Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ivanna98765
1 >
mínus indicator plus

...   ...

Dedo, dedo....
Reakcia k téme: Gréta
25.11.2019 1:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

Vaša potreba manipulovať je až do očí bijúca. Snažíte sa má vykresliť ako pokrytca tým, že zámerne manipulujete moje tvrdenia. Napísala som, že som voči homosexuálom tolerantná a je mi jedno, čo si kto robí v spálni. Nenapisala som, že mi VADIA dúhové vlajky, napísala som, že mi vadia ľudia, ktorí sa dobre nepo*erú a už nevedia, čo by urobili, aby si náhodou niekto nemyslel, že sú homofóbi a ako oni do nekonečna podporujú LGBTQ komunitu. Volá sa to “virtue signaling”. Ledia na Slovensku sa tak ale nesprávajú, takže možno nedokážete pochopiť o čom presne píšem. A do tretice - páči sa mi, ako ste z môjho komentáru vytiahli len homosexuálov útočiacich na kresťanov (akože to opäť v homosexualnej komunite neexistuje). Pravda, sú to len VŠETCI kresťania, ktorí útočia na homosexuálov, nikdy nie naopak.Teraz mi ešte napíšte, že neexistuje jeden homosexuál, ktorý by útočil na kresťanov a sme pri pointe celého článku. Myslím, že sme už naozaj vyčerpali civilizovanú konverzáciu.
 
mínus indicator plus

...   ...

Ja sa nesnažím vyzerať tolerantne. Ja som napísala, že nemám s homosexuálmi problém, je mi jedno kto si čo robí v spálni. Nemám vnútornú nenávisť voči inak orientovaným ľuďom. Problém nastáva, keď si ja osobne myslím, že existuje nejaké prepojenie - a to je stále moj osobný názor - čo sa týka zneužívania v určitej homosexualnej komunite. Ľudia, ktorí sa snažia vyzerať tolerantne sú práve tí, ktorí sa neustále musia vystatovať a zámerne sa obklopovať určitými ľudmi, nadmerne podporovať určité správanie. Presne ako tí ľudia, ktorí okolo nás bývajú (nepísala som o sebe). Sú to tí ľudia, ktorí nie sú súčasťou LGBTQ komunity, ale majú potrebu rozprávať o tom, koľko LGBTQ priateľov majú, kupujú si veľké dúhové vlajky a majú auto oblepené duhovymi nálepkami... Doslova ako posadnutosť. Dôvod prečo som sa zapojila do tejto diskusie je, pretože tak ako kresťania sú častokrát posadnutí démonizovaním homosexuálov, rovnako sú progresívci posadnutí démonizovaním kresťanov a myslím, že oba extrémy v tomto prípade nemajú pravdu. Keby som čítala kresťanský blog o tom, že neexistuje absolútne žiadne spojenie medzi kresťanskou cirkvou, kňazmi a zneužívaním mladých chlapcov, napísala by som to isté.
 
mínus indicator plus

...   ...

Keď si hodíte do Google definíciu Drag Queen, prvý výsledok, ktorý je napísaný priamo na Googli z Miriam Webster Dictionary: “Definition of drag queen : a usually gay man who dresses as a woman and performs as an entertainer especially to caricature stereotypically vampish women.” Teda zvyčajne sú to homosexuáli. Hlavné správy nečítam, Postoj len občas, aj keď nie som katolíčka a často s nimi nesúhlasím. Áno, narážala som na fakt, že Drag Queen ako zabávač je často oblečený ako žena, často v obkečení, ktorý má sexuálny postoj, extrémne výrazný makeup, ktorý rovnako symbolizuje a zvýrazňuje sexualitu. A potom idú čítať príbehy malým deťom. Sklamem vás, ale rifle takýto efekt nemajú. Aj v mojom príspevku som napísala, že tie deti tam sú samozrejme so súhlasom rodičov, to nebola pointa môjho komentáru. Moja pointa bola motivácia zabávačov. Robiť osvetu a zapájať sa do projektov je jedna vec a je úplne jedno, či ste muž, žena, homosexual alebo rúžový slon. Zámerne využívať nadmerne sexualizovanú osobnosť na čítanie príbehov deťom do 11 rokov mi osobnepríde perverzné a účelové, len neviem prísť na to, akému konkrétnemu účelu to slúži. Kde ja žijem v USA, priamo v našom susedstve máme hneď za rohom bary a reštaurácie, je to mekka moderneho života pre mladých ľudí (25-40). Cely jún mame po lampách povešané dúhové vlaky, niektoré domy majú dúhové vlajky namiesto tej americkej a bary majú vystúpenia Drag Queen dokonca reklamované aj na billboardoch. Nemyslím si, že títo dnes už dospeli ľudia, museli chodit na Drag Aueen Story Hour, aby ich akceptovali. Nevidím pointu týchto maximálne nevhodných “stretnutí” s malými deťmi.
 
mínus indicator plus

...   ...

Ja mám ešte dodatočnú otázku na vás. Nechcem rýpať, ani vyvolávať konflikt, ale keďže ste otvorene homosexuálom, aký je váš osobný názor a postoj na Drag Queen Story Hour? Zrejme viete, o čo sa jedná, ale v prípade, že by ste nevedeli, v skratke vysvetlím: Drag queen sú homosexuálni muži, ktorí sa prezliekajú za ženy. Najčastejšie vystupujú v baroch a rôznych kluboch (pred dospelých). V roku 2015 sa po USA začali vo verejných knižniciach stretnutia deti v odporúčanom veku 3-11 rokov, aby sa stretli s týmito “zabávačmi” a aby im čítali príbehy a pre deti “vystupovali”. Nemusím dodať, že tieto vystúpenia sa nezaobišli bez nevhodného správania zo strany týchto “zabávačov”, ako napríklad čiastočný striptíz, fotografie, na ktorých sú vyobrazene deti ležiace na týchto mužoch prezlečených za ženy, nevhodné oblečenie, ktoré odhalilo rozkrok, čítanie kníh o homosexuálnych vzťahoch a transgenderoch. Môžem doložiť aj link na tieto incidenty. Aký je váš osobný názor na túto situáciu? Prečo si myslite, že práve títo ľudia vyhľadávajú stretnutia s malými deťmi, prečo majú potrebu im predvádzať striptíz, a myslite si, že je to vhodné pre malé deti, aby boli vôbec vystavené čomukoľvek, čo má niečo spoločne so sexualitou v určitom zmysle? Myslím, že je v poriadku viest deti k akceptovaniu rôznorodosti, a koniec koncom, tie deti sú tam so súhlasom rodičov. Mňa zaujíma, čo si myslite, že je konkrétnou motiváciou pre týchto mužov? Prečo majú potrebu toto predvádzať pred deťmi a čo si o tom tak celkovo myslite z vášho osobného pohľadu. Mne to príde zvrátene.
 
mínus indicator plus

...   ...

To, že ste homosexual a ste obklopení 50% homosexuálmi má neprekvapuje. Ako inak by ste si hľadali životných partnerov, keby ste nimi neboli obklopení. Pred tým, než ste sa rozhodli vložiť do našej konverzácie o bubline, sme sa bavili o heterosexuálnych obklopujúcich sa výsostne homosexuálmi, čo by bolo trocha zvláštne. K zbytku si môžete prečítať moj koment pridaný 7.11.2019 o 18:56, ak ste ho náhodou preskočili. Na okraj, nechápem prečo ste všetci takí defenzívni. Mojou pointou bolo poukázať na pokrytectvo tohto článku. Za A: tvrdia, že sem má prísť niekto, kto hovorí klamstvá a nepodložené tvrdenia. B: Na konci článku napíšeme absolútne nepravdivé a takisto nepodložené klamstvo, že homosexuáli NIKDY nemôžu spôsobiť homosexualne správanie u iných.
 
mínus indicator plus

...   ...

Odporúčam si prečítať tento článok publikovaný na stránke Psychology Today: https://www.psychologytoday.co... Ja nevyvraciam, že niektorí ľudia sa narodili s inou orientáciou - a ja s tým osobne nemám žiaden problém. Ale musíte si uvedomiť, že ľudská psychika je extrémne komplexná. Hlavne v prípadoch, ak sú zverstvá (sexuálne zneužívanie) páchané na deťoch. Akékoľvek dieťa vystavené takýmto ohavnostiam bude mať následky do konca života. Ako sa s tým vyrovnajú je individuálne, zavisi to aj na tom, či v budúcnosti vyhľadajú odbornú pomoc. Čo sa však môže stať je, že mladi chlapci, ktorí boli zneužívaní dospelou osobou (pravdepodobne dospelým homosexuálom) by možno neboli homosexuálmi od narodenia, ale v dôsledku traumy z detstva sú zmätení a ich psychika je narušená (spomenuté aj v článku). Netvrdím, že každý dospelý homosexual, ktorý bol zneužívaný, bude takisto zneužívať, ale z logického hľadiska Vám načrtnem takúto situáciu: Povedzme, že dospelý homosexuál napríklad v nápravnom zariadení pre chlapcov má prísun k chlapcom zo slabších socio-ekonomickych podmienok. Takáto osoba nezneužije len jedného chlapca, ale väčšinou zneužijú desiatky chlapcov. Povedzme 20. Z tých dvadsiatich možno jeden bude mať podobne tendencie a sám sa vdospelosti stane predátorom. Akékoľvek násilie voči deťom je neospravediteľný skutok, ale tvrdiť, že niektorí dospelí homosexuáli zámerne nevyhľadávajú detské obete je jednoducho lož - stačí sa pozrieť na samotnú katolícku cirkev. To je jediný problém, ktorý som mala s týmto článkom. Tvrdiť, že niečo sa NIKDY nedeje je proste nepravdivé tvrdenie, nakoľko ich homosexuálmi nevyhnutne “neurobia”, ale zmatú ich z psychologického hľadiska.
 
mínus indicator plus

...   ...

Práve preto som napísala, že článok, ktorý súdi iných za nepravdivé a nepodložené tvrdenie si dovolí uverejniť nepravdivé a/alebo nepodložené tvrdenie. Naozaj by som odporúčala urobiť veľký anonymný prieskum, ale myslím, že sa toho nikto nechce dotknúť. Ktovie či je to kvôli tomu, že by boli výsledky prekvapivé (a nemyslím vooziticnom smere).
 
mínus indicator plus

...   ...

To Vám dáva aký zmysel? Vôbec ste aspoň na sekundu rozmýšľali nad svojou odpoveďou? Za prvé, homosexuáli štatisticky tvoria iba 3% populácie, takze byť “obklopený homosexuálmi vo vlastnej bubline” je prakticky nemožné. Iba že by niekto zámerne zbieral známych iba podľa ich sexuálnej orientácie a špeciálne sa zameriaval len na gayov. Čo by bolo trochu zvláštne. Nie, informácie nemám zo “svojej bubliny”, ale z mnohých rozhovorov a priznaní, ktoré som počula od homosexuálov, či už mediálne známych (Anderson Cooper, Don Lemon, George Takei a Milo Yiannopoulos) alebo neznámych. Šanca, že Vám ale homosexuáli na Slovensku povedia, že boli v mladosti niekým zneužívaní alebo týraní, je podľa mna dosť nízka. Detstvo a príšerne zabobchadzanie s deťmi, trauma z detsva ( nie len tá sexuálna), je na Slovensku ešte stále veľké tabu.
 
mínus indicator plus

...   ...

“Nadmerná konzumácia mäsových výrobkov môže vyvolať: * vysoký krvný tlak * problémy so srdcom a cievami * diabetes” ... bla, bla, bla... Samotná konzumácia masa a živočíšnych produktov nespôsobuje ani jeden z týchto vecí. Musíte prestať viniť mäso za to, čo spôsobil cukor. Otec - bežný jedák všetkého - vo veku 55 rokov prešiel na exkluzívne masovú diétu. Do jedného mesiaca sa mu vysoky krvný tlak upravil na *PERFEKTNÝ*. Mäso nespôsobuje problémy s cievami. Ľudia, ktorí sú na exkluzívne masovej diéte si chodia robiť CAC skeny ciev prostredníctvom magnetickej rezonancie a ich CAC skóre je 0!!! Vrátane 0% šance infarktu. Diabetes, ak máte na mysli cukrovku typu 2, tak opäť máte nesprávnu informáciu. Mäso nielenže cukrovku nespôsobuje, ale cukrovka typu 2 sa da úspešne a úplne vyliečiť, či už dodržiavaním tzv ketogenickej diéty alebo jedením exkluzívne masových a živočíšnych výrobkov. Keď si zaumienite nabudúce napísať slohovu prácu, tak si vyberte tému, ktorej sa aktívne venujete. Nie bludy stiahnuté zo ženských magazínov.
 
mínus indicator plus

...   ...

“Neexistuje žiadna spojitosť medzi homosexualitou a násilím na deťoch.” Vy sa obúvate do niekoho, za nepravdivé a neoverené tvrdenia. Z počutia Vám môžem povedať, že veľa detí/adolescentov - bavíme sa o chlapcoch - ktorí sa v dospelosti stali homosexuálmi, veľa z nich bolo sexuálne zneužívaných alebo na nich bolo páchané určité násilie alebo boli v detstve vystavení nejakej sexualite. Väčšina sexuálne zneužívaných bola zneužívaných práve dospelými homosexuálmi. Urobte si anonymný prieskum a pýtajte sa, pred tým, než vyvodíte takéto závery.
 
mínus indicator plus

...   ...

...a kde sú živočíšne tuky???
 
mínus indicator plus

...   ...

#carnivore #meatheals Pozrite si na Instagrame aj tieto hashtagy.
16.10.2019 0:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

Ojojoj... také rady nad zlato. “Nezabudnite na sacharidy” *facepalm*
16.10.2019 0:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

Klasická technika Alinskeho.
Reakcia k téme: Konzervatívci sú brzdy
13.10.2019 5:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

...mala by obezita byť považovaná za chorobu?
12.10.2019 2:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

https://youtu.be/33iOW7v91-4 Keď ovládaš angličtinu,kontaktuj ho a daj si s nim rozhovor. Ak je niekto, kto ti bude dať vedieť odpoved, tak je to Stefan.
 
mínus indicator plus

...   ...

“Sľúbme si , že : - budeme si vyberať a variť zdravšie jedlo“ Presne viem, čo v tomto bode odporúčate - menej masa, živočíšnych tukov a viac zeleniny, ovocia a obilnín. Vrelo Vám odporúčam si naštudovať tzv carnivore diétu, teda štýl stravovania, pri ktorom konzumujete len mäso (prevažne hovädzie s vysokým obsahom tuku), živočíšne produkty a tuky. Ľudia si dávajú pravidelne robiť testy a aj napriek vysokým hodnotám cholesterolu majú CAC skóre 0. 0% šancu infarktu a srdcových ochorení a hlavne sú veľmi fit a netrpia obezitou. O tejto diéte sa z mainstreamu nikdy nedozviete, pretože to nepasuje do platenej propagandy potracovonových výrobcov, a po novom už aj environmentalistov.
 
mínus indicator plus

...   ...

Dedo, nehúľ už toľko...
Reakcia k téme: Gréta
02.10.2019 7:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

Ešte stále ste mi neodpovedali na otázku, ktorá sa na mňa stále nezodpovedane civí z tohto článku. Čo stojí za vašou potrebou rozhodovat o tom, čo by mal niekto iný robiť/nerobiť?
Reakcia k téme: Zafajčíte, zaplatíte
14.09.2019 22:31 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME