Nedeľa, 29. marec, 2020 | Meniny má Miroslav

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Chocholko
1 >
mínus indicator plus

 

Ahoj, už si našiel krajinu, v ktorej sa dobre cítiš?
Reakcia k téme: Bol som vo Švédsku
22.11.2019 16:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kúpte si Toyotu, alebo Hondu a budete spokojní. Ak sú to ale dodávky do 7,5t, tak nepochodíte. Je ťažké dnes vybrať značku, ktorá bude spoľahlivá celý čas. Ja sa držím Toyot a nikdy som nemal problém.
06.10.2019 11:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To naozaj myslíte vážne, že tieto dve autá sú V SLOVENSKEJ PREMÁVKE plnej bláznov, nedočkavcov, agresorov a arogantných pablbov tie ideálne pre začínajúceho vodiča? Aspoň nech to má 4 hviezdy v crashteste, aspoň 2 airbagy a to má hociktoré Clio, Fabia, Yaris, Jazz a pod., ktoré kúpite ľahko od 1000 do 2000 euro. Keď vidím, aké mobily majú mladí (všetko na splátky samozrejme), tak aj auto by si mohli zobrať na splátky, aby keď do nich nabúra Žitný, alebo Dara, tak aspoň majú šancu na prežitie na rozdiel od Tica a Deawoo, ktoré považujem za pojazdné rakvy.
 
mínus indicator plus

 

Chvalabohu, že sa nikomu nič nestalo. To je najdôležitejšie. Chalanom naozaj patrí obdiv, lebo len oni jediní zastavili. Naozaj smutná vizitka o Slovákoch. Druhá vec však je, PREČO v stíhačke už automaticky nie je zabudovaný senzor, ktorý upovedomí všetky záchranné zložky? Určite vyslal armádny "mayday" predtým, ako sa katapultoval. Možno bol v šoku a preto stopoval. Ktovie.
 
mínus indicator plus

 

Phillip LaPierre “Jediná vec ktorá zastaví zlého človeka so zbraňou je dobrý človek so zbraňou”
 
mínus indicator plus

ČO BY STE MALI UROBIŤ? TOTO...   ČO BY STE MALI UROBIŤ? TOTO...

... pošlite Váš článok predsedovi europarlamentu v angličtine a snáď vyvodí dôsledky.
 
mínus indicator plus

 

Ver mi, že tí, čo sa liečili na psychiatrií sú na míle vzdialení od bláznov, ktorých máš okolo seba. Lebo "blázni" na psychiatrii o svojich problémoch a chorobách vedia, ale blázni vonku na ulici o svojich chorobách nevedia, resp. vedia, ale nechcú sa liečiť. Tak to je väčší blázon?
 
mínus indicator plus

 

Mňa zaujíma, že KAM pán doktor smeroval? Rovno smer Lužianky, alebo doprava na R1? Lebo ak rovno, tak či mal nákladiak smerovku, alebo nemal (podľa svedkov a vodiča nákladiaku mal), tak by som sa určite nepostavil vedľa nákladiaku, aj keby som vedel, že ide rovno. Lebo vodič si to môže hocikedy rozmyslieť a zmeniť smer a nemôže vidieť V MŔTVOM UHLE, že má cyklistu vedľa seba. No lenže nákladiak smerovku mal a pán doktor si to zrejme nevšimol. Preto stál vedľa neho. Keby pán doktor odbočoval doprava (predpokladám, že vedel, že na R1 sa nemôžu cyklisti), tak by nezastavil tak tesne pri nákladiaku, ale by zastavil vpravo v rohu aj 2m od nákladiaku. Žiaľ jeho vlastná neopatrnosť sa mu stala osudnou. Nech odpočíva v pokoji.
 
mínus indicator plus

 

Keď považoval svojich pacientov za ***** tak pardón, ale asi to až taký dobrý človek nebol. Každopádne je mi ľúto každého vyhasnutého života. Takže nech odpočíva v pokoji.
 
mínus indicator plus

Choďte už do ... s tým označovaním...   Choďte už do ... s tým označovaním...

... zlodejov a lupičov za "mladíkov". Už keď som to čítal v nadpise, v sekunde som vedel, že to bude trvalo opálený občan slovenskej republiky... Proste CIGÁŇ. Nie Róm. Ale Cigáň. TAKTO SA NAZÝVAJÚ AJ ONI SAMI. Ukážte mi Cigáňa, ktorý hovorí o ostatných Cigáňoch, ako o Rómoch. Ak takého nájdete, tak to nie je pravý Cigáň. A čo Neróm? To je čo? Kto to vymyslel? A čo gadžo? Takto nazývajú niektorí Cigáni tzv. "bielych". Ak pomenovanie Cigáň je pre niekoho rasizmus, tak potom by automaticky pomenovanie gadžo malo byť tiež rasizmom. Minca má vždy dve strany. Ale k téme - "mladíkovi" by som dal odrobiť 200 hodín verejnoprospešných prác bez flákania sa a s elektronickým náramkom na nohe. Plus by chodil na kurz slušného správania a podľa jeho aktivity by sa miernil, alebo zvyšoval jeho trest. V base sa nenapraví, to je jasné a pokuta je smiešna.
 
mínus indicator plus

Dúfam, že si polícia urobí svoju prácu..   Dúfam, že si polícia urobí svoju prácu..

... dôkladne a PORIADNE vypočuje nezvestnú osobu. A dúfam, že jej už nechali odobrať krv a vyšetrili, či sa v nej nenachádzajú zvyšné látky drog, alkoholu a iných omamných látok. Ak toto neurobili, látky už mohli vyprchať A NIKDY SA NEZISTÍ, či nebola nadrogovaná a unesená ! Ak to nespravili, tak sú policajti totálni amatéri na úrovni Ugandy. Ale nehádžem ešte flintu do žita a pevne dúfam, že polícia urobila všetko, aby zistila, čo sa vlastne stalo. Lebo je neslýchané, aby nezvestnú PO DVOCH DŇOCH nehlásenia sa našli v českej nemocnici a ona nevedela o ničom, alebo aspoň médiám to bolo takto prezentované. Čo ten balvan čo rozbil jej čelné sklo? Čo tá krv v aute a v okolí? Zhodovala sa s jej krvou? Ako sa dostala do Česka, keď auto skončilo v rieke? Prečo do Česka nešla vlastným autom? Prečo príbuznému povedala do telefónu, že už ide domov a potom sa dva dni neozvala, až ju vypátrali v Česku v nemocnici, že si hľadá prácu? Podľa mňa ju niekto nadrogoval drogou, vďaka ktorej stratila pamäť a vôbec si nepamätá čo sa stalo. Ani sama nevie, čo sa s ňou dva dni dialo. Preto je dôležité krvné vyšetrenie, aj moči, aj slín. Dúfam, že to urobili a neuchlácholili sa myšlienkou, že však už sme ju našli a je živá. Dúfam, že o tomto ešte bude niečo nové v médiách.
 
mínus indicator plus

 

Niekedy tak rozmýšľam nad tým, že kedy sa už Slováci konečne naučia jazdiť?
 
mínus indicator plus

 

To isté by si mal hovoriť aj personál kliniky.
22.06.2018 17:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Počas čítania som musel užiť lieky na zníženie krvného tlaku. Azda ani v Johannesburgu (Juhoafrická republika) to takto zaostalé nemajú. A to my sme v EU, v NATO, v Schengene a v srdci Európy. S tým srdcom si však nie som úplne istý...
22.06.2018 17:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Odchádzajú lambdy? Na akých modeloch a koľko majú km? Mám na mysli originálne km, nie slovenské = stočené. Na mojom Landcruiseri, ktorý som kúpil so 198.000km AKO DVOJROČNÉ som ešte lambdu meniť nemusel. Niekde som čítal, že aj výfuky treba často meniť. Na mojej Toyote sú výfuky pôvodné. Auto má momentálne 773.000km.
 
mínus indicator plus

 

Odkedy som spoznal Andreja Danska, začal som veriť v zázraky. Lebo takýto tvor môže vzniknúť len zázrakom.
Reakcia k téme: Pán Danko, gratulujem
21.06.2018 20:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A ešte doplním možno nie tak veľmi súvisiace s témou. Človek za celý život zažije všeličo. Dobré, zlé, smutné, krásne, tragické, úžasné. Ja som zažil možno viac, ako by som si bol prial, ale napriek tomu, alebo hlavne kvôli tomu som sa vždy snažil dať niečo "naspäť". Finančná pomoc charite, to je také ľahké a neutrálne. Áno, samozrejme, pomôže to. Ale pomôcť niekomu osobne, spôsobiť mu úsmev na tvári, podporiť v ťažkej situácií, to je niečo, čo nás ľudí stojí väčšiu námahu, ako pár klikov na internete a odoslať peniaze. Snažme sa byť k sebe milší a neodsudzovať druhých, preto lebo - niečo.
 
mínus indicator plus

 

V USA nemajú problém pomenovať mesto, alebo ulicu po československých významných migrantoch, zatiaľ čo na Slovensku (v Česku menej) s tým majú problém doteraz. Čo je tvoje, je aj moje. Čo je moje, nie je tvoje. Vivat Slovakia.
 
mínus indicator plus

 

Chcel by som vedieť, či "Lion", ako príznačne sa tento "mládenec" volá si dal zmeniť meno tak, ako je to legálne možné vo Švédsku, kde sa migranti cítia utláčaní a zneisťovaní bandou pôvodných obyvateľov napr. pri zháňaní práce. Po zdvihnutí telefonátu a predstavení sa mena Mohammad akosi už práca je obsadená a preto Mohammad si rád zmení meno na Jens, alebo Henrik, aby dostal rýchlejšie prácu a necítil sa prepotrebný. Ale vyrábať bombu bude tak, či tak.
 
mínus indicator plus

 

Nie som nič viac, ale mám skúsenosti a tie sú k nezaplateniu.
15.06.2018 23:51 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME