Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Greta znova dvíha kotvy, cez Atlantik sa preplaví do Španielska (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

ha ha ha
miliardári z ropných spoločností majú plno peňazí na financovanie tisícov trolov, ktorí nás budú presvedčovať, že všetko je inak a iba ropné a uhoľné spoločnosti chcú dobro pre ľudstvo p.s. zákony presadzujúce záujmy ropných miliardárov tu už dávno sú
svantevittriglav_11
Náhodou máte pravdu
Neverím, že viete aj nejaké konkrétne väzby. Ja ich viem, pretože mám klientov na oboch stranách. Takže ste takmer určite nevedeli , že olejári majú vlastný Nongovermental IPCC. A produkuje (až príliš) odlišné názory ako medzivládny panel IPCC. Na druhej strane, jeden z hlavných alarmistických serverov Desmogblog je financovaný Jimom Hogganom, ktorý poskytuje služby napríklad pre firmy National Hydrogen Association, Fuel Cells Canada, QuestAir, Naikun Wind Energy, Ballard Fuel Cells.Ale môžeme sa pobaviť aj o právnickej kancelárii CientEarth a o jej aktivitách. Je zarážajúce, ako ľudia veria, že jedni sú čierni a druhí bieli. A pri tom im takmer vždy uniká podstata. A pritom stačí neakceptovať veci ako hotové pravdy a pátrať po primárnych faktoch. Dnešná postfaktická doba vznikla hlavne ako dôsledok toho, že ľudia nechcú/nevedia spracovávať pretlak informácií. Dnes je príliš veľa nositeľov právd.
Crix Madine2
fakty
fakty sú fakty ropa (+plyn a uhlie) jebizns, v ktorom lietajú stovky miliárd, to je ľahko overiteľný fakt Ropné spoločnosti už viac ako 50rokov patria k tým najbohatším na svete, o štátoch nehovoriac. Samozrejme, sú overené spôsoby ako zľahčovať fakty, to poznáme hlavne z kremeľskej propagandy. Buď sa šíria zjavné klamstvá, alebo sa použije rafinovanejší spôsob. Prehlásia sa obidva názory, že sú v niečo pravdivé a tým sa akože zmierni klamstvo, pretože mnohí si povedia, zlatá stredná cesta a na všetkom niečo bude.
svantevittriglav_11
<< < 1 2 3 4 5 > >>

 

Veru, stare zname "pravda je uprostred". Aj sneh je asi sivý alebo možno trošku viac do šeda, lebo však Jano na facebooku povedal že je čierny...
 

Celé toto hnutie

proti CO2 má až príliš veľa čŕt vznikajúceho náboženstva. Takže hystéria na strane alarmistov, ktorí sa oháňajú nedokonalou vedou, ktorou mávajú ako bibliou, je až nápadne podobná stredovekému fanatizmu, ktorý vyústil do križiackych výprav. A keď neuspeli križiacke vojská, vznikla v Nemecku a Francúzku v 13. storočí detská križiacka výprava, lebo mravne čisté neviniatka predsa musia uspieť. Podobnosť s Grétkou čiste náhodná. Dejiny sa skrátka musia opakovať.
 

 

ten ekoterorista asi nechodí do obchodu a všetko si pestuje doma sám aj pečie si sám, lebo i ten tovar treba doviesť do predajni, i na výrobu len chleba treba elektrinu z jadrovej elektrárne, takže vlastne všetko je proti jeho názoru.

či je to obyčajný osvietenec: vodu kážem, víno pijem?
 

kto?

krásna ukážka demagógie
tak typické, dôjdu argumenty, tak sa začnú osobné útoky a urážky
Stají Vám to za tie peniaze od ropnej lobby?
 

 

Koho už zaujíma čo si lajno ako Ty mysli o hocičom. Buď rád že okrem Teba má volebné právo aj mnoho iných rozumnejších ľudí a tak si nemžeš streliť svojimi "názormi" rovno do hlavy ale iba do nohy aby si mohol ziapať ako to bolí keď Ti neoliberalni neoslnieckari nedovolia aby si mieril vyššie.
 

 

Mne stačí, že vodu kážem...prečo by som ju aj pil?!
 

 

Skutočne ťa niekto presviedčal že "iba ropné a uhoľné spoločnosti chcú dobro pre ľudstvo" ?
Ty musíš byť veľmi jednoduchý človek, ak ti chcel nejaký tvoj známy nabaláchať také nezmysly.
 

ale

Teraz nastupuje ďaľšia fáza spochybňovania.
Ropní trolovia sa budú chytať drobných nezmyslov a tým akože dokazovať, že všetko je inak.
Ale nič nové.
To isté robia aj liliPutinovi trolovia - ako pri okupácii Krymu, pri zostrelení lietadla nad Donbasom, pri Sýrii, pri Skripalovi....
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

No tí dvaja ho majú zhruba desaťnásobné ako ty.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Chodí to dievča niekedy do školy, alebo sa spolieha na vysokú školu života?
 

 

Načo by chodila?
Alarmistické náboženstvo potrebuje, ako všetky náboženstvá, ľudí tupých, nevzdelaných a hlboko veriacich. Takých, čo sa ani náhodou nebudú zamýšľať. A existuje lepší vzor pre terajších a budúcich členov tejto cirkvi, než je Greta?
 

ale no

Ropné náboženstvo potrebuje prorokov ako Klaus a trumpeta.
Ostatní sa zamýšľajú nd tým, čo tvrdia vedci.
 

 

su vedci a „vedci“. A niekto sa zamysla aj nad tym, kolko nas to bude vsetkych stat – od priamych dani az po obmedzovania osobnych slobod a drastickych dopadov na ekonomiku.

To vsetko len kvoli domnienkam, ze za (udajnou) zmenou klimy stoji clovek. Zatial som dokazy nevidel, len pofiderne modely, ktore sa zmenia vzdy, ked nesedia vysledky. To ale nie je veda – ak moje prepocty a teorie nesedia s realitou, asi bude niekde chyba.

No a ak namiesto skutocnej vedeckej diskusie nastupuje politika a dehonestacia nazorovych oponentov (namiesto vyvracania faktami) tak to uz nie je veda, ale ideologia.

A ideologie, neraz pre „vyssie dobro“ uz sposobili smrt milionom ludi.
 

ale

najviac dehonestujú svojich názorových oponentov trumpeta, Klaus a im podobní sluhovia ropných miliardárov
 
Hodnoť

Pomooc....

...sledujem youtube kanal SLV uz 5 rokov od 3 epizody a viem ze respektuju prirodu a obnovitelnost ale ze zoberu enviromenralisticku "Janu z Arcu" na palubu som necakal... Snad im to neublizi...
 
Hodnoť

Preco Greta nechodi do skoly?

Greta nechodi do skoly lebo tam musi pisat aj ceruzkou a ta zanechava uhlikovu stopu
 

 

Aspoň vidiš že si do ZŠ chodil zbytočne keďže sa tam nenalepilo na Teba ani toľko čo na Gretu. :-)
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME