Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Levi-ZK
1 >
mínus indicator plus

 

Použil som starý nick. Ani nie. Ale vyššie som písal že od 450 Eur do ... Teda rozpätie takýchto zájazdov, nie konkrétne ten, ktorý je uvedený v linku. O.i. na ten zájazd idem ja a nie syn, a nie na týždeň ale dlhšie. Na týždeň ho aktuálne v LM ponúkajú niečo cez 600 Eur na týždeň. Ale stačí sa pozrieť do ponuky (výber je 5*, all inclusive, týždeň, čo je 7-9 dní (7 nocí), napr. http://www.tui-reisecenter.sk/...
 
mínus indicator plus

 

Tomu čo tu predvádza hranol sa hovorí: Mám svoj vlastný názor ale absolútne s ním nesúhlasím.
 
mínus indicator plus

 

Ak sú informácie správne, tak súčasný euroval nás bude stáť cca. 12% HDP. Jeho 7-násobné navýšenie je 84% HDP. A to sa ešte blíži kríza. Jeho ďalšie zvyšovanie bude znamenať, že by 100% HDP išlo na euroval. Ak to má takto ďalej pokračovať, jediným východiskom bude tvrdý federalizmus. Centrálna banka, centrálny európsky rozpočet. Potom aj európske výplaty a dôchodky. Najlepšie by boli asi tie grécke. Otec mi už pred časom umrel, takže jeho dôchodok by prišiel vhod.
 
mínus indicator plus

 

Fajn, takže tebe z toho vyšlo, že Wojtyla nikdy korán nepobozkal, že neprijal na čelo magické znamenie od kňažky boha Šivy. Počas spoločných modlitieb nebol vymenený kríž za sošku Budhu. Celý ten videoklip je vlastne iba nevydarený komparz, je to herec preoblečený za pápeža. Je to tvoj štýl, napádať tvrdenia bez toho, aby si podal dôkazy. To že má orátor na krku modlu? Veď je to katolík. Je to kritika do vlastných radov. Rozmýšľal som o tom, aký je rozdiel medzi katolicizmom a islamom. V podstate to nie je veľký rozdiel. Ten najväčší je asi ten, že islamisti sú tvrdí zástancovia monoteizmu a nie sú modlári. Ale čo ti to vysvetľujem, ty (predpokladám vyznávač Abdrushina) to veľmi dobre vieš. Takže čo na tom, každý sme nejaký a Boh, ak nás chce, tak nás musí prijať v takom stave v akom sme. Veď on je láska. Áno, to je. Je milostivý, ale aj spravodlivý. Nikdy sa s hriechom kamarátiť nebude. Teda, ani s nosičom hriechu.
 
mínus indicator plus

Viera je z počutia   Viera je z počutia

Na začiatku ho nemusi pochopit. Viera je z počutia. Taký človek počuje Slovo a uveri mu. To ostatne je už práca Boha.
 
mínus indicator plus

 

"hĺbka" dosky je oproti ostatným rozmerom zanedbateľná. V opačnom prípade by to bol iny utvar, napr. valec.. Ale aj keby som ignoroval tento predpoklad, čo urobíš s tým základom Zeme a so zemskými stĺpmi. Zametieme ich pod koberec, lebo sa nehodia do tvojej logiky?
07.06.2008 16:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nechcem sa miesat do vasej zmyslupnej debaty, ale Slovo Bozie hovori o zemskom jadre, (zaklad Zeme), zemskych stlpoch, ktore su na tomto zaklade, a nakoniec zemskom plasti, ktory je rozvinuty na stlpoch. Biblia jednoznacne popisuje Zem ako trojrozmerny a nie dvojrozmerny utvar.
06.06.2008 16:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Semiramis, mam dojem, ze tato odpoved patrila skor mne ako Tomasovi. Ja sa o taketo stretnutia zaujimam, ale nie preto ze potrebujem dokaz o zazraku, ale chcel by som sa s tyme clovekom porozpravat osobne, najme co sa tyka mojich osobnych zazitkov. A je to bozi sluzobnik, ktory sa rozpraval s Bohom. Mame spolocnu temu.
 
mínus indicator plus

 

Tvoja reakcia je plna zlci. Patrim tiez ku krestanskym zborom, aj ked sa volame uplne inac, sme krestania. Ak by som sa chcel zapriet do tvojej reakcie, opytal by som sa ta, co tie ostatne zbory - cirkvi, ktore slovo \"krestansky -a, -e\" nemaju v nazve. Su nekrestanske? Diskusiu vsak nechcem rozvijat tymto smerom, smerom vzajomneho osocovania. Na dokazy pricarovania sa asi nacakas. Take nie su, krestania a ani Boh necaruje. Tam kde je vysoka pravdepodobnost posobenia Ducha Svateho by som sa so slovami bezahraval: Matus 12 kapitola 31 a 32 vers: Preto vám hovorím: Ľuďom sa odpustí každý hriech i rúhanie, ale rúhanie proti Duchu sa neodpusti. Ak niekto povie niečo proti Synovi človeka, odpustí sa mu to. Kto by však povedal niečo proti Duchu Svätému, tomu sa neodpustí ani v tomto veku ani v budúcom. Vymodlit sa ale da kadeco, okrem spasenia inej osoby. Najma ked to ta osoba nechce, alebo je uz mrtva. V Blove Bozom sa opisuje ako Boh ozivil kosti (Ezechiel 37 kapitola). Myslis si ze 20 cm kosti je pre neho problem? Ja osobne som videl ako kost pri modlidbe narastla asi o 3 cm. A nie jedenkrat. Dokaz? Osobne svedectvo.
 
mínus indicator plus

 

Ked prestane byt \"telesny\", ked dovoli Bohu, aby zacal posobit v jeho zivote - ked sa zo srdca OBRATI k Bohu - tuzi po tom aby mohol pochopit bozie veci. V Biblii sa pise: Ten kto uveri a da sa pokrstit .... (Marek 16 kapitola, 16 vers) Nestaci ze ho niekto dal pokrstit bez toho aby uveril Bohu. Slovo \"Ten kto uveri a da sa pokrstit ...\" hovori o jednoznacnej postupnosti.
 
mínus indicator plus

 

spravodlivy aj keby 7x spadol, postavi sa a ide dalej dostanu sa tam, kde je pekne vymetene a prazdno, kde je obsadene DS, tam nemaju narok ani keby tam ta srena nebola.
 
mínus indicator plus

 

Lux napisal tolko, ze Boh zazraky nekona, a spravne ako pises, ze to konaju sily temna. Slovo Bozie vsak pise, ze sa tie zazraky diat budu, a preto je jeho tvrdenie proti Boziemu Slovu. Existuju mesiaske zazraky. Mesiaske su preto, ze to dokaze len mesias - Jezis Kristus. Patria medzi ne uzdravenie z lepry, uzdravenie od narodenia chromeho, slepeho, hlucheho, nemeho . Toto satan nedokaze. V biblii ked Jezis urobil takyto zazrak, uzdravenemu povedal: Chod sa ukazat starsim. Ti totiz vedeli co je to mesiasky zazrak. Ak sa taketo zazraky deju aj dnes, a tieto svedectva su u Bonkeho, aj Toda Bentleya, je to praca Boha.
 
mínus indicator plus

 

Nastastie v mojej uz nie. Nie je tam pre nich miesta, lebo ten priestor je uz obsadeny inym. Duchom Svatym. Sam som ho tam pozval. Ten kto ho nepozve ma tam potom tych \"vtakov\".
 
mínus indicator plus

 

Vitaj Katka, uz davno som ta nezaregistroval na blogu. Ludi nemame pravo odsudzovat, ale ich ciny mame pravo aj povinnost posudzovat aj odsudzovat. Ako inac by sa dozvedeli e nekonaju spravne. Pius nenapisal, ze nemozu dojt do bozieho kralovstva, alebo ze pojdu do pekla. To by bolo odsudenie. V ostatnom suhlasim s Tomasom, co napisal v svojej reakcii nizsie.
 
mínus indicator plus

 

S touto reakciou by si sa mal obratit asi na Luxa.
 
mínus indicator plus

 

Je to skutocne vazne nedorozumenie co si napisal. Bozie kralovstvo nie je za odmenu, ale z milosti. Za odmenu sa nieco dava preto, lebo si to clovek zasluzi , napr. koruna. Ale to je o niecom inom. Do bozieho kralovstva sa ludia dostanu z milosti, nie vlastnou zasluhou. Precitaj si lepsie list Rimanom. - O.i. Asi pred dvoma tyzdnami bolo na yahoo video s pani, ktora ozila po 18 hodinach. Podavali o tom svedectvo aj lekari. V klipe povedala, ze sa citi velmi pozehnana, lebo Boh jej nieco ukazal. Aj tu sa nedeje vola tychto ludi ale vola Boha. Nie je tu kralovstvo pekiel. Len tu nepravom posobia - okupuju tento svet negativne sily. Tomu ze okolo nas lietaju vtaci nemozene zabranit, ale nesmieme in dovolit, aby si urobili na nasich hlavach hniezdo.
 
mínus indicator plus

 

- Slovo Bozie nestaci citat, treba ho aj pochopit. Pochopit sa da iba tak, ak to ozrejmi Duch Svaty. Ten kto nepotrebuje vedenie Ducha Svateho iba ucitela potom pise iba o veciach ludskych - telesnych, a nechape veci duchovne. Aj o tom je vlastne tento clanok. - ako moze uverit niekto sluzobnikom Jezisa, ked neuveril samotnemu Jeisovi? - pismo je Slovo Bozie, ak nim nieco nedokazes podlozit, je to asi preto, ze sa nim neriadis a tvoje sola sa nezakladaju na Bozon Slove ale na slove cloveka (napr. jbp)
 
mínus indicator plus

Amen!!!!!!!!   Amen!!!!!!!!

We want and need the \"Fresh Fire\" in Slovakia, as well.
 
mínus indicator plus

Este raz   Este raz

Telesny človek neprijíma veci Božieho Ducha; sú mu bláznovstvom a nemôže ich pochopiť, lebo ich treba duchovne posudzovať.
 
mínus indicator plus

 

Mam dojem, ze sma vedeni tym istym Duchom.
 

1 >

Najčítanejšie na SME