Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: inspektor
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

A ty si sa teraz zobudil?   A ty si sa teraz zobudil?

To len tak človek nevidí takého m agora. Kto robí po svete bordel, naposledy zbombardoval nemocnicu v Afganistane? Už sa preber, alebo keď nevieš nič o svete, tak nepíš koniny do diskusii.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Prečítal som si   Prečítal som si

tvoju vlastnú charakteristiku, že rád erdžíš. Prečo, preboha, nezostaneš len pri tom?
 
mínus indicator plus

A v ktorej   A v ktorej

"ľudskoprávnej" organizácii pracuješ?
 
mínus indicator plus

Žiaľbohu   Žiaľbohu

aj ja som začal čítať Pravdu, hoci som roky čítal iba Sme a musím konštatovať, že sú to dnes objektívnejšie noviny ako Sme. Preto platí, že sa môže stať, že "nepôjdu" čitatelia, ale "pôjde" Sme.
Reakcia k téme: Sme žiadna diskusia
14.09.2015 10:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Odpoviem.   Odpoviem.

Lebo to tak príroda zariadila a ako píšem je to pud sebazáchovy. Kto ho nemá neprežije. Nuž pre teba je dôležitejšie aby dnes prežil Arab a doplatil na to môj potomok. Ale o tom bol môj príspevok.
 
mínus indicator plus

Milý konvertita,   Milý konvertita,

všetky tvoje argumenty sú OK len dovtedy, kým nejde o vlastné prežitie. My sme ten chaos vo svete nevyvolali, ani sme neboli a nie sme imperiálnou mocnosťou, ktorá vyciciava rozvojový svet a spôsobuje tieto masové emigrácie. Z našej strany sa jednoducho jedná o pud sebazáchovy. A ten istým skupinám spoločnosti a najmä politikom buď chýba, alebo sú inak motivovaní. Tie bláboly o multikulturalizme privedú civilizované krajiny Európy k tragédii. Jedná sa o moslimov a tým je povedané všetko. Princíp duality a džihádu, ktorý je obsiahnutý v koráne znamená len jedno: akonáhle budú v našich končinách moslimovia v prevahe (a to budú čoskoro v niektorých krajinách Európy) tak skončíme v tom "lepšom" prípade ako moslimovia, alebo skončíme úplne. Mňa sa to už týkať nebude, ale nie je mi jedno ako skončia moje deti a vnúčence. Stredovek ich neminie. Je mi čudné, že náboženský fanatizmus si nevedia predstaviť nielen politici a bežní Európania, ktorí sú už vlastne ateisti, ale dokonca cirkevní hodnostári. Tomu už naozaj nerozumiem. Po stáročia Európa vzdorovala moslimským atakom, dnes ich víta a otvorenou náručou v ústrety vlastnej záhube. Naši predkovia sa musia v hroboch obracať.
 
mínus indicator plus

Aj diskutovať možno.   Aj diskutovať možno.

Opäť sa cítim ako v minulom režime. Aj teraz mi dovolia vyjadriť sa k tomu, čo sa odohralo prěd tisíckami rokov. Čo sa deje dnes mi vysvetlia povolaní k ohlupovaniu. Ja tomu predsa nerozumiem.
 
mínus indicator plus

Takže diskusiu ste zrušili?   Takže diskusiu ste zrušili?

Nevyvíjala sa v súlade s politickou líniou USA? Že sa nehanbite, bastardi zapredaní. Je mi na zvracanie z ľudí, ktorí drístajú o demokracii, a pritom sú na výplatnej listine zloduchov, ktorí roznecujú vojny po celom svete.
 
mínus indicator plus

Človeče,   Človeče,

ty sa z tých Američanov poserieš. Kedy už raz pochopíš, že ***** celý svet?
 
mínus indicator plus

Koľko máš rôčkov?   Koľko máš rôčkov?

Máš deti, vnúčence? Lebo tu ide o budúcnosť našich potomkov. A matematika nepustí. Moslimovia sa množia rýchlo a o dvadsať rokov budú prvé európske krajiny moslimské. To nie je prázdny pojem, to je hrozba. Islam učí tzv. dualite: ukazuj prívetivú tvár, kým si slabší, ale ak si silnejší urob všetko preto, aby si šíril islam aj násilím. Treba si niečo naštudovať z tohto "mierumilovného" náboženstva a budú ti behať zimomriavky po tele. Ja nechcem aby sa moje deti a vnúčence opäť ponorili do stredoveku a museli vyznávať islam, kde je žena handrou a Alah všetkým. Ak tých rôčkov máš málo, možno sa toho dožiješ.
 
mínus indicator plus

Keď tak čítam   Keď tak čítam

diskusiu vychádza mi, že americká proveniencia je zárukou špehovania vždy a všade. Oni už tuším všetkých špehujú hoci aj pomocou zapnutého sústruhu.
 
mínus indicator plus

Kedy už konečne   Kedy už konečne

prestanú kadejakí tiežodborníci blbnúť s tým nalievaním sa vodou. Hoci sa už objavujú fundované články o tom, že sa nemá piť podľa "predpisu" o litroch, ale podľa potreby organizmu, napriek tomu stále v médiách strašia pitným režimom. Dokonca sa mám napiť aby som odlíšil, či som smädný, alebo hladný. No hotový cirkus. Návody pre idiotov. Pritom ľudský organizmus sa vyvíjal státisíce rokov a vyprofiloval sa aj pocit hladu a smädu, pričom organizmus avizuje svoje potreby s predstihom, než by ho nedostatok energie či vody ohrozil, výrobcovia balenej vody však presvedčili zopár blbcov, že to tak nie je a treba piť do rezervy. Nuž čo odbyt treba zvyšovať.
 
mínus indicator plus

Pane bože,   Pane bože,

kam smeruje naša slovenčina. Niekto vyprodukuje takýto zhluk viet bez ladu a skladu...
 
mínus indicator plus

Je neuveriteľné,   Je neuveriteľné,

že verejnosť má úplne jasný postoj k tzv. multikulturalizmu, jeho neblahý dopad už pociťuje Európa na vlastnej kži, ale napriek tomu sa tu politici, mimovládne organizácie a novinári urputne snažia tento fatálny omyl za každú cenu obhajovať a udržiavať pri živote. Kto to vlastne tak obratne riadi, nie je predsa možné, aby títo všetci trpeli slepotou a viedli národy k výbuchu, ktorý neskončí dobre. Predpokladám, že Europa sa začne uberať v najbližšom období smerom k nacionalizmu a voľbe extrémnych strán. Súčasná politická reprezentácia Európy si však nič iné ako vyhnanie na smetisko dejín nezaslúži.
 
mínus indicator plus

Ty fakt chytrý moslim,   Ty fakt chytrý moslim,

keď si si dal taký írečito slovenský nick. Ty si ale beťár, Mohamed.
21.07.2015 22:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nechaj si svoje   Nechaj si svoje

hodnotenia IQ pre seba, potrebuješ to. Vyrastal som na dedine, vždy sme mali psa, ale bolo nemysliteľné , aby chodil po byte, obťažoval hostí ňuchaním a olizovaním. Mal svoj priestor na dvore. Dnes pomýlení milovníci psov s nimi aj spávajú. Už nepotrebujú ani deti, to je oštara, keď sa im zunuje, vyhodia ho do kontajnera ako toho tvojho. To s deckom nejde. Nehovorím o tom, že kam sa človek pohne, všade plno psov, od centier miest cez kúpaliska až po ihriská. A všade plno výkalov. Asi to tiež lieči ľudí.
 
mínus indicator plus

Tak takto zrátenú logiku   Tak takto zrátenú logiku

človek len tak nevidí. Pán chce cestovať s jeho psou láskou, ktorej je teplo, tak prestanú platiť zákony a predpisy. Ale je to intelektuál, voči psovi uplatňuje basic compassion, to preto, aby mu aj Slováci rozumeli. Ja považujem práve psíčkarov za tyranov zvierat. Vytrhli psov z prirodzeného prostredia, nútia ich žiť v panelákoch a ešte sa tvária, že milujú zvieratá.
 

1 >

Najčítanejšie na SME