Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Peter Farárik (Skafararix)
1 >
mínus indicator plus

 

Verte mi, nebojím sa. Skôr mi vadí, keď tu nájdem nadkritické množstvo slovného balastu. Nevravím o odlišných názoroch ale o prázdnych a väčšinou nenávistných frkoch. Naučme sa konečne rozlišovať, čo je prejavenie názoru, obohatenie diskusie a čo je len odbavením sa. Mnohým čitateľom je jednoducho ľúto, že diskusie sa časom stali len akýmsi bleskozvodom práve pre "odbavovačov". Diskusia takto nie je prínosná, je to spam.
 
mínus indicator plus

 

Nerozumiem, načo chodí toľko ľudí neustále čítať noviny, ktoré z hĺbky duše nenávidia. Nadôvažok ešte vždy zanechajú komentár, kde sa vyjadria ako sa veci majú a vždy sa majú čo sa týka SME samozrejme zle. To aj v iných krajinách sú ľudia tohto typu?
 
mínus indicator plus

 

Pán Pospíšil, vaše príspevky sledujem už dlhodobo, bo uznajte, inak sa ani nedá. Reagujete prakticky na všetko a vždy. Niekedy to malo z vašej strany aj zmysel. Už dlhšie mám však pocit, že sa ukájate len na tom, byť stále a v zásade natruc iný. Je to už otravné, nudné a vlastne aj trápne. Musel som to už napísať. Vždy predtým som si radšej zahryzol do prstov nad klávesnicou.
 
mínus indicator plus

 

Chelemendik. Tomu už stíska riťku, predsa len, ak je platený v rubľoch, plat mu išiel náhle dole :)
 
mínus indicator plus

 

Ďalšie tematické kolá Bystrického krepáňa pokračujú pravidelne na regionálnom bbonline: http://bbonline.sk/category/kv...
05.11.2014 20:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tiež to cítim podobne, ten smútok je až osobný. SME sa stalo súčasťou môjho života a v podobe ako ho poznáme mi bude chýbať.
Reakcia k téme: Žijeme a dýchame v SME
15.10.2014 10:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Gratulácia. Malalu sledujem už dlhodobejšie, je to obdivuhodná dievčina. Odporúčam pozrieť si aj jej celý prejav na pôde OSN (https://www.youtube.com/watch?...), TED Talk jej otca, ktorý je dôkazom, ako dôležitý je práve príklad otca alebo rodiny pre vzdelanie http://www.ted.com/talks/ziaud... . Myslím, že jej kniha by mala byť povinným čítaním pre žiakov, minimálne na gymnáziách :) http://www.martinus.sk/?uItem=...
 
mínus indicator plus

 

Nuž, akurát včera som si pozriel nasledovné: http://www.iflscience.com/heal... Myslím, že mať v uchu vlas je ešte celkom v pohode :)
 
mínus indicator plus

 

Fantastická práca. Bodaj by podobných ako vy malo každé mesto. Tlieskam a vzdávam hold.
 
mínus indicator plus

 

Dobre si to zhrnul. Knihu som si kúpil a prečítal už dávnejšie a stále som z nej nadšený. Tuším som nič iné už dávno tak rýchlo a najmä s chuťou neprečítal. Lakocinka.
Reakcia k téme: Písať o tom, čo je tabu
06.10.2014 22:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Skôr koncom júla, koncom augusta sa mala narodiť podľa papierových predpokladov :)
05.10.2014 20:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nie, nie, blogy o mapách určite neskončili :)
05.10.2014 8:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem, milí čitatelia :) Pokúsime sa naplniť vaše priania. Dievčatá zdravia.
05.10.2014 8:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pochutnal som si.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujeme. Už ju máme dlhšie doma, veď má už viac ako dva mesiace :)
03.10.2014 23:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Výborná práca, ktorú ocenia najmä tí, ktorí vedia, čo sa skrýva za takýmto jedným článkom. Len tak ďalej!
Reakcia k téme: Trnavské záhrady a parky
28.09.2014 0:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem, áno trvalo to trošku, radšej ani nenapíšem ako dlho :) Pokračovania pôjdu rýchlejšie. A čudujem sa, že sa viacerí pozastavujú na "Bryndziaroch". To, že sa takto označujú Zvolenčania je známe minimálne tak, akože sú Košičania Vraňari a Prešovčania Koňari apod. Ale možno je to známe len takto regionálne, povedzme v okolitých okresoch. Inak niečo o prezývkach miest :) http://www.sme.sk/c/3387115/pr...
27.09.2014 22:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nuž, neviem ako sa Zvolenčania pomenúvali kedysi dávnejšie, ale čo pamätám, tak vždy boli a aj teraz sú "bryndziari". Bývam momentálne vo Zvolene, čiže o tom hádam aj čosi viem. Je to všeobecne známe nielen v BB, ale aj vo Zvolene a dokonca samotní zvolenskí hokejoví fanúšikovia sa tak označujú. Čiže nie trnkári, bryndziari sú to. A nie je to náhodné, prvá bryndziareň na Slovensku bola otvorená v neďalekej Zvolenskej Slatine.
27.09.2014 21:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nič som nemenil, čiže neviem prečo vám to išlo včera inak ako dnes. Správne odpovede ku každej otázke sa dajú pozrieť na konci kvízu klikom na tuším "výsledky" alebo "vyhodnotenie".
27.09.2014 19:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Obtiažnosť je vyššia, lebo si myslím, že ľahké kvízy sú nudné a pýtať sa napr. čo sa tu ťažilo apod. je zbytočné. Neučí sa to na žiadnej škole - regionálna historia sa dosť okašlieva. Kvíz je schválne spravený tak, aby sa na ňom človek naučil nové veci, nie aby preveril úplne fundamentálne vedomosti o meste. Treba to brať preto ako zábavnú formu učenia sa nového. Prečo sa nezobrazuje otázka ale odpovede, to ozaj nerozumiem. Budem musieť preskúmať, kde môže byť problém.
27.09.2014 14:40 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME