Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: englishman
1 >
mínus indicator plus

Po dnešnom hlasovaní   Po dnešnom hlasovaní

sa im všetky peniaze už určite vrátili. Aj s úrokmi.
 
mínus indicator plus

Ja si myslím, že to bolo   Ja si myslím, že to bolo

podstatne viac. Keď si chceš zachrániť život pred basou, a máš neobyčajné zdroje, tak vždy nájdeš podplatiteľných ľudí. Im je to úplne jedno že sú za zradcov, hlupákov, keď budú mať bubáky. Lebo to vysvetlenie, ktoré ponúkajú, je tak pre debilov s IQ 10. I tak si myslím, že pri konečnom hlasovaní sa nájde dosť dnes opozičných poslancov ktorí ochotne zdvihnú ruky za. Veria, že prezidentka to nakoniec zamietne, lebo v prípadnej vláde by nedokázali presadiť svoje návrhy, lebo nebudú mať peniaze.
 
mínus indicator plus

Toto je sociálne   Toto je sociálne

inžinierstvo až v nechutnej forme. Každá žena ktorá sa dostane do funkcie vďaka tejto podmienke bude v ťažkej pozícii. Nebude tam vďaka svojim schopnostiam, ale vďaka zákonu a svojmu pohlaviu. A prečo má zákon určovať koho dá vlastník do riadiacich orgánov svojej spoločnosti. On tam dá tých najschopnejších ktorých je schopný získať a zaplatiť.
 
mínus indicator plus

Kolár je ochotný   Kolár je ochotný

ísť do vlády aj s Kotlebom. Stačí ak povie že SNP bolo, a je pre Kollára prijateľný. Chcel Smer vydierať s nejakým záznamom s Kočnerom v havajskej košeli. Zdá že nevydalo a tak sa ponúka ako 40 kg deva. Je úplne neprijateľné takto vydierať s fotografiami nešťastných detí. Je to chrapúnstvo.
 
mínus indicator plus

Snažiť sa Kollárovi   Snažiť sa Kollárovi

rozumom vysvetliť jeho omyly a hlúposti je vopred prehraté. On myslí srdcom a iným svalom, on rozum nepotrebuje. A tie jeho doslova sprostosti ohľadom výstavby nájomných bytov a požičania lacných osobných automobilov pre domácnosti sú hodné lekárskeho vyšetrenia.
 
mínus indicator plus

Mohol aj "lepšie" skončiť   Mohol aj "lepšie" skončiť

ako mladý vladko. Slávne sa vráti do Slovana. Už v tridsiatke, keď sa ako hviezda v cca 24 rokoch upísal do Kataru. Tam kde chodia hrať futbalisti na konci kariéry, išiel vladko na začiatku. Borec, ale zarobil bubáky.
 
mínus indicator plus

To je snáď boží   To je snáď boží

trest mať za suseda Rusko. A je jedno či je v ZSSR alebo nie. Vďaka všetkým svätým že sme v EÚ a v NATO. A to teda nie som veriaci, ani vizuálne.
 
mínus indicator plus

Najlepší je úvod.   Najlepší je úvod.

Šuliga: Umyte tam tie šálky ešte. Buďte taká dobrá.
 
mínus indicator plus

zbúchali to na kolene   zbúchali to na kolene

odborníci ala e.t. a blaha a aj tak to vyzerá. Nuž čo kočner sedí v base, chýba im mozog.
 
mínus indicator plus

Hodil si smerákom   Hodil si smerákom

super nápad. Možno už zajtra blaha vypustí správu o tom ako rokujú s opozičnými stranami, napr. Kollárom o podpore zákona o zvýšení dôchodkov. Ináč ten toho je naozaj schopný, lebo on rozmýšľa svalovým orgánom-srdcom.
 
mínus indicator plus

Tiež som viac   Tiež som viac

veril Janovi čo predával zas nejakú super novú sadu nožov, alebo nový super krájač na zeleninu. S tou náušnicou v uchu bol hodnovernejší.
 
mínus indicator plus

Počúvať tohto   Počúvať tohto

ekonomického odborníka rozmýšľajúceho nie hlavou ale iným orgánom je na silné nervy.
 
mínus indicator plus

v tie zlé čísla   v tie zlé čísla

verím, ale v svedomie neverím.
Reakcia k téme: Smer búra vlastné hranice
12.02.2020 20:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ten by to prišiel   ten by to prišiel

podpísať do parlamentu, sedel by aj pod kecpultom.
Reakcia k téme: Smer búra vlastné hranice
12.02.2020 20:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ficovi už nejde ani matematika   Ficovi už nejde ani matematika

Ak to schvália 18.februára a prezidentka má rozhodnúť do 15 dní, tak 4,3.2020 už môžu terajší poslanci akurát tak šúchať nohami.
 
mínus indicator plus

Ja som si istý, že   Ja som si istý, že

na tento špek skočí Matovič a Kollár ako po údenom. Kollár rozmýšľa srdcom a Matovič je tajtrlík. Len by mal Sulík mierne Kollárovi naznačiť, že ak odsúhlasí tieto sprostosti a náhodou dnešná opozícia bude vládnuť, tak sa môže rozlúčiť s výstavbou nájomných bytov. Lebo len na tieto dve rozkrádačky pôjde na budúci rok cca 700-800 miliónov. A byty sú v paži.
 
mínus indicator plus

Škodlivé je to, že   Škodlivé je to, že

na to ako štát nemáme lóve. Musíme si požičať, a najhoršie je, že potom každý rok si budeme musieť požičať. Až dôjdeme do stavu že nám nik nepožičia, ani na rozumné veci. Keď v januári 2020 nebolo na zníženie daní pre autodopravcov o cca 30 miliónov, lebo nemáme a zrazu máme 400 a od roku 2021 dokonca 800 miliónov. Čo ich niekde vytlačili? Leda až do misy, vo WC.
 
mínus indicator plus

Pán Osuský   Pán Osuský

a ako to bude s Istanbulom? Podľa JUDr. Mazáka, sa to do konania volieb nedá stihnúť. Musí potom nový parlament v tom pokračovať, alebo to je tiež odpad, netriedený?
 
mínus indicator plus

Verím, že vodiči z UNAS-u   Verím, že vodiči z UNAS-u

po schválení týchto hlúpostí obnovia štrajk a teraz už naozaj, nie len vizuálne. Lebo ak jamkatý tvrdil ako už do volieb nestihnú prijať zákony, ako výpadok pár desiatok miliónov Eur by bolo obrovské riziko verejných financií, tak 800 melónov je šumafuk. Choďte už do pekla a nevracajte sa, NIKDY.
 
mínus indicator plus

hej, chlapa   hej, chlapa

dělaj brejle, pleš a břicho. Všetko ostatné je zženštilé.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME