Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Jemelyn
1 >
mínus indicator plus

Pravidlá sú OK, keď platia pre všetkých   Pravidlá sú OK, keď platia pre všetkých

Tieto články dokumentujú používanie antiastmatík u členov nórskej olympijskej výpravy. Všetko nasvedčuje tomu, že tam niečo nie je s kostolným poriadkom. https://www.reuters.com/articl... https://www.*****/sport/418239-norwegian-olympi c-skiing-asthma-diagnosed/ https://antidopingworld.wordpr...
 
mínus indicator plus

Ani jeden z nich veľmi nevie hovoriť   Ani jeden z nich veľmi nevie hovoriť

ale ten pán vedec sa dá počúvať naozaj len so sebazapretím.
 
mínus indicator plus

Je niekto, kto ho berie vážne?   Je niekto, kto ho berie vážne?

Normálnemu človeku musí byť jasné, že ide len klon Zrada Procházku, ktorý má za cieľ odlákať voličov konkurencii SMERu a po voľbách sa s ním zlúčiť. youtu.be/cq303GXK9qc?t=139
 
mínus indicator plus

Pozitívna správa z Ruska?   Pozitívna správa z Ruska?

Čo sa to dnes na SME deje? Asi snívam. Ináč, toto sme si už mali dávno uvedomiť aj my - potravinová sebestačnosť je základ bezpečnosti štátu.
 
mínus indicator plus

Nepočúvam jeho prejavy, ale...   Nepočúvam jeho prejavy, ale...

... pustil som si jedno video, aby som mal informácie z prvej ruky, nie prefiltrované cez päť ideologických filtrov vrátane tohoto tu. Myslím, že väčšina tých tzv. vtipov v tejto rubrike sú prvoplánové klišé a svedčia skôr o sociálnej inteligencii ich autorov než o podstate ironizovaného javu.
 
mínus indicator plus

Kotleba: Je to už trochu opočúvané   Kotleba: Je to už trochu opočúvané

Chápem, že je ľahké si robiť srandu z rečovej vady p. Kotlebu, ale ak počúvate pozorne jeho posledné prejavy, značne sa zlepšil - asi na sebe pod dohľadom logopéda pracuje. Tým nechcem obhajovať ani zatracovať jeho politickú stranu, len si asi budete musieť pomaly nájsť inú zábavku, lebo toto už je opočúvané.
 
mínus indicator plus

Pozri sa trochu do histórie   Pozri sa trochu do histórie

Ich dejiny sú plné vojen. Padli, znovu sa postavili a znovu padli. Ale nakoniec sa vždy zase postavili a išli ďalej. A to je ich, prosím pekne, sedem miliónov, len o trochu viac než nás. Naopak naše dejiny sú plné prežívania za každú cenu. Držíme huby a panstvo si na našich chrbtoch prestiera na hostinu. Táto garnitúra a aj tá spred '89 mali už dávno byť v base alebo na kandelábroch. Takto to najlepšie, čo doma vychováme, odchádza na Západ a doma necháva len rodičov a slovenčinu.
 
mínus indicator plus

Kladivo na čarodejnice   Kladivo na čarodejnice

Jeden z najlepších čs. filmov vôbec a magnum opus Otakara Vávru. Historická dráma, ktorá je alegóriou monstrprocesov z 50.rokov a obžalobou totalitného zriadenia ako takého. ČSFD: 88%
 
mínus indicator plus

Videl si Euro 2004?   Videl si Euro 2004?

Grécko bolo po 24 rokoch na ME, a to len druhýkrát v histórii. Akú zostavu mali? Ich kapitán Theodoros Zagorakis hrával za AEK Atény a väčšina hráčov bola tiež z gréckej ligy, len Dellas hral za AS Rím, Charisteas za Brémy, Giannakopoulos za Bolton, Vryzas za Florenciu a Fyssas za Benficu. To tréner Nemec Otto Rehhagel z nich urobil tím, ktorý dokázal poraziť Francúzov, Čechov aj Portugalčanov a vyhrať celý turnaj. Po turnaji boli Gréci takí šťastní, že mu dali Rád Fénixa aj titul Grék roka. Takže aj s priemerným hardvérom sa dajú robiť divy, ak máš dobrý operačný systém, ktorý ťa poslúcha. Toľko na margo tvojich holých faktov.
 
mínus indicator plus

My sme dobrí len dovtedy, kým...   My sme dobrí len dovtedy, kým...

... sa nám neopozerajú tréneri ako Weiss či Kozák, potom to už s nami ide dole vodou.
 
mínus indicator plus

Musíme si to užívať, povedal Kane   Musíme si to užívať, povedal Kane

Táto generácia je hlavne o užívaní si. Na veľkých turnajoch vykazuje kolíska futbalu stabilne výsledky nezodpovedajúce kvalite kádra. (Aj keď napríklad v Rusku hrali pekne.) Na ME sa im podarilo vybojovať raz 3.miesto v r.1968 and jedno semifinále v r.1996. Myslím, že ani napriek veľkým rečiam to na budúci rok nebude inak.
 
mínus indicator plus

Red herring   Red herring

Ad: "Najlepšie je osobne skúsiť a potom porovnávať." Slabý pokud odviesť debatu iným smerom. Toto nie je práca typu "Boh: Súborné dielo. Zväzok 143.: Slovensko". Autor tu píše o korupcii systému a ty mu odporúčaš ísť osobne vyskúšať nemocnicu Penty?
 
mínus indicator plus

Tak on je nakoniec Maďar?   Tak on je nakoniec Maďar?

A ja že len dyslektické dieťa, ktoré "zamrzlo" niekde medzi orálnou a falickou fázou vývoja, dieťa mierne podpriemerných schopností ale zato veľkých ambícií, ktoré veľmi, ale veľmi túži po uznaní zo strany dospelých.
 
mínus indicator plus

To im tu budeš darmo vysvetľovať, Ivo   To im tu budeš darmo vysvetľovať, Ivo

To je na blog príliš ťažká téma.
Reakcia k téme: Samhain [sauň]
02.11.2019 6:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hej, taký náš mantinelizmus   Hej, taký náš mantinelizmus

Ale zas naučil som sa od nich angličtinu takpovediac z prvej ruky, čo sa vtedy v škole nedalo ani náhodou. Na druhej strane, nedávno mi jeden Rus hovoril, ako kedysi cestoval zo štúdií vo Francúzsku domov stopom cez Slovensko a zastavila ho jedna babka, že či je z Ruska. On, že áno. A že či ho teda môže vystískať(!) Žasol som, podobne ako on, ale verím, že u nás sa to kľudne mohlo stať. V žiadnej z okolitých krajín asi nie.
 
mínus indicator plus

Slovaks have lost the sense of innocence   Slovaks have lost the sense of innocence

To je ako keď niekto v novembri začne nariekať, že už nie je máj. A byť Američanom na Slovensku už asi tiež nie je také terno ako začiatkom 90.rokov, však Rick?
 
mínus indicator plus

Tendenčnosť spravodajstva je zrejmá   Tendenčnosť spravodajstva je zrejmá

až do očí bijúca. (Slovan je len taká perlička.) Predstav si, že niekto má ako zdroj informácií o Slovensku len online denník SME. No čo si taký človek utvorí za názor? Veď to je na mašľu! Takže nie, nemyslí si to len on, len on to podáva svojským spôsobom. Podobne ako ty, tiež svojským.
 
mínus indicator plus

Veď ti vravím, že som trochu jednoduchší   Veď ti vravím, že som trochu jednoduchší

a smejem sa len na vtipoch 4. cenovej skupiny :P
 
mínus indicator plus

Fúúú, tak toto je iný level humoru   Fúúú, tak toto je iný level humoru

A ja, prostoduchý, sa tu smejem na revúcom Andrejovi, ako sa so zalomenými rukami zahrtáva.
 
mínus indicator plus

Čiže ty si zo svojej 800km diaľavy   Čiže ty si zo svojej 800km diaľavy

prihrmel na Slovensko pozorovať, ako sa zo 100 Západniarov 12 pozvracalo po požití bryndzových halušiek? No to sú mi veci! Mimochodom, fillet je po našom filé.
 

1 >

Najčítanejšie na SME