písať o gauneroch ako jahnátek, fico, počiatek, kaliňák a podobná zberba. Ján Kuciak bol výnimočný novinár. A natoľko presný a adresný, až si od smeráckej čvargy vyslúžil popravu. A preto hlboká poklona pred jeho odvahou a adresnosťou. A preto asi aj hlasy pre neho v tejto prapodivnej ankete.
Reakcia k téme: Tvorcovia ankety zlyhali
05.01.2019 17:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

áno, s tým súhlasím, lenže - ja byť reťazcom, tak so sebou vybabrávať nenechám. Áno, riešením je rast cien a nimi kompenzovať tú daň, ale tu nastane reťazenie, lebo v hlave toho retarda sa bude táto myšlienka točiť a nabaľovať. Na druhej strane - revúcky retard je iba dôsledok. V každej demokratickej krajine môže ísť do volieb aj retard, ale v normálnej civilizovanej krajine by neuspel. Čo hovorí jasnou rečou, že tohoto hlupáka mohli voliť iba jemu podobní hlupáci. A tí nepochopia nič. Takže reťazce majú na výber - akceptovať hlúposť a nechať sa okrádať a robiť kompenzačné kroky, po ktorých budú ešte horší, alebo zabudnúť na apolitickosť. Ostatne - ľudská hlúposť nie je politická. Hlupák je hlupák. Bez ohľadu na funkciu. A brániť sa hlúposti je nutné. Aj keď je súperom idiot ako danko.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

..spomínate dve možnosti, ako by sa mali reťazce brániť. Je ešte i tretia možnosť. Vraziť pár peňazí do kampane vyzývajúcej voličov SNS, aby prestali v reťazcoch nakupovať. Slogan jednoduchý - sme tu pre slušných ľudí, čvarga nech ide preč. Áno, adresná účinnosť kampane nulová. Čvarga tam bude aj naďalej nakupovať. Ale tu ide o iné. Dištancovať sa od hlupákov, vďaka ktorým má revúcky retard tých 8%.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...náhodou mne ani tá forma nevadí. Je taká.... bližšia tým, ktorí lajčáka a jeho tlupu volili. A s obsahom samozrejme súhlas. Hlavne po rozkrádačkách na ministerstve ZV a zisteniach mladej žilinčanky. Už tam sa lajčák zachoval ako chrapúň. Taký pravý, nefalšovaný. Smerácky.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...písal som o kysučanoch, lebo stade pochádzam. A poznám ich. Ich hodnoty, ich rozmýšľanie. A je mi z toho smutno. Preto som spomínal tých 5% normálnych a slušných, lebo zbytok je dokvasený chlastom a banským prachom. Tie protesty nespochybňujem, práve naopak. Sú podstatné, lebo tí druhí nesmú mať pocit, že už je tu všetko podľa nich. Práve tie protesty dávajú magorom najavo, že tu ešte niekomu na niečom záleží a že sme ochotní to dať verejne najavo. Len - toto je beh na dlhé trate. Kombinácia génov, religiozity, prostredia a výchovy nedáva moc nádeje, že sa niečo v najbližších 50 rokoch zlepší. Čo ale samozrejme neznamená, že sa nesmieme o to usilovať. Musíme.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

Rudo, píšeš o Nesluši, vlastne o Kysuciach, a spomínaš v blogu slušných ľudí. Prepáč, ale to dokopy úplne nejde. Ak aj pominiem ten neporiadok, môžem sa pozrieť ako volili (v Nesluši viac ako 70% volilo smerákov, náckov a debilov, čiže svoj verný obraz čvargy), bavíme sa o dedinách kysúc, kde potok vždy slúžil na vyhadzovanie smetia, kde nejaký vzťah ku slušnosti, etike, morálke môžeš čakať tak maximálne u piatich percent ľudí, ostatní sú klasickí kysuckí katolíci - kradnú, klamú, robia bordel, nenávidia tých ktorí sú iní, žijú iba pre dnešok a tvoje hodnoty majú v päte. Občas sa ožerú, občas vyspovedajú, a s vedomím kto je ich nepriateľ a komu zas čo potiahli si žijú svoje životy. V neporiadku, ktorý sami vytvorili, a ktorý im nevadí.
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...bisťu, brigáda na súmračnej dáva zabrať...., nič menej chlapče, nepochopil si to hlavné - zakomplexovaná sedľač zlezená z hrušovianskych lazov nevynechá jedinú príčinu, aby neskúsila odpútať pozornosť svojich retardovaných voličov od vlastných krádeží, tunelovaní a zverstiev, ktoré pácha smerácka háveď na tejto krajine. Bez ohľadu na to, aké stupídne slinty sa pri tom budú z tej arogantnej boľševickej papule kydať. Všetko jedno - len nech je pred mikrofónom a aspoň na chvíľu na výslní. Len - podľa kyslých ksichtov tej pliagy stojacej za ním mám pocit, že už ani tých degešov toto stupídne divadlo nebaví. Len teba evidentne áno. Žiaľ, aj takto hlboko je možné klesnúť...
03.10.2018 17:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

...jediné čo si svojim blogom naozaj dokázal je presvedčiť ostatných o svojom silnom žalúdku. Totiž prečítať knihu, ktorej autor je kombinácia genetického odpadu a hodnotovej zvrátenosti je naozaj pre silné žalúdky. V podstate čokoľvek z citácií jasne naznačuje, že ide o nenormálny zjav patriaci do basy za propagáciu zločinnej ideológie. A asi neprekvapí, že tento odpad je súčasťou súmračnej kompánie. Nič menej - kašľať na neho. Niečo smerom k tebe - píšeš že nie všetko bolo v socializme zlé. Si mladý, opravím ťa. Všetko, ale úplne všetko bolo v socializme zlé. 1) ak niečo bolo "zadarmo", tak to zadarmo. nebolo. Čo myslíš,prečo majú dnešní dôchodcovia také nízke dôchodky? Lebo ekonomické zákony nepustia. Ak si niekto prežerie aktívny život bytmi, školami, nemocnicami, (vlakmi, obedmi...) zadarmo a dotovaným žrádlom, skôr alebo neskôr sa to prejaví 2) krajine vládla zberba, bez intelektu a úrovne. Myslíš, že hutníci, krajčíri, boľševickí právnici (ale aj napr. viagrou odchovaní sústružníci) naozaj môžu úspešne riadiť krajinu? 3) zlikvidovala sa inteligencia. Sústružníci mali 2x vyššie platy ako konštruktéri a tak sme aj dopadli. Dnes je na Slovensku minimum firiem, ktoré by vyrábali vlastné výrobky, lebo ich nemal kto vymyslieť. Cvičených orangutanov na jednoduchú robotu tu máme dosť. Mysliacich jedincov minimum. To je pozostatok tej doby 4) a to najhoršie - zlikvidovala sa sloboda názorov, zaniklo kritické myslenie, a všetko splynulo do jednej veľkej apatickej šedi, kde kradnutie, klamanie a podvádzanie bolo životnou nutnosťou. Vďaka tomu ešte i dnes u nás môže vyhrať voľby tá kreatúra zlezená z hrušovianskych lazov, a s jej voličmi nepohne nič, vrátane vraždy mladých ľudí. Toto je dedičstvo socializmu. Obdobia skrz naskrz prehnitého, v ktorom bolo dobre iba darmožráčom, komunistom, odborárom a donášačom.
13.09.2018 16:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Re:   Re:

Prepadnutie Poľska Nemeckom bola vojensky akcia pripravená Nemeckom a sovietmi a aj spoločne vykonaná. Tým začala druhá svetová vojna, či sa to nejakému rusofilovi páči alebo nie. A pokračovala zverstvami sovietov v pobaltí, fínsku, katyňskom lese a pod. Čo sa týka účasti slovenska, je to okrajová záležitosť a žiadny extra dopad to v rámci vojny ako takej nemalo. Podobne ako bombardovanie slovenska maďarskou armádou v marci 39, ako zabratím územia slovenska poliakmi v 38, ako obsadením charkova sk armádou pod hitlerom, ako oslobodením charkova našimi vojakmi v čs zbore a pod.
09.05.2018 0:39 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME