Sobota, 16. november, 2019 | Meniny má Agnesa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: lenssen
1>
mínus indicator plus

Bravooooo   Bravooooo

V tomto prípade zostáva iba tlieskať.Nekompromisný,tvrdý zákrok v medziach zákona.
 
mínus indicator plus

 

To je skutočné hrdinstvo! Sám si príkladom toho,že auto v rukách "nevyvinutého" sa vyrovná AK-47.
 
mínus indicator plus

 

Nechápem prečo časť diskutujúcich tak úporne bráni benešovské dekréty,patriace do inštrumentária náhrady hnedej totality červenou.Podľa mňa sú hanbou československých dejín rovnako,ako povojnové politické dohody víťazných mocností s najväčším zločincom 20.storočia,generalisimusom Stalinom (Džugašvilim).Netreba zabúdať ako málo delilo Slovensko,aby sa po druhej svetovej vojne dostalo na stranu porazených (kam v skutku aj patrilo).
 
mínus indicator plus

 

Čau Pali.
 
mínus indicator plus

 

Vlašimské granule im treba ponúknuť.-)))
23.03.2008 17:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

...o tebe podobných,zaslepených národovcoch,okorenených bohatou dávkou slovanskej spolupatričnosti...ukrivdení Srbi vypustili bublinu a uvedomelí slovenskí vlastenci z nej urobili kauzu...
 
mínus indicator plus

 

Rusko je hybridom toho najhoršieho z komunizmu s tým najhorším z kapitalizmu.Okrem toho úvahy o \"rodinných klenotoch\" strategických odvetviach a bezpečnosti sú dobré iba ako predvolebné heslá,t.j. pre politikov a ich slabomyseľných voličov.
 
mínus indicator plus

 

Neskutočne primitívne prispevky (tie vyššie).Faktom zostáva,že bicyklovanie obľubujem,no napriek tomu mi vadia cyklisti ignorujúci dopravné predpisy.A pokiaľ sa týka šéfa britskej opozície,tak ma prekvapuje,že nepostrehol možnosť ukladania dokumentov do elektronickej podoby,ktorá umožňuje bicyklovať maximálne s jedným USB kľúčom.
 
mínus indicator plus

 

Krutá daň civilizácii.Tragické na celom je,že veľká časť populácie si ho vôbec neuvedomuje a politici ho ignorujú.Nedávna havária vodovodného vedenia na juhozápadnom Slovensku trocha poodhalila možný scenár následkov v čase,keď na Slovensku je už iba niekoľko málo lokalít s možnosťou prístupu k pitnej vode.A to všetko trvalo iba zopár dní a nebolo kombinované s prerušením dodávky plynu a elektrickej energie!
22.03.2008 8:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V reklame stojí,že najväčšie nebezpečenstvo číha na ženy doma.Zdá sa,že aj na mužov!-)))
 
mínus indicator plus

 

Dojemné! Reprezentanti zločineckého režimu ronia krokodílie slzy,že ešte stále žijú ľudia,ktorí sa odmietajú s nimi \"hrať\".Napriek tomu,že štátne inšitúcie sú nimi preplnené!
19.03.2008 6:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aký promptný dokáže byť náš slávny Ústavný súd!Keď má posúdiť sťažnosť pre porušenie práva občana tohto štátu,tak má času až-až.A aj tak vo väčšine prípadov zistí,že práva občana porušené neboli.Ak by sťažnosť stála na tvrdení občana,že mohli byť porušené jeho práva,tak sťažnosť vôbec neprijme.Ale terorista tvrdiaci,že by ho niekto niekde mohol mučiť,to je iný argument.Názor francúzskej a alžírskej justície možno s prehľadom ignorovať!
14.03.2008 13:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Podľa tvojej logiky a po tých výchovných,čo som vo svojom detstve schytal,som už dávno mal byť prinajmenšom sériovým vrahom,ak nie obeťou šibenice.A ja som dodnes nedostal ani pokutu za priestupok proti občianskemu spolužitiu,lebo nakoniec som vždy pochopil,že tá výchovná bola namieste.No žiaľ tí \"najpokrokovejší\" majú obrovskú schopnosť prepadnúť na druhý bok civilizačného (či iného) koňa,namiesto pochopenia prostej logiky cukra a biča vo výchove dieťaťa.Boh nás uchovaj pred touto formou nenásilia!
13.03.2008 18:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Teraz zistíme či budú demokracie ochotné obetovať ústavnosť a zákonnosť oportunite,resp. aký objem nezdanených peňazí na to bude potrebný.
 
mínus indicator plus

 

Dotkla si sa citlivého miesta a reakcia na seba nenechala dlho čakať.Tým,že budeme pred faktami zatvárať oči,ťažkosti nezmiznú.Akokoľvek to vyznieva cynicky,deti budú vždy znamenať budúcnosť a dôchodcovia minulosť.Autorka si dovolila poznamenať,že táto spoločnosť veľmi krátkozrako nepodporuje svoju budúcnosť.A s dôchodcami dieru do sveta nespravíme.Tak na ňu neľúvajte.Povedala iba svoj názor.
 
mínus indicator plus

 

Prvotná akumulácia kapitálu bulharskou kapitálotvornou vrstvou.Čože,nepoučili sa z praktík V-4?
 
mínus indicator plus

 

To ma prekvapuješ.Ja tiež podnikám a najviac na celom sa mi páči,že pracujem len vtedy keď mám chuť a kým ma to baví.24.12?Nechce sa mi už ani 04.12. a keď sa mi nechce,tak nemusím.-)))
 
mínus indicator plus

 

Pre mňa nič nové.Pamätám si časy,keď od soboty 13-tej hodiny bolo do pondelka všetko zatvorené (s výnimkou krčiem).A svet sa nezrútil.Každý si nakúpil všetko potrebné cez týždeň a kto nie,mal smolu.Dutá hlava,hotové nešťastie!
 
mínus indicator plus

 

Prečo si myslíte,že došlo k porušeniu novinárskej etiky?Robia si iba svoju prácu.A našťastie,pchajú do všetkého nos!Ale ten útok na novinárku bol veľavravný.
 
mínus indicator plus

 

Tiež by sa mohlo pritrafiť,že nová pracovná pozícia neprežije skúšobnú dobu.-)))
07.03.2008 10:45 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME