Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: speelers
1 >
mínus indicator plus

 

tie texty sa stávajú už ťažko zrozumiteľnými, aby som musel viaceré vety 3 krát čítať, už ma to unavuje
Reakcia k téme: Turecký bod nenávratu
17.04.2017 21:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ubohy karierista az je smutne citat tie alibisticke pokrytecke ulisne kecy hnus
 
mínus indicator plus

 

imperialistúm plány zhatí naši vepři boubelatí
Reakcia k téme: Nemcovova správa
19.07.2015 17:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

super napísané, veď ten človek spĺňa charakteristiku vlastizradcu - cielene koná v prospech cudzej moci, to už nie sú len také nevinné tvrdenia v rámci slobody prejavu
Reakcia k téme: Nemcovova správa
19.07.2015 17:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

agent   agent

Čarnogurský - kolko Ti platia za to z Moskvy? Alebo Ti to rovno pošlú a spravíš tam len malé úpravy v texte?
Reakcia k téme: Nemcovova správa
19.07.2015 9:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

ach jo, Slovensko je rozdelené, stále sa akosi nevie rozhodnúť kam patrí, pevne dúfam, že kritická väčšina si uvedomuje, že patríme do západnej civilizácie, kam sme aj historicky vždy patrili, zarážajúce je, že aj mladá vzdelaná generácia podlieha mámeniu Kremľa, tam sa však teraz usilovne buduje diktatúra s fašistickými prvkami, Rusko sa reálne stáva bezpečnostnou hrozbou aj pre Slovensko. Nie je vôbec isté, či sa agresia Ruska zastaví na Ukrajine, ruská spoločnosť sa silne nacionalizuje a militarizuje. Veď morálne a hospodárske zaostávanie Slovenska je priamo spojené s okupáciou v 1968, je to také ťažké pochopiť? Včera som si čítal internetové diskusie bežných Rusov pod článkom o tom, že české a slovenské MZV protestovalo proti lživému filmu o okupácii v 1968, bol som zhrozený, ani jedna reakcia nebola nám naklonená, pomerne často tam boli výrazy - prašiví psi, treba ich obsadiť a bude pokoj, alebo sú v NATO - sú naši nepriatelia. Keby si to občas pozreli všetci tí rusofilovia, aký je naozajstný postoj Rusov voči nám, prešla by ich chuť na rusofilstvo, ale škoda reči...
 
mínus indicator plus

 

mna skor zaujala dikcia gestikulacia redaktora to co je?
19.05.2015 19:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

pekne napísané, vhodné do časopisu ako pútavé čítanie
Reakcia k téme: Napoleonov posledný boj
19.05.2015 13:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

vlastizradca   vlastizradca

koná v prospech cudzej moci
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
21.01.2015 21:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

ach ake blaboly take pseudoanalyzovanie
Reakcia k téme: Ukrajina a argumenty.
27.12.2014 17:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Návrh   Návrh

Pán Mikloš , možno by naozaj stálo za to, aby ste zvážili svoj návrat do politiky. Určite sa urobilo veľa chýb, najmä to daňové riaditeľstvo ale v porovnaní so súčasným marazmom, ktorý tu predvádza táto spupná boľševická banda vedúca Slovensko systematicky do úpadku by to predpokladám bolo oveľa lepšie. Nie pridávaním sa do existujúcej strany ale najlepšie na zelenej lúke. Verím, že by nemusel byť vylúčený zisk aj okolo 8% a to by mohlo mať zásadný vplyv na budúcnosť tejto utrápenej a zle spravovanej spoločnosti. Myslím, že spoločenská objednávka tu je, veď napr. v Slovinsku vyhral subjekt založený len krátky čas pred voľbami. Je tragické vidieť ako Slovensko prepadá vo všetkých relevantných rebríčkoch, v konkurencieschopnosti, ekonomickej slobode, investíciách atď. Nikde v opozícii nie je vidieť nejaký ucelený program reforiem, ktorý by nás niekam posunul. Slovensko má na to, aby bolo prosperujúcou krajinou, veď len reformy druhej Dzurindovej vlády umožnili skok v ekonomickej úrovni, v rýchlom dobiehaní ČR a preskočení Maďarska doslova za pár rokov. Zvážte to!
 
mínus indicator plus

 

Zase jeden z tých, čo si myslí, že keď je veriaci kresťan, tak je niečo viac ako iný, aj ja som mal takú fázu, ale prvoradá je láska k blížnemu a keď tento princíp preváži, vymizne aj fanatizmus a zaslepenosť, ktorý z tohto článku až tak srší.
 
mínus indicator plus

 

Mimoriadne dobry blog, hovoris mi z duse, kiez by to coraz viac ludi pochopilo, co sa teraz v Rusku deje. A aky to paradox, ze ruske vedenie oznacuje to ukrajinske za fasisticke. Casto citam rozne ruske stranky a kazdy by bol mozno prekvapeny, ake mnozstvo clankov je venovaných vyzbroji, zbraniam najrozlicnejsieho druhu, ako by ruska armada zatocila so silami NATO, aky je zapad vojensky bezzuby, ochabnuty a pod. Skratka politika appeasmentu - ustupovania viedla v Európe uz k jednej krvavej vojne, teraz je to vsak radovo nebezpecnejsie, pretoze su k dispozicii jadrove zbrane. Je ich pouzitie take vylucené? Ved takto pred rokom by nikomu ani nenapadlo, ze na Ukrajine bude teraz regularna vojna.V Rusku sú teraz naozaj vybudene nacionalistické, militaristicke vasne a tych, ktori si to v Rusku dobre uvedomuju je zial mensina. Obavam sa, ze ani najtvrdsie sankcie neprivedu Rusko k rozumu, snad keby Cina dala najavo, ze si ziadny dalsi vojnovy konflikt nezela. Nevylucujem, ze Rusko moze na isty cas uplne zastavit dodavky plynu do Europy, ked bude najtuhsia zima. A na zaver, zmierlivym pristupom Rusi pohrdaju, comu rozumia dobre je sila.
01.09.2014 22:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

velmi dobre napísané , z duse mi hovoris, ale co stým robit, ked sa zda, ze rusofilnych je vacsina obyvatelov Slovenska? Je to hlboko zakorenené v mentalite národa. Ked si precitam diskusiu v Cechach pod clankami o Ukrajine, Rusku, Putinovi, tak je tam tych rusofilnych reakcii podstatne menej ako na Slovensku. Neviem, co by sa muselo stat, aby sa ludom na Slovensku konecne otvorili oci, co sa deje pomerne blizko nas.
30.08.2014 16:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

dakujem za clanok, aspon niekto , kto si uvedomuje kde je sever, ked sa rozpravam s kolegami v praci, neprezeniem 85% podporuje Palestínu resp. Gazu s Hamasom a dokazu sa do krvi hadat, kde sa to vsetko berie? samozrejme rovnakí kolegovia obhajuju postup Ruska na Ukrajine, je to nahoda? myslím, ze nie, je to rovnaky model uvazovania, bez schopnosti rozlisit kto je agresor a kto obet.
Reakcia k téme: Súcit s Hamasom
03.08.2014 23:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

prepac, ten clanok je tak zvlastne nudny, ako by si zil len vo vlastnom autistickom svete
Reakcia k téme: Goslar, Hahnenklee 5/5
27.07.2014 9:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Plne súhlasim, ta arogancia je až neznesiteľná a to si myslím, že sa ešte krotí, všetkých jeho priaznivcov by to malo varovať, pretože v prípade priaznivých výsledkov v r. 2016 v rozmedzí 15 - 21 % by predsa musel uzatvárať dohodu s ďalšími koaličnými partnermi a jeho osobnostné rysy by mohli byť naozaj vážnou prekážkou robiť kompromisy s "planktónom". Ja vidím priestor na to, aby sa do volieb vynoril nový stredopravý subjekt, ktorý by mohol byt úspešný ( napr. aktuálne v Slovinsku vyhrala strana založená len 6 mesiacov pred voľbami), takže nemusí byť ešte všetko stratené, ak by aj Procházka pri voľbách poriadne neuspel. Otázka je len, kto by to tak mohol byť.
26.07.2014 23:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

no len aby neskončil ako ten povestný planktón
 
mínus indicator plus

 

vazeny autor - čo si sa Ty s koňom zrazil? text je na zvracanie
 

1 >

Najčítanejšie na SME