Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: GrdB
1 >
mínus indicator plus

Čo to znamená:   Čo to znamená:

"...momentálne SA na tých návrhoch trvá..."? To krivák a bezchrbťák ani nemá odvahu povedať "trváme"? A k tomu "momentálne". Typické.
 
mínus indicator plus

Mám pocit, že to sem zavliekli   Mám pocit, že to sem zavliekli

z nemčiny slovenskí emigranti do DE a A, ktorí sem chodia za rodinami. Aspoň v mojom okolí to viem presne identifikovať.
Reakcia k téme: To sú Alpy? Či?
09.04.2014 13:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Žiarovky filtre nepotrebujú.   Žiarovky filtre nepotrebujú.

kde udělali soudruzi z EU chybu?
 
mínus indicator plus

Viem s istým počudovaním   Viem s istým počudovaním

pochopiť, že niekto volieva smer a fica, a že ho volil aj za prezidenta. Ale neviem si predstaviť, čo sa musí udiať v hlave, aby niekto v prvom kole volil Kňažka a v druhom Fica. To je ako keby nejaký dlhoročný zo zaásady vegetarián prišiel do reštaurácie a keď nemajú zapekanú brokolicu tak si povie no dobre, vyprážaný syr nechcem, dám si vepřoknedlozelo.
Reakcia k téme: Volila som Fica
04.04.2014 15:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zachráňme   Zachráňme

slovenského výrobcu! :-)
 
mínus indicator plus

Budeme večerať,   Budeme večerať,

či čo? Najprv to či čo a potom večerať. :-)
Reakcia k téme: To sú Alpy? Či?
03.04.2014 15:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tiež nie som fanúšikom tohto "zvratu",   Tiež nie som fanúšikom tohto "zvratu",

ale možno sa to uchytí. A to iné, ešte otravnejšie proste pribudne, tak to väčšinou chodí. :-) Mám pocit, že je to z nemčiny, kde je úplne akceptovateľné a nie slangové, subkultúrne alebo puberťácke končiť vetu "..., oder?" Teda akože "...alebo máš iný názor?", "...alebo sa mýlim?", "...alebo je to ináč?".
Reakcia k téme: To sú Alpy? Či?
03.04.2014 15:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To áno,   To áno,

Národný borovicový lesík by v čase krízy bol predsa len zbytočným luxusom, navyše by provokoval neprajníkov krehkej demokracie. Stačí nám Národné tenisové centrum, Národný futbalový štadión a Národný rocker (Kuly už len čaká, kedy sa Ráž zabije na motorke, aby mohol on byť čestným nositeľom titulu).
 
mínus indicator plus

My máme   My máme

"Okresný úrad pre borovicový lesík"? :-)
 
mínus indicator plus

Ak si zadnú hmlovku   Ak si zadnú hmlovku

použil za 21 rokov raz, buď málo šoféruješ (mimo mesta) alebo si zlý šofér. A mal si šťastie, že do teba nenapálil nejaký macher, čo v hustom daždi ide 150 za dňa v tuneli bordelu spod tvojich kolies a zrazu sa mu vynoríš 20m pred autom.
 
mínus indicator plus

Samozrejme, že interaktívny,   Samozrejme, že interaktívny,

preto je na internete. Nerozumiem, prečo sa tak zavzdušňuješ, a už vôbec nie, čo s tým má Der Spiegel. Nie je reč o tom, že sa má zmeniť článok, ten už vyšiel. Odznel proste námet na to, čo čitateľov zaujíma. A obzvlášť rubriky o spotrebnom tovare typu autá, mobily, foťáky, notebooky... majú charakter poradenstva spotrebiteľovi, takže by mohli viac vnímať reakcie publika. Neplatí, samozrejme o politických komentároch.
 
mínus indicator plus

Takže ak nabudúce   Takže ak nabudúce

príde očakávaná návšteva, "umožním jej vstup do bytu" tým spôsobom, že sebou prásknem o zem a nechám si pristúpiť hlavu. Ale predtým návštevu inštruujem, aby si priniesla brokovnicu a pri umožňovaní mierila na mňa. Ináč neumožním.
 
mínus indicator plus

Žiadnu vešteckú guľu netreba   Žiadnu vešteckú guľu netreba

Predajcovia majú marketingovú stratégiu naplánovanú minimálne v horizonte roka. Takže ak by sa trochu posnažil, získal by avíza aspoň od niektorých. Tí ostatní by potom mali konkurenčnú nevýhodu, pretože spotrebitelia by si počkali na avizované akcie a kašlali by na tých tajnostkárov. Výsledkom by bolo, že nakoniec by aj oni avizovali akcie. Alebo znížili ceny trvalo. Alebo oboje. Rezervy majú všetci.
 
mínus indicator plus

A kto ho teda platí?   A kto ho teda platí?

Ak nie čitatelia. A čo je zlé na tom skritizovať autora a navrhnúť mu vecne, čo by bolo (okej, subjektívne, podľa neho) vhodnejšie? A navyše - nemá práve webová verzia novín byť interaktívna? Takže ak chceš jednosmerne konzumovať, tvoja voľba, ale nechaj iným možnosť ich voľby.
 
mínus indicator plus

Ako hovoril veľký   Ako hovoril veľký

Jozef Vissarionovič - nebude praženica, ak nerozbiješ vajce. Prvý krok treba urobiť. Tak jednoduché je to. Nikto si nemyslí, že Kiska má čarovný prútik, ale na niečo v ústavách civilizovaných štátov je ten model premiér, parlament, prezident. Teraz sú všetci jednej farby, jediné šťastie je, že terajší prezident je leňoch mdlého intelektu aj charakteru. Chceme tam z tej istej bandy akčného a všetkého schopného? Pýtaš sa, či AK niečo zmení, ja sa v prvom rade bojím, že Fico niečo zmení a to si teda píš, že by zmenil. Na svoj spôsob.
 
mínus indicator plus

Ja vrím, že v nedeľu   Ja vrím, že v nedeľu

si RF povie: Voliči prehovorili, bastardi! :-)
 
mínus indicator plus

Dobrý guláš!   Dobrý guláš!

Poriadne sa vyspi, potom si to prečítaj a asi si pre istotu zmeníš nick.
 
mínus indicator plus

Slabé, ty   Slabé, ty

népköstáršašág.
 
mínus indicator plus

Toto nie je módna   Toto nie je módna

prehliadka, ani American Idol, aby som použil slová z tvojho príspevku. Prezident rozhodne nemá byť idol, ale sluha (bez pejoratívneho podtónu). A tebe nevadí, že správanie sa premiéra, ktorý chce byť prezidentom, nie, že "môže byť za istých okolností", ale objektívne je zdrojom napätia? ako môže byť prezidentom niekto, kto roky a roky polarizuje obyvateľstvo? Je síce najobľúbenejší, ale aj najneobľúbenejší politik - to je v politike zlyhanie. Za istých okolností sa to v exekutíve, teda teraz ako premiér, dá nejaký čas tolerovať, ak by napr. robil premyslené, účinné, aj keď nepopulárne opatrenia, čo ale nie je tento prípad. Ale je to neprijateľné postavenie prezidenta.
 
mínus indicator plus

Na druhej strane,   Na druhej strane,

ako hlupák z toho nakoniec vyšiel onen poslanec (a sudca, samozrejme). S tým asi nerátal.
 

1 >

Najčítanejšie na SME