Nedeľa, 26. január, 2020 | Meniny má Tamara

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sudca Lindtner z Threemy: Kočner si tyká so všetkými, no jeho vplyv sa preceňuje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Nie že sa prekecneš
teba tiež odstaviť
pulmoll
Takže Kočnera
netreba preceňovať. Sudca, ktorý sa stýka s vrahmi nie je ctihodný sudca ale zvratok a karikatúra. Spravodlivosť na Slovensku je rovnako fantómová ako Ficova chrbtica.
pumpelnikel
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Toto aj mna "pobavilo" .

Toto povie predseda sudu po tom, co mal moznost si vypocut ako Kocner peruje GP?! A je obvineny z vrazdy a x dalsich zlocinov. Toto je nonsens ultra plus.
 

 

Ak som mal pred týmto rozhovorom 1% pochybnosť, tak teraz už nemám. Tento človek odjakživa kryl Kočnera, Lexu, a všetko najhoršie, čo kedy slovenská zem vyprodukovala.
 

tento sudca

nech si hovorí, čo chce, evidentne nespĺňa základné zásady etického kodexu sudcu.
Niekoľko príkladov zo života Bratislavčana. Žijem v Bratislave už viac ako 25 rokov a vidím rozdiel medzi rodenými Bratislavčanmi práve v tom, že z detstva poznajú veľa ľudí, ktorí sú známi z kultúry, športu, politiky alebo iných oblastí života, aj keď s nimi profesne nemajú nič spoločné a nie sú kamaráti, ale len známi (podobne ako to formuloval sudca). Je to úplne normálne, veď aj ja z mladosti poznám Slavíka Haščáka, keďže sme vyrastali na jednom sídlisku. Podľa definície tohto sudcu sme cudzí známi, aj keď som Slavíka nevidel asi 30 rokov a vôbec mi nechýbal.
Môj dobrý kamoš, rodený Bratislavčan, pozná z detstva zopár ľudí z biznisu (aj sa s nimi stretáva) a u nich bol Kočner (napísať pán mi akosi nejde) už dávno jasne zaškatuľkovaný ako mafián. Tak isto sa vyjadroval veľa rokov predtým o Marhuľovi (Majský), ktorý síce nebol v ich očiach mafián, ale odrbávač, to znamenalo, že s ním sa obchody nerobia, lebo určite niekoho okradne, nezaplatí apod.
Keď sa "ctihodný" sudca rád zúčastňoval spoločenského života v hlavnom meste a z detstva poznal veľa ľudí, pri jeho inteligencii mu nemohlo újsť, kto je M. Kočner. Prečo sa teda nevyhýbal kontaktom s ním, čo by každý sudca, ktorý dbá o svoje dobre meno, logicky mal urobiť?
Myslím si, že podobne ako u prokurátora Šufliarskeho, ide o typický príklad kariéristu, ktorý predpokladal, že dobré vzťahy s darebákom ako Kočner mu môžu byť raz užitočné a samozrejme nerátal s tým, že to vyjde najavo.
Každý súdny človek najneskôr po zverejnení kauzy Glance House musel pochopiť, čo za osobu je Kočner. Od toho momentu kontakty s osobou M.K. aj pri prezumpcii neviny, boli evidentne nevhodné a nezlučiteľné so zásadami etiky sudcu.
Takže môj odkaz pánovi sudcovi (v štýle Kočnera): "Páľ do ...!"
 

neverim mu ani slovo

take zvasty...
 

Tak tak

Sú tam aj horší, napr. Maruniakova, Haitova, atď. ale človek ktorý je dlhé roky sudcom a má info aj zo zákulisia si kamarátsky (on síce tvrdí že ako známy, ale bolo to kamarátsky) píše s človekom ako je Kocner o ktorom je dlhodobo a všeobecne známe že nie je cisty, tam nemá čo robiť.
Ak to tu chceme vyčistiť tak treba odstrániť vsetku škodnú.

Ak to s tým cui bono myslí vážne, tak ukazuje že je slabý analytik, pretože ak by nepadol Fico a Kaliňák, tak by to bolo v Kocnerov prospech - vražda Kuciaka. Ale Kocner nepočítal s tym že padne Fico, Kaliňák a aj Gašpar.
 

 

A keby ste vedeli kolko je takých sudcov a advokátov ako on. Oslavy, jachty, poľovačky.... Je im jedno s kym, ak z toho niečo majú.... Potrvá celé generácie kym sa tento hnus podarí vyčistiť.
 
Hodnoť

toto je co?

dalsi exkrement na polici co si mysli, ze je klobasa?
 

Dosledok zbabraneho Nove,bra 89

Vážení...sudnictvo je v exkrementoch :
https://www.postoj.sk/.../thre...
https://www.postoj.sk/.../thre...
https://www.postoj.sk/.../v-su...
https://www.postoj.sk/.../thre...
https://www.postoj.sk/.../thre...

Vobec sa nižšie vymenovanym súčasným sudcom NEĆUDUJEM,že sa správaju ako sa správaju ked videli ako v 90-tich rokoch resp. v r.2002 -2006 sa spravali jednotl.sudy KS a NS SR v priebehu "súdenia" v súdn. procese/och/ kauzy Cervanová..:
- NEZAUJIMALI ICH LISTINNE DOKAZY PREUKAZAJUCE NEVINU NITRANOV ULOŽENE V ARCHIVE MV V LEVOČI,ignorujúc „in dubio pro reo“ A ŠKANDALOZNY ROZSUDOK SENATU dr.Michalíka NS SR V KAUZE CERVANOVA NEZDOVODNILI ..pardon nechali ho sprostredkovane zdovodniť knižnou formou exSISkarovi Petrovi Tothovi,ktorému poskytol Kalinakov / MV za Smer-SD / polic.Prezident T.Gašpar na príkaz Bodora s Kočnerom z polic.databazy Kuciakovu / a dalších novinarov,prokuratorv Špec.prokuratury ap. / adresu za účelom Kuciakovho sledovania a prípravy novinarovej a jeho snubenky POPRAVY...
..Agent KGB Kočner / už na prelome 80/90 rokov kooperujuci so spolupracovnikom doboveho najhladanejšieho teroristu sveta Carlosa Petrom Krylovom známym z kauzy Technopol / intenzívne a dôverne komunikoval - riadil - nasledovyných sudcov :
- št.tajomničku / ktorú na OS TN pretlačil Harabin sudiaci za soíku NIE podla vl.vole ,ale podla vole politbyra UV KSČ a všemocnej ŠTB v kauze s knazom Bystríkom Janikom na OS PP / a poslankynu za Smer-SD dr.Moniku Jankovsku ..vymenil si s ńou 6.000 sparav a riadil cez nu prvostupnovy sud.proces v kauze zmenky
- cez št.tajomníčku Moniku Jankovsku mal dosah na sudkynu Maruniakovu na prvostupn.petrž.sude rozhodujucej v kauze zmenky ..
- cez št.tajomničku mal dosah na sudkynu Haitovu / sestru oPIČKy a byvalu Harabinovu podriadenu
- cez št.taj.MJ mal dosah na dalšiu sudkynu Denisu... - komunikoval so sudkynou NS Noriku.. - s predsedom Okr.sudu Blava III.dr.Lindtnerom vtipkoval 2 dni po zverejnení popravy novinara so snubenicou,že sa Kočner vyhol pozornosti a podozreniu z vraždy o chlp..
- s predsedkynou Sudnej rady dr.Praženkovou a predsedkynou disicplinar.komisie / posudzujucej oPIČKu / dr.Kosovou sedel za jednym stolom počas zabíjačky ..

nehovoriac o Kočnerových kontaktoch / dirigovaní / prokuratorov z GP..:
- Dobroslava Trnku../ jeho pamätný výrok z Kirkhoffovho Thrilleru kauza Cervanova : "Neexistuje nič čo by mohlo zvrátiť súčasný právny stav v tejto kauze "
- býv.Trnkovmu nám na GP Tichému Kočner hovorí : "by si sa ***** ako ich mám / pozn.novinarov / všetkych prelustrovaných ..kto koho j..e ,čo pije,či pobera drogy,kto je teplý .ap.
- komunikoval s prok.Bystrikom Polakovičom
-s nedavnym nam.GP Šufliarskym si vymenil stovky ba až tisice sprav a je podozrivy ,že ho chcel aj so prok.śpec.prok. Žilinkom a Lipšicom ho nechať zavraždiť - býv.elitneho prok.Vaneka chcel za GP
- pekelníkovi a spolužiakovi šefa Smeru mal prehravať nahravku Gorila "hrdina" D.Trnka a Čižnar bol vtedy tak indisponovany ,že si NEuvedomil ,že sa jedna o Gorilu..

Dovolim si povedať,že za súčasný stav sudnictva je zodpodvedny na prvom mieste byvalý Adamcov minister a feder.premier vlady nár.porozumenia dr.Marán Čalfa ,ktorý za komunistov voči OF a VPN v dec.1989 bez boja oodovzdal formalne moc výmenou za beztrestnosť prednovembrovej justície . ..Janovi Budajovi patrí vdaka,že bol prvým ponovembrovym politikom ktorý pred cca 10 rokmi ofic. v TV vyslovil klučovu vetu ,že : " Havel robil dohody s komunistami"
 
Hodnoť

 

Keby bol toto rozhovor s Anderom z Košicoch, tak by som sa trošku pobavil.

Ale vraj je to rozhovor s predsedom okresného súdu. Po tomto rozhovore by mal dnes ráno dostať návštevu z NAKA, odovzdať mobilné telefóny a počítače. V pondelok ráno by mal odovzdať kľúče od kancelárie.
 

Presne také isté asociácie som mal.

Robia si z nás srandu, alebo o čo tu ide?
Veď kolega z výroby alebo pani predavačka v obchode sa vyjadruje o dve triedy lepšie.
Na fotke už iba meter chýba.
 

 

Chlapec dosadený mafiou na predsedu okresného súdu. Otázka je len či je, alebo hrá blbého.
Môj tip je, že hrá.
 

 

Čo tu môže hrať? Má iba slabú pamäť. Toto nemôže rozchodiť. Pláva stále, snaží sa...ale ale pláva nadol.
 

 

Hrá, že je blbý. Že je hlúpy, že nevie, kto ***** Kočner.
Hrá, že nevie, že sudca sa nesmie prijať pohostenie od advokátskej kancelárie = účasť na zabíjačke.
 

 

To sú iba posledné kŕče. Na SVK sa málokto priamo prizná. Nosí sa "zatĺkať"...ja osobne si oveľa viac vážim priznanie sa. Asi mám staromódny pohľad na svet.
 

To je to,

na čo hrá...
Na sympatie za priznanie reality.
Vážil by si si aj kočnera, keď prizná pravdu?
Tento sudca sa sprofanoval s kontaktami na závadové osoby.
Takého človeka si vážiť nehodno.
Vážiš si aj andruska? Ten tiež priznal vinu.
 

 

Asi som sa nevyjadril dobre: viac si vážim priznanie sa, ako zvíjanie sa, vykrúcanie, snahu vykĺznuť sa, vyšmyknúť.

Nenapísal som, že si to vážim - ale viac vážim (alebo považujem za menej zlé). Nakoniec, aj súdy priznanie sa kvitujú.
 

Snaží sa

relativizovať.
Neprijateľné zmeniť na prijateľné.
Títo ľudia nás musia veľmi podceňovať a preceňovať svoju domnelú nedotknuteľnosť.
 

 

vystihol si to celkom presne.
A vyznieva to ako prednáška z psychológie, ako vysvetľuje význam spoločenských aktivít pre jeho intelektuálny rozmer.
Asi mu to poradil nejaký psychológ.
Takže pán sudca chodil na rodinné a spoločenské stretnutia a len tak vždy náhodou tam bol Kočner a jemu podobní.
Jeho láska k ľuďom je skutočne obdivuhodná.

" ... mňa tieto rodinné a spoločenské udalosti napĺňajú. Stretnem na nich mnohých ľudí. A to rôzne intelektuálne bohatých, stretnem tam hudobníkov, športovcov, umelcov... A zrazu vidím ich vnímanie sveta."

Chodil takto pán sudca aj do rómskych osád, aby poznal "rómske vnímanie sveta?"!

A tiež, do akej kategórie stretnutí máme zaradiť stretnutie s Kočnerom " v aute, kdesi na parkovisku"?!
 

 

Ako stretnutie Dalai Lamu a Mahatma Gándhi pri meditácii o márnivost života.
Však stále hovorí o duchovne, duchovnom obohacovaní, on je vlastne taký filozof východných kultúr.
Život ho ale nasmeroval do náručia mafie.
 

To intenzivne stretavanie sa s ludmi

bolo imho sucastou jeho biznisu. Na inom mieste spomina velky zaujem o jeho pravny nazor, ktory vzdy rad a kazdemu poskytne. Vrodenou vlastnostou pravnika, ktorym je samozrejme aj sudca, je, ze uz v duchu vyplna fakturu, akohanle sa na neho obrati potencialny klient. Myslim, ze to "rozdavanie" rozumov bol dobry biznis. Predpokladam, ze sudca nemoze posobit ako advokat, takze tuto zivnost nemoze prevadzkova otvorene. A nemusi to byt ani za peniaze, ale za ine zaujimave protisluzby. Aspon na mna tento clovek posobi maximalne nedoveryhodne.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME