Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hedviga Malinová trvá na tom, že ju napadli dvaja mladí muži (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Takže si to zhrnieme 2...
- advokát, to je len čerešnička na torte, argumenty typu prečo sa písmo neporovnalo s písmom podozrivých, prečo sa nerobil krížový výsluch, nič sa porovnávať nemuselo páchateľ bol "známy", aký krížový výsluch, svedok trpí stratou pamäte, ale aj tak existuje identikit... - všetky jej vyhlásenia si odporujú s tým, čo už raz povedala, počnúc školou, teraz tvrdí, že bežala do školy po útoku, znovu treba pripomenúť, že nie je žiadny svedok, a blúzka bola suchá pretože nepršalo, ale keď dobehla do školy tak mala premočený kabát, z toho miesta behom do školy je to nanajvýš pár minút, takže pršalo presne v čase po útoku po príchod do školy ??? - áno policajti na ňu tlačili, no a klamári to majú na polícii ťažké, aj napriek menu našej polície, vyšetrovateľ nemôže byť hocikto, a ubezpečujem vás, že väčšina policajtov je nadpriemerne inteligentná, áno kričali na ňu aby sa priznala a čo mali robiť, mali to s nej vymlátiť? Alebo jej ponúknuť cukrík, teplý obed, pohladkať ju? - takto sa dá dlho pokračovať a vyvracať fakty jednej alebo druhej strany, polícia vyšetrovala 2 týždne, skutok sa nestal, prebehla tlačovka a odrazu si naša študentka začína spomínať, načo čakala, samozrejme, že na tlačovku Kaliňáka a Fica, čo nasledovalo včera poobede a večer si domyslí každý, prišiel Gál a nacvičovali až do rána verejné predstavenie - kto z nás by vymyslel niečo lepšie za menej ako deň? takto to bola len fraška zinscenovaná maďarskými politikmi, ktorej už nikto neverí ... - a pre tých čo chcú na toto reagovať, tak som nikdy nevolil SNS a ani nebudem, pracujem v takmer čistom maďarskom kolektíve, nikdy som na kolegov nemohol povedať nič zlé, som pravicový volič, ktorý donedávna pokladal Bugára za jedného z najschopnejších politikov ... - je mi z toho celého smutno, ako môže nejaká skupina ľudí takto rozdúchavať vášne medzi dvoma skupinami občanov? - aká neznášanlivosť? tento incident vymyslený, incident v Sládkovičove bola krčmová bitka, a to sú všetky konkrétne incidenty (Citujem Bugára: "týchto incidentov je viac" - ale aké?, konkrétne, žiadne nie sú) - a tak zostalo len postriekané veľvyslanecto a skupiny fanúšikov na futbale (oni majú reprezentovať oba národy?) človek by povedal, že po tom čo sa dozvedel mu padne kameň zo srdca, ale nie pociťujem hnev, hnev na tých čo toto spôsobili a ktorí by mali byť za to potrestaní - božie mlyny melú pomaly, ale isto ...
slovensky nacelnik
Ja neviem kto klame. 1. Prípad fingovala. Dokonalá profesionálna príprava lebo jasne vidieť "samovyfackovanie". Napísala všetko ona asi doma. Potom musela mať kabát aby to nikto nevidel. Ale nie, lebo potom by sme dostali odpoveď, prečo nebolo biele tričko špinavé. Tak kabát namala. Napísala to tam kde ju samoprepadli. To tiež nepasuje, lebo ak samopáchatelia nemali čas tak ani ona. Doklady nechala doma. Prečo? Nelogická úvaha. Raz je profesionálka, potom primitívna. 2. Konšpirčná teória. Prepadli ju. Ste prekvapený, že nepamatá všetko jasne. Ja nie. Je to perfekná možnosť diskreditovať SMK a maďarov. Polícia o tom ani numusí vedieť, len všetko treba riadne pripraviť. Hlavne ak viem kto sú tí dvaja ufóni. Profesionálka len tak odovzdá obálku polícii? Stačilo povedať, že už vyhodila. Polícia chcela obálku určite kompletne aj so známkou. Ja neviem kto klame. Včera som bol presvedčený, če ona ale ihned ako som videl tie fotky po samoútoku, tak je jasné, že Kaliňák nehovoril stopercentnú pravdu. Tak prečo mu mám veriť? A po šoku aj bez zranienia ludia robia blbosti a nepamatajú všetko jasne. Každý odborník to dosvedčí. Žial už musím dodať nestranný odborník.
Demokrach
trochu konspiracie ala hungaria, na tych fotkach nie je datum, mozu byt hocikedy urobene
Tesseract
<< < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Pravda

Máš pravdu! Môžu byť hocikedy urobené.
Tak ako CIA môže vyrobiť dôkazy. Napr. útok na Irak. Zbrane hromadného ničenia. Ešte štastie že u nás takú škaredú tajnú službu nemáme. U nás sú len samoúnosy a samoútoky.
 

 

este mi daj odkaz, kde pisali o tom samoutoku
 

 

Samounos: Slov. vláda tvrdila, že nič sa nestalo. Možno samoúnos. (Lexa-Kováč)
Samoutok: Slov. vláda tvrdila, že nič sa nestalo. Možno samoútok.
(Kaliňák-Hedviga)
 

s tým

samoútokom operuješ ty, je to sprosté klamstvo.....takýto názov je presnejší, verzia o prepadnutí nie je podporená žiadným dôkazom, spomínať preto prepadnutie a bitku len preto že to tvrdí pri lži už tak prichytená študentka je smiešne....v kontexte ktorý spomínaš účelové;-)
 

 

samodobity Kalinak :)

http://img151.imagevenue.com/loc313/th_74408_Robert_Kalinak_123_313lo.jpg
 

a

na tých fotkách vidíš to čo autor fotky chcel aby si videl, pretože an druhý deň po zotretí nebolo stopy posinke pod okom, ktorú tak trápne naaranžovali, samotný Nagy potvrdil, že na tvári nemala žiadne zranenia.......ja viem fotka vyzerá hrôzostrašne, ale to len pre toho kto ju na tejto fotke takto chce vidieť;-)

kde si popísala kabát nevieme , na to sa treba spýtať jej ale na ulici v ten deň sa to nestalo, určite už nie tak, že ležala a oni jej to na chrbe čmárali;-)......všetky tie konšpiračné teorie si vymýsšľate na počkanie a čakáte odpoved od nás?...viemme my prečo si to vymýšľate?.....chcete odpoved od nás, ale to by znamenalo, že nie ste svojprávni.
 

RE:

Treba povedať, že Kaliňák hovoril 100% pravdu, to či vynechal niečo sa dozvieme neskôr napr. na súde, ale dôležité je to, že Hedviga klamala, klamala a ešte raz klamala, tak ako jej môžem veriť.
Áno súhlasím, ľudia po útokoch si nemusia pamätať veci jasne, ale ona predsa poskytla presný identikit a popísala všetko ako sa stalo, nakoniec bola z toho jedna veľká lož, tak prečo nepovedala, že sa nepamätá a boli by hotovo, načo tie výmysly, nikto jej neverí a nemá ani prečo.
A ako vyzerala som už napísal, na jej výzor sa dá nájsť x oveľa lepších výhovoriek ako použila ona počas dnešnej tlačovky. Ale vyšetrovateľ má dosť usvedčujúcich dôkazov na zastavenie vyšetrovania a rozbehnutia ďalšieho, nepotrebuje výmysly, pracuje s faktami. Ak s tým maďarskí politici neprestanú, tak dôjde k súdu, ktorí samozrejme prehrajú, tak to pravdepodobne budú chcieť potiahnuť do Štrasburgu, kde prehrajú taktiež, dôkazy sú dôkazy. Stiahnuť sa nemôžu, teraz je už neskoro, musia pokračovať v hre, zahmlievať a spoliehať sa na to, že to niektorý sudca zahrá do stratena. Len takto si môžu zachovať tvár pred svojimi voličmi. Nemali naletieť Hedvige, rýchlo to využili, mysleli si, že je to jasný prípad, že vytlčú z toho politický kapitál. Bola to perfektná možnosť diskreditácie Slovenska, premiéra Fica a SNS.
A na záver, mňa napadlo, či to nie je diskreditácia Bugára. Ako sa javilo v SMK boli dve frakcie, umiernenejší na čelé s Bélom a radikáli na čele s Durayom, už dlhé SMK šéfuje Béla, Durayovi zostali len kontroverzné vyhlásenia. Čo keď to už maďarských extrémistov nebaví, čo keď nesúhlasia s terajším vedením strany a rozhodli sa zobrať veci do vlastných rúk. Potrebujú odstrániť Bélu z vedenia jeho diskreditáciou, vymyslia útok, pripravia pre Bélu tlačovku, na ktorej prezentuje nitriansky útok o ktorom vedia, že pravde vyjde najavo a Béla vyzerá ako blb, on tak naozaj včera na tlačovke vyzeral, akoby nevedal, čo má povedať, kritika členov SMK stúpa a k moci sa dostanú radikáli na čele s Durayom aj s ich protištátynmi myšlienkami a názormi ... Aj to je jedna z možných konšpiračných teorií :)
 

 

Niet co dodat. Vystizne.
 

 

Zabudol si na nové info z tlačovky Kaliňáka, že DNA rozbor robili aj z obálky a aj tam sa potvrdilo lízanie Hedvigy. Ak má Hedviga dobrého poradcu tak uvedie, že policajti ju nútili lízať "niečo". Tým si zaistili vzorky jej slín a na expertízu poslali sfalšovanú obálku. No a prefíkaní policajti, ako som predpokladal, robili síce brutálny nátlak na Hedvigu, ale lumpáci jedni, celý výsluch natočili na video. Takže teraz zostáva nevypátrané, kto a kde prinútil Hedvigu, aby polícii dala vzorku slín, ktorá bola následne podstrčená na obálku. Osobne si myslím, že fiškál odviedol slabú prácu - mal tvrdiť, že skúmanie DNA robili skorumpovaní znalci. Alebo to hodiť všetko na SIS. Alebo dodatočne utrpieť šok a stratu pamäti.
..
A osobne by ma zaujímalo, či advokát Gál už niekedy vo svojej praxi zastupoval nejakého poškodeného v trestnej veci. Prečo túto kauzu bral. Pravdepodobne nie je sám v kancelárii, takže to mohol a mal posunúť - pravda ak by nechcel poškodzovať meno Slovenska v zahraničí.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

ale neposkladame, lebo nebude advokatom ex offo (ustanoveny) ale zvolenym...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

no asi som len predbiehal nadchadzajuce trestne stihanie klamarky, ale to si ma TY nepochopil!
 
Hodnoť

hold

kdo platy toho advokata?asi madarska strana ,ale jej neverim a pokial klame nech ,mala by niest nasledky
 
Hodnoť

Dunai

je zaujimave slovo. Ked ho date do googlu - najdete ho. Hlavne na madarskych strankach.
 
Hodnoť

 

dufam ze si madarski profesori urobia poriadok so svojou ziackou, ak tato dostane diplom tak potom pekne dakujem,taka vysoka skola stoji za prd,madarskym ziakom davaju tituly zadarmo,to vidime napr.pri tom madarskom pravnikovi,poslancovi.
 
Hodnoť

KLAMÁR GÁBOR GAL,

nakoniec presvedčíte seba samého, že Vy ste NADČLOVEK.
 
Hodnoť

Gratulujem Vam.

Tak dobre sa odbavovat na jednej dobitej kocke. Dufam ze do rana vyluftujete vsetky svoje mindraky. Inac lofasz a seggetekbe.
To by vase mindraky zlikvidovalo z fleku.
 
Hodnoť

 

najvacsia sranda je ze toto vysetrovanie neuveri nikto mimo SR a najma nie tí co onanuju nad mapami velkeho uhorska a nostalgicky spominaju na casy ktoré si ani moj 80 ročný dedo nepamata.Zase budu slovaci tí zlí co biju ubohe skrachovane studentky a deti budu strasit ,,krvacajucim Felvidékom,, a podobnými vecami.Poznam dost tunajsich madarov aby som vedel ze vacsina tu ma v trubke . To len politici z SMK saskuju a robia hanbu , skoro taku ako Slota
Inac niesom madar taky mam len nick
 
Hodnoť

zatial SME zverejnilo vyse 16 clankov

o Hedvige !
... o co komu ide?
...urcite len o "ociernenie" SVK!
a komu to vyhovuje? , len 'skupinke' okolo pana Sorosa, a jeho 'zamestnancom' ako Bela, Csaky, Duray ...a SME, atd atd.

 

<< < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>

Najčítanejšie na SME