Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

FÓRUM ČITATEĽOV (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Poznámka

Reagujem na Petra Brežného zo Zvolena. Skutočne by si SDKÚ malo rozmyslieť, kde sedí, či na stoličke spolu s KDH alebo s ANO.
Reagovať | Miro D.
 
Hodnoť

Pani Ondríková,

o akých povraždených deťoch píšete.
Keď sú to povraždené deti, prečo ich nepochovávajú naviac farárkovia odmietajú pochovať deti predčasne narodené, deti narodené mŕtvé...
Pýtam sa prečo? keď v súvislosti s interupciami hovoria o vraždách!
Reagovať | Čierny farizej
 

Rádio Vatikán

Keby ste bola za boľšvizmu takýmto spôsobom agitovala v prospech "západného imperializmu", teraz by ste vaše hlúposti ťažko mohla zverejňovať. Ako vidíte v demokracii sa dá púštať, ako do éteru, ale tiež na internet hocijaký nezmysel, za ktorý nebudete prenasledovaná a ani trestaná! Doporučujem vám však, aby ste vaše "úvahy" šírili predovšetkým v kruhu blízkom vašej inteligencii a rozhľadu. Tam budete určite úspešná, tu však nie!
Reagovať | občan
 
Hodnoť

Pani Ondríková,

tých osem dietok ste si s manželom aj naplánovali, alebo ste ich prijali ako dôsledok nespoľahlivej antikoncepčnej metódy, ktorú sama tak vrelo odporúčate ako zaručene fungujúcu??? Mali ste uviesť, kde bývate. V 1,2-oj izbovom byte asi ťažko. Pokiaľ žijetev rodinnom domčeku so záhradkou, manžel dobre zarába, tak budte ticho a tešte sa ... Tým, ktorí majú podstatne iné problémy ako vy, nevstupujte do svedomie... Neviete totiž, o čom to je.
Reagovať | ˇY.
 
Hodnoť

Pani Ondríková

ďakujem Vám za pekné vyznanie. Mali ste šťastie, že SME Váš príspevok uverejnil. Pretože ich pomer výberu príspevkov za smrť a za život je asi 4 ku 1.
Reagovať | popo
 


Najčítanejšie na SME