Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Predsedníctvo SMK o L. Nagyovi na budúci týždeň (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

neviem

ale pred niekoľkými dňami bolo, že Čuňo požiadal o 18 mil., nie že ich dostal. Teraz ostávam zmätený, dostali úplatok, alebo vyžadovali? Asi prestanem čítať dennú tlač, televízor predám, vykopem zemlianku a prežijem zvyšok svojho plodného života tam...
 

cicikov

Ozaj nemá význam, aby si čítal niečo, keď pochopiť to nevieš.
Čuňo za to, že vybavil u Dzurindu štátny úver vo výške 180 miliónov korún, požadoval tých obvyklých 10%, teda 18 miliónov.
9 miliónov aj prevzal a ako človek s dobrým srdcom, súhlasil s tým, že zvyšok, teda 9 miliónov dostane v „splátkach“, po milión korún mesačne.
No ale peniaze išli aj do pokladne SDKÚ, tak z úveru sa dalo postaviť akurát skelety nájomných domov.
.
A len tak na okraj.
V SMK je znovu všetko v poriadku, lebo Nagy údajne neprevzal ani tú povestnú trojkorunáčku a za predpoveď počasia nemožno nikoho súdiť.
Skrátka Nagy dostal avízo, že polícia prípad sleduje a preto odkázal, že „v Bratislave je zlé počasie“ a preto nemôže ten úplatok prevziať.
 

 

"Skrátka Nagy dostal avízo, že polícia prípad sleduje a preto odkázal, že „v Bratislave je zlé počasie“ a preto nemôže ten úplatok prevziať."
Vystihol si podstatu. Podľa všetkého Nagy vedel aj to, že telefóny sa odpočúvajú. Ale keďže je amatér, tak volal z telefónu svojej ženy. Mal z netcafe poslať e-mail. Teraz by nebol do toho zapletený.
 
Hodnoť

 

kto to kedy vydel aby poslanec za SMK bol uplatny ved v SMK maju nad hlavou svatoziaru vsetci
 


Najčítanejšie na SME