Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Novotný: Netušil som, že ma môže vidieť 100 miliónov ľudí. Ľutujem, že som neopľul Putinovu fotku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

My sa to asi nedozvieme,
ale v tej boľševickej telke už tá hlava, čo to spískala, je už dole z ramien. Aj tá, čo to schválila. Sibír je preveliká, tam sa stratia.
Milo_a
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

 

ja si myslím, že Novotný nechtiac poslúžil ruskej propagande. toto mu nevyšlo.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

myslim

ze to saskovanie malo zelany efekt pre RUS stranu...vsetko co im povedal sa rozplynulo v momente ked to zacal prehravat oni ho oznacili za blazna a grazla cim si zabezpecili ze mali rus ho v tom momente odpojili, cokovlek povedal je pre nich blaznovstvo alebo rovno loz....rus a do rus zamilovani na fakty nereflektuju oni si realitu stavaju podla toho ako by ju chceli mat nie aka je, toto je otrocka mentalita s ktorou treba pracovat to suhlasim ale pojde to velmi velmi pomaly necakal by som zazraky v zmysle novotny otvoril RUS oci...nalozil im to ano ale oni to zaroven sikovne zahrali do outu
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Teba ktorych 100 mil divakov pozeralo, pocuvalo 7 minut? Ze ziadnych? Aha, zeby zavist? :))))
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

(:

Už sa nehrajte na tak korektných a zásadových v tej redakcii, slovo ***** je v spojení s týmto exotom Novotným ešte lichôtka. Na Fica a jeho družinu tu čítam roky rokúce v diskusiách oveľa horšie titulovanie, A nemažete.
 

Ked to napise komunista

tak ako vždy presný opak bude pravdou.
 
Hodnoť

Ceskoslovensko

Zaujímave ako sa Česi a Slováci považujú za obete 2. svetovej vojny. Ćeskoslovenko bez boja odovzdalo svoje územie Nemecku a podporilo ich v chute napadnúť Sovietsky zväz. Slovensko podporilo útok fyzicky a Česko priemyselne. Len pri dobytí Kyjeva zomrelo 400 tis obrancov a po dobyti Kyjeva bolo za 3 dni v Babynom Jare zavraždených 30000 ľudí. V Bieloruskú bolo vypálených 3000 obcí z toho 600 aj s obyvateľmi. My v Československu sme sa zatiaľ skoro pasívne pozerali ako státisíce našich spoluobčanov aj detí posielajú na smrť. Ešte ,že môžme kritizovať červenú armádu , ktorá len aby pomohla naším partizánom v SNP stratila na Dukle 22000 vojakov. Drvivá väčšina vojakov červenej armády v 1945 boli slušní vojaci aj keď Stalin , NKVD a ím podobní boli ***** a vrahovia.
 

predovšetkým, nie Československo

odovzdalo svoje územie bez boja, ale spojenci - mocnosti Mníchovskou dohodou, vtedy bola na území ČSR mobilizácia, a očakával sa ozbrojený stret s treťou ríšou...

Je potrebné pripomenúť, že červená armáda úspešne okupovala s Hitlerom Poľsko, a dôvod prečo oslobodilo Slovensko od fašistov, je asi úplne iný, ako to, že nám chceli nezištne pomôcť, po oslobodení, veľa našich skončilo v gulagoch a taktiež potrebovali pochytať svojich ľudí čo utiekli pred Stalinom...

Taktiež veľa ľudí u seba skrývalo ľudí na úteku pred transportami, a riskovali svoj život a svojej rodiny a preto slováci ako národ, patria medzi najviac oceňovaných ako spravodlivý medzi národmi...

Ale určite sa dá súhlasiť s tým, že väčšina ruských vojakov boli slušní ľudia a mnohí z nich položili život za našu slobodu, česť ich pamiatke
 

Dunston, Hitler a Stalin boli rovnakí.

Bez zmluvy Molotov-Ribentrop v roku 1939 by nebola vznikla druhá svetová vojna.
Akcie SSSR v Poľsku: "Po napadnutí Poľska v roku 1939 podľa polského Institut národní paměti se odhaduje, že počet lidí, kteří byli cílem represí (deportácií a väznenia) sovětského režimu byl 1,8 milionu (časť z nich boli Židia). Z tohoto 150 tisíc lidí během represí zemřelo. Většina z obětí byli lidé pronásledovaní v letech 1939–1941, v té době represemi trpělo asi 1,6 milionu lidí. Zbývajících 200 000 osob byly osoby stíhané v letech 1944–1952".
Po napadnutí Nemeckom v roku 1941, počas presunu väzňov, povraždili Sovieti 34 tisíc Poliakov ktorí sa nachádzali vo väzeniach. Predtým povraždili 18 tisíc dôstojníkov v Katyni.
 

Československé bábky

Neviete čítať históriu a porovnávať so súčasnosťou? Ako 968967 píše boli sme pripravení brániť svoju vlasť, zrada sa stala v Mníchove, kde sme boli daní vlkom a ČSR si roztrhali hladné okolité krajiny. Čo sa stalo potom? Bábkové vlády, posluhovači AH začali vládnuť a ľudia podobne ako za komumunizmu a ako aj do vraždy Jána a Martiny sa nezmohli ani na mäkké f a museli poslúchať. Počúval som rozprávanie starých rodičov, ktorí sa báli príchodu frontu a ČA ako smrti, vojaci ktorí mali v tele riadny mix vodky a krvi sa cítili ako geroji a mohli si robiť čo chceli, dievčatá sa schovávali, obliekali sa do starých špinavých handier, natierali sa blatom, len aby ich neznásilnili udatní osloboditelia. Čo by ste teraz robili Vy, keby prišiel Fickov gardista so samopalom a povedal Vám, že musíš ísť do vojny, lebo ťa zastrelí? Potom to už bola otázka cti, či sa len bránil, alebo chcel byť aktívny a likvidoval nevinných civilistov. A ako by sme zareagovali mi? To sa dúfam nedozvieme, lebo to sa musí zažiť. Prečo bolo tak veľa Čechoslovákov, ktorí zbehli, len aby sa dostali do Francúzska a Anglicka, aby bojovali proti Nemecku?
 

 

Az na to "mi", celkom rozumny prispevok. A hlavne - pravdivy. K+.
 

selektovať fakty

V Mníchove nás zradilo Francúzsko a V.B jedine kto nás pozdržal bol zlosyn Stalin. Brániť sa dá vždy vždy. HSLS na čele s Tisom si vybrali Slováci sami. Koľko Slovákov bojovalo proti partizánom spolu s Nemcami? Moja stará mama žila v Bratislave a v roku 1945 sa musela schovávať v pivnicaciach pred americkým bombardovaním a pri oslobodzovaní darovala krv 0neg vojakovi červenej armády. Neviem ako sa ľudia báli vojakov červenej armády ale verím že väčšina ich bola rada ,že ich oslobodili od fašistov.Určite US oslobodenie by bolo krajšie ale na Jalte si nás mocnosti rozdelili.
 

 

Nevieš, ale veríš a veríš zle. Tí nacisti boli často ubytovaní u ľudí, správali sa k nim slušne, za všetko im zaplatili. Keď prišli rusi, rabovali, znásilňovali a zabíjali podľa ľubovôle. A tá povesť ich predchádzala, takže ľudia sa až tak zase netešili z ich príchodu. To len ako príklad, aby si aj trochu vedel, nielen veril. Nehovorím, že to tak bolo vždy a všade, ale bolo toho požehnane. Stačí pochodiť po dedinách a spýtať sa ešte žijúcich alebo ich potomkov.
 

 

Hlavne aby ten čo ma okupuje bol slušní a poďakoval za koláče. To že vypálil viac ako 100 obci - len v Kremničke bolo popravených 750 ľudí z toho 58 detí a poslal do koncentračného 100 -tisíce spoluobčanov je OK.
 

 

Povedal som, že OK? Len som ti dal porovnanie ako sa správali poväčšinou Nemci a ako Rusi. Okupanti boli obaja. A našich spoluobčanov do koncentračných táborov neposlali Nemci, ale my sami, takže neprekrúcaj.
 

 

A naši to robili dobrovoľne,alebo im to niekde prikázal? A neverím, že Nemci neposielali našich ľudí do koncentračných táborov. A v tých koncentračných táboroch kto šéfoval?
 

 

Dobrovoľne, ešte sme si za tú "službu" aj platili a následne ich majetok v arizácii ukradli. Nemci určite poslali tiež, ale nepriateľov slovenského štátu a teda aj ich, keďže sme boli spojenci, partizánov a pod. Kto tam šéfoval je nepodstatné, v gulagoch kto šéfoval a koľkí naši občania tam skončili? To ťa už nezaujíma?
 

 

No koľko skončilo a zomrelo v gulagoch aby sme mohli porovnať . Sám píšeš , že naši pomáhali Nemcom k vraždení a potom sa čuduješ , že niektorí skončili gulagoch. Aj samotne demokratické Československo po vojne za tri 3 roky popravilo 730 najväčších nacistických vrahov.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME