Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čaplovič o Durayovi: spokojný budete, keď vaším hlavným mestom bude Budapešť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Pokiaľ viem, na tej konferencii, kde boli Maďari z rôznych štátov, a kde prijali uznesenie o tom, že politické strany Maďarov by sa mali v každom štáte snažiť o maďarskú autonómiu, na tej konferencii predsa bola aj SMK- konkrétne Bugár, Duray a Bárdos! Ak je SMK skutocne proti autonomii, preco tam s tym nevystupili do diskusie???

A este jedna poznamka- v SR maju Madari vacsinu len v okresoch Komarno a Dunajska Streda. Madari by ale chceli autonomiu uzemia, ktore bolo pred 2.svet. vojnou pripojene k Madarsku (Viedenska arbitraz). T.j. cele juzne uzemie. ALE VED PREDSA TAM BY BOLI SLOVACI VO VACSINE! Takze aka autonomia?

SMK zasla pridaleko. Zastavme ich! www.sns-slota-malikova.sk
 
Hodnoť

Tie argumenty o Ústave...

...mi pripadajú byť také primitívne, že pochybujem o ich zdravom úsudku. Poznala macedónska ústava pojem autonómia? Pozná súčasná srbská ústava pojem autonómia? Že autonómia je možná iba na základe ústavy a na jej schválenie je potrebný súhlas väčšiny občanov? O čom to točia, preboha? To si niekto myslí, že takí Srbi alebo Macedónci by len tak pristúpili na dohody s tou špinavou mafistickou albánskou čvargou, keby neboli pod nátlakom medzinárodného spoločenstva? Čaplovič to povedal jasne a otvorene, im ide o úplnú segregáciu maďarského obyvateľstva na Slovensku, o zrušenie jazykových, hospodárskych a kultúrnych väzieb so slovenským národom. Ide im o to, aby Maďari necítili nijaký záväzok voči Slovenskej republike a cieľavedomou výchovou mládeže k tomu smerujú. A keď raz príde kríza EÚ, tak si zmyslia, že z Únie vystupujú, ale v etnických hraniciach. To je alfa a omega ich činnosti - tak SMK ako aj maďarských strán v Rumunsku a Srbsku...
 
Hodnoť

 

ten Duray by uz mal odist do Budapesti a bol by pokoj.
 
Hodnoť

Pán Duray

Prečo SMK je proti zavedeniu slovenských omší na juhu Slovenska? - Je to arogancia a nerešpektovanie práv národnej menšiny na juhu Slovenska.
 
Hodnoť

Caplovic je beznadejny optimista,

ked si mysli, ze EU vydrzi 50 rokov. Keby aj Madari boli sui modo takymi beznadejnymi pesimistami, nesli by na vec tak zhurta. Oni pocitaju s takymi 10 rokmi a preto tak aj konaju. Ich konanie je zmysluplnejsie, ako to kontinua (spektra) tych stran, kde dominuje slovenska hubonarezanost.
Thats all about.
Verni sebe,co najhlbsie do EU, ako jedinej zachrany od organizovanych Hunov!
 
Hodnoť

zastavme sa....!!!!

Neviem od kedy je smerodatné pri určovaní hlavného mesta jednej krajiny od názoru jedného človeka? Neviem, že od kedy to môže šíriť jeden človek ( i keď je poslancom )a po tretice neviem si pochopiť, úbohosť naších médií, že také kačice, resp.blbosti zverejnia a tešia sa negatívnych reakcií. O tom je DEMOKRÁCIA ? Čo sa týka jednotlivých diskusných príspevkov je vidieť, že hrajete na citoch ľudí, ktorí o všetkom nemajú ani najmenšie historické ani politické znalosti. (Nemyslím si na historické znalosti autonómie, ale na historické znalosti spôsobenia médií na psychózu ľudí!)
 


Najčítanejšie na SME