Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: marta novotna
1 >
mínus indicator plus

Anička,   Anička,

vďaka za milé predstavenie Krakova. Nikdy som tam nebola, a preto som privítala Tvoj článok, ktorý sa Ti veľmi vydaril. Vlastne som sa s Tebou rada poprechádzala po tomto meste. Aj Ti želám krásne adventné obdobie. :-)
Reakcia k téme: Krakov - srdce Poľska
08.12.2019 0:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásne obrazy,   Krásne obrazy,

a ani som o takej maliarke u nás nepočula. Ďakujem, Anička, že si nás oboznámila s touto šikovnou maliarkou a aj jej tvorbou. Mám rada aj kvety, prírodu a blízka mi je Detva, s kadiaľ pochádza aj moja nevesta. Pozdravujem a všetko dobre želám.
 
mínus indicator plus

Tonko, krásne tradície,   Tonko, krásne tradície,

ktoré u Vás pravidelne oživujete. Páči sa mi, že sa do tradícii zapájajú nielen starší ľudia, ale aj mladí a deti. Ja si vždy odnesiem z Tvojho článku krásny dojem a príjemne si zaspomínam na naše programy v našej dedine v období adventu. Pozdravujem a prajem krásny večer. :-)
Reakcia k téme: Prvá adventná nedeľa
07.12.2019 23:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nádherné jesenné rána,   Nádherné jesenné rána,

ktoré si zobrazil v svojich fotografiách. Krásna báseň. Mám rada jeseň, ale tak ako píše Janka, aj ostatné ročné obdobia majú niečo do seba. Pozdravujem a ešte veľa takých krásnych obrázkov želám. :-)
Reakcia k téme: Jesenné ráno
21.11.2019 22:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásna rozprávka   Krásna rozprávka

vo veršíkoch. Rada som si prečítala a potešila sa. Krásny večer a všetko najlepšie prajem. :-)
Reakcia k téme: Rozprávka života
15.11.2019 0:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nádherné jesenné   Nádherné jesenné

obrázky a aj krásny text. Mám rada jeseň, a hlavne jej krásne farby. Veľmi pekne si to napísal a nafotil. Pekný večer a všetko dobré Ti želám. :-)
Reakcia k téme: Jeseň pod Benátom
15.11.2019 0:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nuž, je to tak,   Nuž, je to tak,

ako píšeš... Trvá to dlho a vidíš, ani po rokoch sa takmer nič nemení. Som z toho smutná, ako sa to všetko vyvíja... Už mám taký dojem, že slušný človek tu nemá miesto. Každý sa hrnie len za mamonou a postami,... Slušnosť a úcta sa nenosí. Politika je na prvom mieste a na ekonomiku sa zabúda. Niekedy ma už tie "keci" v médiach unavujú. Nikdy nevieš, čo je pravda. A ktovie, čo je pravda? Pravdu majú len tí, čo vedia dobre kričať. Janka, teším sa, že som zazrela Tvoj článok a prečítala ho. Aj keď dávno, dobre si ho napísala. Nezabudni na mňa, ak budeš mať u Vás novoty. Pozdravujem a prajem všetko dobré. :-)
Reakcia k téme: Trvá to štátu dlho?
05.11.2019 22:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásne spomínanie...   Krásne spomínanie...

a ja som si spomínala s Tebou, Helena, aj keď som v Dudinciach nikdy nebola. Vraj je tam krásne. A aj Tvoje jesenné fotografie sú nádherné. Aj na Jara Filipa a jeho pesničky si rada zaspomínam. Ani v Paríži som nikdy nebola a veľmi by som chcela, ale nedá sa... Veď vieš... a je to teraz ešte horšie... Snáď raz...Teším sa, že som našla Tvoj krásny článok. Pozdravujem a želám všetko dobré a nech Ti to takto krásne píše ešte dlho. :-)
Reakcia k téme: Spomínam na Paríž
05.11.2019 22:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Blanka, úžasné čítanie...   Blanka, úžasné čítanie...

Dozvedela som sa zase veľa o cudzom svete a trošku som si s Tebou zacestovala. Teším sa. Zaujal ma aj ten film, ale veľmi pochybujem, že by som sa vydala kvôli nemu do Kazachstanu. ;-) Znova krásny cestopisný článok z Tvojho pera. Zdravím a praje všetko dobré a ešte veľa takýchto krásnych článkov. :-)
 
mínus indicator plus

Pekný zvyk,   Pekný zvyk,

na niektorých cintorínoch aj u nás sú pri hroboch lavičky. Často tam vídavam sedávať ľudí a spomínať na svojich drahých zosnulých. Pekne si to napísala, Agátka. Rada som si prečítala. Pozdravujem a pekný večer želám. :-)
Reakcia k téme: Lavičky
04.11.2019 22:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásna reportáž   Krásna reportáž

z Vášho výletu do Kazachstanu a jeho miest, milá Blanka. Rada som si ho prečítala a prezrela obrázky. Veľmi zaujímavé. Znova som sa s Vami trošku potúlala a navštívila miesta, ako Nur_Sultane, Karaganda, Bajchal, kde som nikdy nebola a asi ani nebudem. Pozdravujem Ťa a prajem všetko dobré a ešte veľa takých krásnych článkov. :-)
30.10.2019 21:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je to krásne na tej Zlatňanke...   Je to krásne na tej Zlatňanke...

nielen tie kačičky mandarínske sú nádherné, ale aj tie naše. Aj príroda okolo Zlatňanky je krásny. Ľudia čo majú radi prírodu sa majú čím kochať a deti sa im tešia. Krásny článok a fotografie. Pozdravujem a prajem všetko najlepšie. :-)
30.10.2019 20:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nádherné kvietky...   Nádherné kvietky...

Mám veľmi rada kvety a prírodu. Tvoj článok ma veľmi potešil. Krásne fotografie a aj text. Pozdravujem a všetko najlepšie želám. :-)
20.10.2019 22:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Obdivuhodní ľudia,   Obdivuhodní ľudia,

šikovní, ktorí nám zachraňujú našu históriu. Je to veľmi zaujímavé. Krásne si to napísal a krásne fotografie urobil. Pozdravujem a pekný večer želám. :-)
Reakcia k téme: Obnovené reštaurovaním
27.09.2019 22:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Janko,   Janko,

píšeš nádherné články na blogu. Keď ich nájdem, vždy si ich rada pozriem. Času mám síce málo, ale vždy ma Tvoje fotografie potešia. A súhlasím so Slavom. Iste by bolo zaujímavé vydať tie krásne fotografie knižne. A súhlasím s Jankou, že by Vám mali dávať to pivo zadarmo. Zaslúžite si. Aj ja spomínam na tie krásne časy, keď sme sa spolu všetci stretávali na blogu a komunikovali a pomáhali si. Škoda, že už nemám na to čas. Ale na Fb sem-tam dám na moju stránku nejakú báseň. Pozdravujem a prajem všetko dobré.:-)
16.09.2019 20:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je úžasné,   Je úžasné,

spomínať na našu históriu, a preto chválim Vaše aktivity. Krásny článok, ktorý ma oboznámil s rodinou Migazzi. Nikdy predtým, ako čítam Tvoje články, som o nich nepočula. A je dobre, že spoznávame tých, ktorí niečo urobili pre nás. Prajem krásny večer a želám všetko dobre. :-)
16.09.2019 20:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásne tradície...   Krásne tradície...

Mám rada Vaše akcie, ktoré zachovávajú tradície našich starých rodičov. Rada som si zaspomínala na varenie lekváru u mojej starej mamy vo veľkom kotli. My, deti, sme sa tiež bili o to, kto bude miešať. Tonko, krásny článok. Veľmi rada som si prečítala a teším sa z neho. Pozdravujem.:-)
Reakcia k téme: Slivkobranie v múzeu
16.09.2019 20:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Úžasný článok,   Úžasný článok,

ktorý ma veľmi zaujal. Nikdy som o takých miestach nepočula a vďaka Tebe som sa vzdelala. Pekne si to napísala a aj zobrazila. Pozdravujem a všetko dobré želám.
 
mínus indicator plus

Danka,   Danka,

ako vždy krásne. Rada som si prečítala. Pekný večer a všetko dobré. :-)
Reakcia k téme: Som
19.08.2019 22:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nádherné podujatie...   Nádherné podujatie...

Vrátilo ma to do detstva a mladosti, keď sme sa zúčastňovali aktívne na dožinkovej slávnosti v našej dedine. Hrávala som na harmonike, alebo pomáhala som robiť program. Ďakujem za krásne spomienky. Nádherné obrázky a krásne zobrazenie dožiniek. Krásny večer a všetko dobré želám. :-)
Reakcia k téme: Dožinky
19.08.2019 22:52 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME