Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kazetu, o ktorej hovoril Mečiar, má prokuratúra (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

stavím sa že na tej kazete je senzus z mečiarových narodenín a ako bonus track Karol Konárik (alebo ešte možno Pavol Stašák)
 

 

mozno by este Dr. Meciar mal vysvetlit, kde tu kazetu nakoniec nasiel a odkial o nej vobec vedel ;-)
 

No predsa na stole!

Alebo: Viem, ale nepoviem!
 

 

aha, takze je to ako za starych dobrych casov - ked si Meciar denne nasiel na stole tri obalky...dve roztrhal a jednu pouzil
 

ale co furt

len toho meciara rozoberate, ze nasiel na stole. Ved dzurinda takych viet povedal aspon tisic. Je vyznamna osobnost opozicie tak sa mu take materialy dostanu, aby nezostali zabudnute.
Ked je ochotny ju dat narodnej rade, tak nech ju vezmu a pustia. Kde je problem? Toto rieste.
Co vsetko ja najdem na stole a ani som nebol premier.
 

 

sympaticka je tvoja snaha o obhajobu cloveka, ktory zobral Slovensku 7 rokov vyvoja a urobil z neho ciernu dieru;
ale aj take nazory su potrebne - aby este viac vynikla ich absurdita v konfrontacii s realitou;
problem je, ze to je pravdepodobne medium so standardnym internym zoznamom klientov + zaznamy o ich uctoch - pricom format je zasifrovany - ale predpokladam, ze ked si Meciar myli pocitac s televizorom tak si moze pomylit aj CD s kazetou...
 

norm

hlupák
 

 

Ten clovek sa najviac zasluzil o vznik samostatneho slovenska. O akom vyvoji by si pisal bez tohto kroku? Bolo mi v nom dobre pokial neprisla vlada ludi, kt. samostatny stat nechceli a bojovali proti nemu a teraz ho rozpredavaju. Stale citam o slovensku same pozitivne spravy, ale ked sa sem tam vratim, doslova ma miestami prechadza hroza a smutok. (zaco podla teba moze samozrejme len on a nikto iny)
Mna nezaujima medium, ale ci je pravda, ze niektori politici si v pohode vyberali 30% urok a pred krachom si peniaze vybrali. Ale teba, ako vidim urcite veci vobec nezaujimaju a dopredu ich odsudzujes ako rozpravky.
 

 

mečiar je hajzel, čo úmyselne kryje trestné činy a ešte sa pritom skrýva za ústavu. Čo s takým ústavným zriadením, ktoré poskytuje takú ochranu takým hajzlom ako on? Dole s ním!
 

rando

Toto ti povedali na seminári SDKÚ?
Pošepkám ti, že ti nepovedali pravdu. Vlastne ťa oj...bali.
 

 

Ako pise rando - Meciar je clovek, ktory dal amnestie na nevysetrenu vrazdu, unos, zmarene referendum (celosvetovy dem. precedens) - a ako pise rando nizsie - Meciar si pri tychto amnestiach vytrel ustavou zadnicu - patri za mreze a nie do parlamentu;
Samostatne Slovensko (ktore si mimochodom vacsina obyvatelov nepriala) je irelevatne - to, ze sa o rozdelenie staral Meciar je len tragedia, lebo takmer ktokolvek iny psychicky zdravy by to zvladol lepsie;
 

norm

Obmedzený hlupák.

Referendum na príkaz opozície spackal Kováč s tým, že do referenda svojvoľne a protizákonne vsunul svoju ďalšiu, zrejme súkromnú, otázku.
 

 

tak sa zda, ze aj Aha si rad vytrie zadnicu Ustavou SR, ked mu to vyhovuje :-)
Tu su fakty (ako kontra k bluzneniu notorika):

13. marca prezident Michal Kováč vyhlásil referendum na 23 a 24. máj so štyrmi otázkami:
tri sa týkali vstupu SR do NATO a
jedna priamej voľby hlavy štátu.
22. apríla vláda SR prijala uznesenie nedistribuovať hlasovací lístok s otázkou do referenda o priamej voľbe prezidenta. 25. apríla sa Ústredná komisia pre referendum (ÚKR) uzniesla, že rozhodnutie vlády nedistribuovať hlasovací lístok so 4. otázkou je v rozpore s platným právnym poriadkom Minister vnútra Gustáv Krajči s tým nesúhlasil a zdôraznil, že ministerstvo vnútra má "do pondelka čas, aby sme povedali, ako budeme postupovať". 28. apríla ministerstvo predložilo Ústrednej komisii pre referendum návrh 2 hlasovacích lístkov:
na jednom lístku boli 3 otázky súvisiace so vstupom SR do NATO a
na druhom otázka o priamej voľbe prezidenta. ÚKR to odmietla. 5. mája schválila vlastnú predlohu lístka a rozhodla, že "bolo vyhlásené jedno referendum s jedným hlasovacím lístkom so štyrmi otázkami a na jeho druhej strane bude vytlačené príloha návrhu ústavného zákona o priamej voľbe prezidenta občanmi". Rovnako zaviazala ministerstvo predložiť 7. mája predlohu lístka, aby ju mohla opečiatkovať. V určený termín však ÚKR mohla len konštatovať, že ministerstvo neplní uznesenia a nepredložilo vzor hlasovacieho lístka so štyrmi otázkami. Ďalší týždeň, 15. mája minister vnútra Gustáv Krajči rozhodol, že kým Ústavný súd nevydá rozhodnutie, či je možné referendom meniť ústavu, bude blokovať distribúciu lístka so 4. otázkou - napriek tomu, že je to v rozpore s uzneseniami ÚKR. 20. mája nariadil prednostom nedistribuovať hlasovacie lístky. Zároveň požiadal prezidenta o odloženie referenda, ten to 21. mája 1997 odmietol, na čo Krajči reagoval rozhodnutím tlačiť lístky len s tromi otázkami. Referendum sa konalo 23. - 24. mája 1997, v niektorých volebných obvodoch boli distrubuované hlasovacie lístky s tromi a niekde so štyrmi otázkami, niekde sa vôbec referendum nekonalo. Celé referendum sprevádzali organizačné zmätky. 30. septembera prokurátor JUDr. Michal Barila obvinil Gustáva Krajčiho pre trestné činy marenia prípravy a priebehu volieb alebo referenda a z trestného činu falšovania a pozmeňovania verejnej listiny, úradnej pečate a úradnej uzávery. Na podnet Ivana Šimka, ktorý podal na Ústavný súd sťažnosť, súd vo februári 1998 vyhlásil, že Ministerstvo vnútra porušilo ústavné právo občana (Ivana Šimka) zúčastniť sa na referende. 20. februára 1998 prezident Michal Kováč znovuvyhlásil referendum na 19. apríla 1998. 3. marca však vláda po prevzatí právomoci prezidenta referendum zrušilo a v ten istý deň Vladimír Mečiar ako zastupujúci prezident udelil amnestiu únoscom Michala Kováča ml. a ministrovi Krajčimu, ktorý zmaril referendum.
 

 

Do pozornosti davam obzvlast rozhodnutie Ustavneho sudu SR v tejto veci (kontra bluznenie notorika Aha) a naslednu rychlu Meciarovu amnestiu na skutky suvisiace so zmerenym referendom.
 

norm

Skus narábať s faktami, aj keď viem, že pre teba je to nesmierne ťažké.
Teda ako sa tam objavila štvrtá otázka? Však, že bola to len osobná iniciatíva toho ideologického poradcu Fidela Castra na Kube?
Vtedajšia opozícia na čele s tým bicyklistom bola schopná aj vyvraždiť občanov, len aby prevalcovali Mečiara.
Aha, ešte toto.
Ústavný súd jednoznačne deklaroval, že referendom nie je možné zmeniť ústavu. Teda nevyberaj nepodstatné rozhodnutia. Štvrtá otázka bola čisto na zmenu ústavy, teda bola to otázka protiprávna.
 

 

svojvolne vykladanie prava samozvanym odbornikom Aha...
odpovedaj si sam, ja som chronologicky uviedol fakty a udalosti, z ktorych jednoznacne vyplyva, ze
A. MV SR a Krajci ako sa sam aj verejne 2X priznal - zmarili referendum;
B. Meciar vydal na tieto skutky urychlene amnestiu este pred ich kompletnym vysetrenim a vynesenim rozsudku;
referendum nema zavazny charakter pre parlament - takze je pochopitelne, ze sa nim nemoze zmenit ani ustava, ani nic; ze stvrta otazka je protipravna je tvoj vyklad, ktory ma ako vyplod notorickeho klamara hodnotu obsahu zachodovej misy;

Aha, skus sa obmedzit vyhradne na sklonovanie vseobecne znamych faktov, lebo zvysok co pises nema ako vypoved notorickeho klamara ziaden zmysel;
 

 

a čo tu pletieš mikiho? Vari nemá mečiar z neho komplexy?

Machruje Mečiar. Tak nech zdvihne zadok a tú kazetu pustí, telky a noviny sa o ňu s radosťou pobijú. Lenže on zase trepe chujoviny, lebo nič iné nevie.
 

rando

Keby si prečítal ten článok, tak by si vedel, že Mečiar kazetu poskytol kompetentným orgánom, totiž GP.
Prečo nepožaduješ od GP, aby kazetu pustili v TV?
Aha, ešte toto.
A čo vieš ty trepať?
 

 

si píš, že keby som tú kazetu mal, na petržalských panelákoch by som ju hneď premietal. Mosur vrdí, že ich má 5, tak nech jednu pustí. Ináč sú to stále len krčmové reči dedinského táraja...
 

Slovenska prokuratura,

znamena VELKE hovno. V bananovom state, prokuratura neexistuje.
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME