Sobota, 11. júl, 2020 | Meniny má MilotaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Coryol
1 >
mínus indicator plus

V roku 1989   V roku 1989

mal Kollár cca 24 rokov.Takže možno teraz výnimočne neklamal. Aspoň teda v tom,že sa 3x hlásil na výšku. O tých dôvodoch pochybujem.....
 
mínus indicator plus

Je to tak.   Je to tak.

Pre pašovanie a vekslovanie nebol čas robiť školu.Viac k tomu netreba nič dodávať.
 
mínus indicator plus

Vôbec neverím tomu,   Vôbec neverím tomu,

že by Sme rodina po vyslovení nedôvery Kollárovi odišlo z koalície, je to len trápne divadlo.Ide totiž o to,že zabezpečiť pre 10 žien bývanie a auto,pre 11 detí slušné výživné niečo stojí.A vleky nevynášajú,Fun Rádio je stratové a firma na Cypre je vraj tiež pasé. Tak čo je lepšie,ako vyciciavať štát? Poslanci a ministri z Kollárovej strany by pravdepodobne odchod z koalície neodsúhlasili,pretože funkcie a peniaze z nich plynúce,aj tie pomimo,sú silné lepidlo.
 
mínus indicator plus

Môže sa vykašlať,   Môže sa vykašlať,

lenže sa nevykašle.Kollár je mu bližší,než SaS a Za ľudí.Už to neraz povedal aj činmi potvrdil.Je len obyčajný tlčhhba,iné tvrdil pred voľbami a iné teraz.
 
mínus indicator plus

.....   .....

prečo ako?
 
mínus indicator plus

Škola,ktorú Krištúfková aj Kollár   Škola,ktorú Krištúfková aj Kollár

absolvovali, je najhoršie nielen na Slovensku.A ešte by som predpokladal,že ju absolvovali , na Danka".
 
mínus indicator plus

Matovič podporí   Matovič podporí

všetko,čo Kollár povie a vymyslí,je to jeho podržtaška.Kollár si s ním vytiera zadok.Účasť Kollára vo vláde bola pre mňa veľkým sklamaním,ale ešte väčším sklamaním je pre mňa Matovič.
 
mínus indicator plus

Ak si klikneš na   Ak si klikneš na

výraz Galéria,zistíš,že je to Maria Curie.
 
mínus indicator plus

Pelle   Pelle

pri odpovediach na otazky novinárov len habká, kokce a zahmlieva. Ako inak by aj mohol,keď sa ho pýtajú na financovanie strany oligarchami, na E.Tomáša, na ,,nových" Smerákov,na zodpovednosť za staré kauzy a pod.
 
mínus indicator plus

Ešte je ďalšie porekadlo,   Ešte je ďalšie porekadlo,

že ,,najlepšia obrana je útok." V tom sú tí dvaja akože novoSmeráci úplní majstri.
 
mínus indicator plus

Búrku v koši robí Pelle.   Búrku v koši robí Pelle.

Drží sa hesla ,,zlodej kričí chyťte zlodeja." A Raši kričí s ním.
 
mínus indicator plus

S Palkom   S Palkom

by sa vrátila doba temna a nebude nám treba ani Zaborskú...
 
mínus indicator plus

Všetko malé ryby!!   Všetko malé ryby!!

A žraloky unikajú. Na nich minister vnútra,policajný prezident,šéf NAKA nemajú odvahu? Kde sa podeli tie veľkohubé sľuby o boji proti mafii?!! Teraz sa vláda a Matovič predovšetkým,sústreďuje na boj proti korone,ekonomike, zdravotnictvu....
 
mínus indicator plus

Smeráci,   Smeráci,

takí sociálne citiaci ľudia,nedali ani cent?!!! Veriť sa mi nechce!! Veď ich heslom je všetko pre ľudí!! Alebo žeby iba pre tých svojich? Aj Kotlebovci sa mohli vyzbierať aspoň na 1488 €,bolo by to také kresťanské....
 
mínus indicator plus

Kaliňák je majster   Kaliňák je majster

v klamaní.S úsmevom diskutéra bude presviedčať,že sa nevolá Kaliňák a neprestane,kým mu ten nepresvedčí,že má pravdu.A práve preto som článok vôbec nečítal,pretože viem,že v Kaliňákových odpovediach nie je zrnka pravdy.
27.05.2020 9:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Možno je najvyššie položený   Možno je najvyššie položený

ale určite aj najzanedbanejší....!!!
 
mínus indicator plus

Úplne súhlasím.   Úplne súhlasím.

Naviac mu bude zo strany opozície stále vytýkané, že je právoplatne odsúdený a teda nie je bezúhonný,čo napokon je pravda.Viem si predstaviť,že ak by takéhoto kandidáta na akúkoľvek funkciu v justícii postavil napr.Smer,Matovič by nestíhal proti nemu vyrábať transparenty!! Podotýkam,že som volič strany súčasnej koalície,aby ma niekto neobviňoval zo Smer-pozitivizmu....
 
mínus indicator plus

Mafián Kollár   Mafián Kollár

je začiatkom aj koncom tejto koalície. A ak sa ten ťuťmák Matovič nespamätá, aj koncom OĽaNO.Kollára zobral do koalície,aby mal ústavnú väčšinu a pritom je mu to prd platné,keďže ten si ide svoje a Matoviča má totálne v paži.
 
mínus indicator plus

A v čom je problém??   A v čom je problém??

Nikde nepíšem, že niečo riešil,či vyriešil ako okresný predseda.Černák nebol jediný mafián na Slovensku. Ak dnes niekto nastúpi do funkcie,možno od neho očakávať,alebo požadovať vyriešenie kriminality v priebehu mesiaca...!!??
 
mínus indicator plus

Tieto mafiánske skupiny   Tieto mafiánske skupiny

tu vznikli a pôsobili za Mečiarovej vlády..SIS s mafiou spolupracovala,za pôsobenia Lexu bola mafia krídlom SIS-ky. Až po nástupe Dzurindovej vlády v r.1998 a menovaní J.Spišiaka za viceprezidenta Policajného zboru bola mafia postupne zlikvidovaná. Po roku 2008 nastúpila mafia ekonomická za podpory Fica.
 

1 >

Najčítanejšie na SME