Piatok, 3. apríl, 2020 | Meniny má Richard

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Pedro
1 >
mínus indicator plus

Ako Pán povedal Adamovi:   Ako Pán povedal Adamovi:

"Remember you are dust and to Duster you shall return" (Genesis 3:19).
 
mínus indicator plus

Omyl...   Omyl...

... "Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš", vraví čínske príslovie. To nieje čínske príslovie, ale výrok gréckeho filozofa Herakleita z Efezu.
 
mínus indicator plus

No to je prekvapenie...   No to je prekvapenie...

Aj v tomto má prsty Kočner? Vyzerá to tak, že súdruh Žinčica bude musieť začať pracovať na tri smeny.
 
mínus indicator plus

Nesmelá poznámka   Nesmelá poznámka

Pokiaľ viem, omša sa slúži, nie slávi. Ale ak sa mýlim, opravte ma, prosím.
 
mínus indicator plus

Môj názor   Môj názor

Ako etnický Maďar vám všetkým, moji milí akože "naši zástupcovia" prajem, aby ste sa aspoň na jedno volebné obdobie nedostali do parlamentu. Problémy krajiny treba riešiť na širokej občianskej a nie na úzko národnostnej úrovni, inak sa nikam nepohneme. Budem voliť "slovenské" strany, ktoré sú tu pre všetkých a nie len pre Slovákov. Nezamestnanosť, zdravotníctvo, školstvo, a vôbec všetko v tejto krajine sa týka rovnako nás všetkých a nie len modrookých alebo luteránov či Rusínov...
 
mínus indicator plus

 

"Mravec dosiahne vysokú rýchlosť aj vďaka presne zladenému pohybu troch nôh naraz." Nevedel som ,že mravce majú iba tri nohy, ktoré im umožňujú taký rýchly pohyb. Pán redaktor, a ako to tie potvory robia, že o svoje ostatné tri nohy sa pritom nikdy nepotknú?
 
mínus indicator plus

Podobnosť čisto náhodná?   Podobnosť čisto náhodná?

Nemôžem si pomôcť, ale na tej fotke vyzerá ako Crazy Frog.
 
mínus indicator plus

 

Ešte dobre, že neprekladali úplne doslovne. Lišaj marinkový po anglicky je hummingbird hawk-moth. Mohli to kľudne preložiť aj ako kolibríčia jastrabia moľa... vďakabohu aspoň za to, že tak neučinili.
 
mínus indicator plus

Béla, te áruló!   Béla, te áruló!

Tieto dve maďarské strany sa pre mňa stali absolútne nevoliteľnými, a to hovorím ako Maďar. Jedni ma ako kamaráti Smeru zradili a tí druhí zas nevedia nič iné len vypisovať názvy vlakových staníc v maďarčine. Verím, že nás je viac takých, ktorí budeme v pohode voliť slušné pravicové slovenské strany, ktorých predstavitelia budú hájiť aj moje záujmy bez ohľadu na našu etnicitu či vierovyznanie či čokoľvek iné. Béla, zrada sa neodpúšťa.
 
mínus indicator plus

Yes, deadly seriously...   Yes, deadly seriously...

... kolibrík prezlečený za lišaja marinkového (Macroglossum stellatarum) idúceho na maškarný bál.
 
mínus indicator plus

 

Vážený pane, buďte rád, že aspoň na tom našom drahom Slovensku nás naša demokratická vláda už tretie volebné prenáša rovno do 23. storočia a nie do minulosti. Mimochodom, turul... poníky... jazyková a mentálna výbava Slováka par excellence.
 
mínus indicator plus

 

Zlá správa je, že skorumpovaný Orbánistan môže vystriedať iba skorumpovaný Gyurcsánystan. Ľavica sa spolčila s kýmkoľvek včítane Jobbiku, aby porazila Orbána. Politika je špinavá vec a všetko je o peniazoch až na prvom mieste, vždy a všade. Voliť nemáš koho a pritom voliť treba. Nepripomína ti to niečo?
 
mínus indicator plus

Len pre porovnanie   Len pre porovnanie

"Problém, vidí v slabšej koordinácii práce"... súhlasím. Zdá sa, že inde vo svete sú aj iné koordinácie práce: https://www.youtube.com/watch?... Nesmelá otázka: Koľko času by to takáto práca zabrala u nás?
 
mínus indicator plus

 

Igor, teraz, keď sa ti loď topí, sú ti dobrí aj Maďari. Tí istí Maďari, proti ktorým si kedysi v prípade dvojakého občianstva v pohode hlasoval s Ficom a spol. Nie som a ani som nebol volič SMK, ale to ti nezabudnem ... takže s mojím hlasom radšej nepočítaj.
 
mínus indicator plus

 

Volebné výsledky do Národnej rady SR svedčia dlhodobo o tom, že aj u nás je to podobné ako vo Walese.
 
mínus indicator plus

Nausea, vomitus.   Nausea, vomitus.

Vydržal som pozerať a počúvať len necelé 4 minúty a celý ten čas som sa bál, že jej na hlavu priletia netopiere a na ľavé plece sa jej posadí čierna mačka s naježeným chvostom.
 
mínus indicator plus

 

Pán Danko, keby sme to rozmenili na drobné, tak by nám vyšlo, že vy osobne sa máte čo učiť aj od absolventa osobitnej školy.
01.09.2019 2:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán premiér!   Pán premiér!

Vy nám tu idete kázať o odvahe a statočnosti? Tak prečo tú opičku neodvoláte? Chýba vám odvaha, statočnosť, oboje - alebo len súhlas toho birmovaného žlčníka? Ste trápny ako stierače na ponorke.
 
mínus indicator plus

Som nasrdený, bizony isten.   Som nasrdený, bizony isten.

Je mi srdečne jedno, či v parlamente budeme mať zastúpenie alebo nie. Ak nie, svet sa nezrúti. Nezamestnanosť sa týka predsa všetkých, ekonomika sa týka všetkých, zdravotníctvo sa týka všetkých, atď. Jedna či druhá z menovaných strán - povedzte mi, čo také svetoborné ste doteraz pre nás urobili? Pridali ste dĺžeň v názve stanice "Galanta". Choďte do hája, tajtrlíci!
 
mínus indicator plus

Časy sa menia...   Časy sa menia...

... lebo kedysi v podobných prípadoch medzi hlavnými vinníkmi bol na prvom mieste americký imperializmus.
 

1 >

Najčítanejšie na SME