Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie nadarmo sa vo svete tvrdí, že politické strany sú najskorumpovanejšie inštitúcie, a to asi okrem tých kresťanských.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prekvapuje to niekoho ?

Kočner slúžil za Svěchotu Mečiarovi.Za Kaliňaka Ficovi.Mafia v podaní ruskych tajných služieb funguje spoĺahlivo v rozkladaní štátu.Kočner je spojivkom medzi SIS a mafiou...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom"

Motív vraždy? Alebo udalosti po vražde v službách Kočnerovho plánu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Konečne poznáme jedného z držguliarov

ktorí majú v hrsti Slovensko a Slovákov (podaktorých). Možno tento pán len strieľa odboku, v namyslenosti na svoju údajnú genialitu. Keď si však dáme dohromady všetky tie špinavosti, ktoré sa tu z Augiášovho chlieva vyplavili doteraz a takmer denne vyplavujú, nie som si vôbec istý, že sa odohrávať prestali. Celé to hnojisko potvrdzuje, že niekomu a nie jednému poriadne zviera zadný zvierač. V prvom rade je to dôsledok nezodpovednosti zodpovedných, ale súčasne aj hanba nás občanov, ktorí si takto beztrestne nechávajú brnkať po nose prinajmenej ostatných 30 rokov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

azas

:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak toto je už naozaj dosť silné kafe ..

"Marian Kočner sa na nahrávke Michalovi Suchobovi priznáva aj k tomu, že sfalšoval oficiálne odpovede švajčiarskych orgánov o Jurajovi Širokom, ktorého vyšetrovala polícia. Kočner tvrdí, že odpovede prišli generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi a tvrdili, že podozrivé účty patria Širokému. On ich vymenil a napísal, že Širokému nič nepatrí."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

+/- 20% volicov Smeru ani po tomto nezmeni nazor ... to je presne ta ista skupina, ktora v prieskumoch fnuka za starymi "dobrymi" casmi spred NOV1989 + rozvetvene rodiny stranickych podrztasiek v statnej sprave, bytostne zavislych na smerackej pavucine v nej ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Opat cierni moslimski imigranti sa snazia znicit, rozlozit, nasu tradicnu bielu krestansku kulturu plnu dobra a lasky. Tentokrat sa zamaskovali za Kocnera :(
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

moj tip je, ze Fico uz nebude premierom a Kocner uz nebude mat pokoj :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a Trnka, Jankovska?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zacina sa mi to pacit. Konecne to dostava tie prave grady napriec politickym spekrom. A kde je pan Fico teraz, ako to ze este nedal tlacovku ze nic take sa nedialo? Alebo sa dialo a boji sa aby nevysli nahravky na verejnost zrazu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Svojvola

...ktora tu prebieha zo strany organov na to urcenych je az do neba volajuca. Miera rozkladu funkcnosti zakladnych povinnosti statu, ktore mu boli delegovane ludmi dosahuje uroven, ked sa tak ako dusevne chorym pacientom berie svojpravnost.

Takto nastaveny system fungovania institucii ma prist o svoju legitimitu.

Je z toho az zle cloveku...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Marianko ty human mad!, bola to kauza Noram/ŽSR čo vás tak zblížila s Fucom, alebo nejaká iná ktorú ste spolu s NAKA rspt prokuratúrou upratali do zabudnutia? (Kľudne podaj na mna TO. Rad ich všetky znova otvorím so súčasnými OCTK. Vrátane tej vyvieračky za 25 miliónov SKK &#128521;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak už je jasné prečo mal Kočner Fica za suseda. Aby mu tú spomínanú dohodu každé ráno pripomínal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

smerácka mafia

A je jasné prečo má Fico ochranku. Lebo Fico prestal chrániť zlodejov.

p.s. socialista miliónar (fico, pele, jankovska, kali ..) = falošný socialista!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No, no, no!

Táto nahrávka je vymyslená, spravená za 5 minút a bola získaná nelegálnym sposobom!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a

medzitým na "pravde" stále ani zmienka...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zdá sa ešte občanom, že odkaz novembra

´89 sme v podstate naplnili?

Zločinecké skupiny ďalej aktívne operujú na území Slovenska a polícia – už rok - vraj vyšetruje, výsledky nikde a v nedohľadne a pritom rozpustila Juhásov vyšetrovací tím, lebo nevidela dôvod jeho ďalšej existencie. A takýto stav je napriek tomu, že podľa Pellegriniho, Sakovej či Lučanského má „polícia rozviazané ruky“! Inak sa to príliš nelíši od toho „normálu“, ktorý tu doteraz panoval, keď tie ruky polícia „zviazané“ mala.

Aj tento rozhovor medzi Kočnerom a Suchobom, „údajným“ sprostredkovateľom medzi ním a vedením Finančnej správy, aby sa skrátka s nimi vyrovnal za ututlanie jeho daňových podvodov, ako aj chaotická až podráždená reakcia polície len dokazuje, že Juhásov vyšetrovací tím mal pokračovať a mal ďalej ťahať tú „káru“ so zločincami a zločinmi na najvyšších miestach. Je jasné, že polícia i s prokuratúrou už má rok tieto všetky dôkazy, ale podľa mediálne zverejnených informácií sa nimi či už vôbec alebo nedostatočne zaoberá. Je jasné, že z týchto všetkých uniknutých informácií, ale aj z faktu, že všetci dotknutí „podozriví“ hovoria jednohlasne, že „budú s orgánmi činnými v trestnom konaní spolupracovať a keď bude treba aj svedčiť“ (takže ich doteraz ani nevypočuli!), že polícia nemá ani v jednom prípade žiadne, podčiarknime žiadne výsledky, ktoré by oprávňovali vzniesť konkrétnej osobe obvinenie (Vorobjova dajme bokom, to je skôr tá výnimka z pravidla).

Je jasné, že Kočner nebol hlavou tejto chobotnice, ale bol jej súčasťou, ktorá síce s figúrkami hýbala, ale tých rozhodujúcich „údov“ k jej pohybu bolo viac a s určitosťou možno urobiť aj záver, že tá chobotnica mala aj hlavu a či bola opitá len mocou a teraz len chlastom to sa pravdaže dá len tušiť.

Zhrňme si situáciu :

Dlhodobo tu niekto páchal zločiny s vratkami DPH, z toho si ulievali, stavali honosné sídla pre politických mecenášov, krytí boli politicky a ministersky, aj vo vedení polície (MV SR), finančnej správe, prokuratúre, spravodajskej službe, okrem medzinárodných vôd to aj súdy istili, keď to začalo povoľovať a novinári sa nedali zastrašiť či utíšiť a preto jeden či dvaja z jej členov boli stíhaní - a v bezprostrednom ohrození boli už aj špičky ľadovca, keďže priame spojenie ´Ndranghety a úradu vlády SR - tak sa rozhodli rozbehnutý proces zastaviť, podľa vzoru „Malta“, súhlasili všetci, cítili sa príliš silní a nedomysleli následky, čo značne narušilo jednotu, museli obetovať veľa, aj politicky, ale najmä jednu zo svojich končatín, podarilo sa im zablokovať cez nastrčenú a naučenú figúrku a ňou predložené „dôkazy“ ďalší postup vo vyšetrovaní a snažia sa nás presvedčiť, že to je všetko, ďalej už nič nie je, rozpustili tím, ostatné veci tak „pomaly“, veď nie je sa čo náhliť, rozvážne, to potom ... a dúfajú v dobrý koniec volieb, alebo aspoň v dosiahnutie patu, veď džentlmenská dohoda o ochrane zločincov a zločinov doteraz pri výmene politickej elity vždy zafungovala.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Šátek, očakával som, dúfal som,

že použijete svoju erudovanosť, znalosť veci a odvahu na to, aby ste boli nositeľom zmeny v tomto marazme v polícii a súdnictve.

Vaše príspevky sú skvelé, ale je to len volanie smädného na púšti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To, čo Kočner pripravoval pre seba

... teraz využije súdruch preceda pre seba. Cestuje 1. marca.
 

<< < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME