Streda, 29. január, 2020 | Meniny má Gašpar

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čižnár síce zbavil Trnku mlčanlivosti, ale odmieta ho stiahnuť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9

Hodnoť

Je najvyšší čas

ukončiť Vaše zasadnutie, ktoré ste zneuctili Vaším pohŕdaním všetkými cnosťami a znesvätili praktizovaním všetkého zla; ste banda ničomníkov a nepriatelia akejkoľvek blahodarnej vlády; ste horda žoldnierskych lotrov, za misku kaše by ste predali Vašu krajinu podobne ako Ezau, zradili by ste Boha za pár drobných ako Judáš. Je medzi Vami nejaká obyčajná cnosť? Je nejaká hanebnosť, ktorú by ste nespáchali? Nie ste viac veriaci ako môj kôň; zlato je vaším Bohom. Kto z vás nezapredal svoje svedomie za úplatok? Je medzi vami vôbec niekto, kto má aspoň nepatrný záujem o blaho štátu? Vy špinavé prostitútky, či ste Vašimi nemorálnymi princípmi a ohavnými praktikami neznesvätili toto sväté miesto a nepremenili ho na hniezdo zlodejov? Ste hnusne odporní celému národu, ktorým ste tu boli vyslaní, aby ste riešili jeho sťažnosti! Takže si zbaľte svoje saky-paky a zavrite za sebou dvere. V mene božom choďte!“
OLiver Cromwel v anglickom parlamente 20e najvyšší čas ukončiť Vaše zasadnutie, ktoré ste zneuctili Vaším pohŕdaním všetkými cnosťami a znesvätili praktizovaním všetkého zla; ste banda ničomníkov a nepriatelia akejkoľvek blahodarnej vlády; ste horda žoldnierskych lotrov, za misku kaše by ste predali Vašu krajinu podobne ako Ezau, zradili by ste Boha za pár drobných ako Judáš. Je medzi Vami nejaká obyčajná cnosť? Je nejaká hanebnosť, ktorú by ste nespáchali? Nie ste viac veriaci ako môj kôň; zlato je vaším Bohom. Kto z vás nezapredal svoje svedomie za úplatok? Je medzi vami vôbec niekto, kto má aspoň nepatrný záujem o blaho Commonwealthu? Vy špinavé prostitútky, či ste Vašimi nemorálnymi princípmi a ohavnými praktikami neznesvätili toto sväté miesto a nepremenili ste chrám Pána na hniezdo zlodejov? Ste hnusne odporní celému národu, ktorým ste tu boli vyslaní, aby ste riešili jeho sťažnosti! Takže si zbaľte svoje saky-paky a zavrite za sebou dvere. V mene božom choďte!“

OLiver Cromwell v anglickom parlamente 20. apríla 1653
 

dvakrát omylom skopírované

- ale sedí na dnešný parlament a tých, čo sú pri moci.
Cromwel ich vtedy vypráskal od válova. Kedy tak urobíme my?
 
Hodnoť

Do ulíc občania!!!!!

Treba ich vyhnať z úradov na ulicu a poriadne potrestať.
 

veru neskutocne

ake svinstva sa diali za vlad opozicnikov...

...co vsetko z tych obdobi este vyplava na povrch ? :)
 

 

A co take zatial vyplavalo na povrch? Ze kocner podplacal poslancov, aby volili trnku? A kto volil trnku? SMER plus kupeni poslanci.
 
Hodnoť

SKutočne si nezasläžime

vlastný štát, keď sa len ticho pozeráme na fakty, ako tu mafia rabuje a tvári sa ako sociálna demokracia. Skutočne si nezaslúžime vlastný štát, keď ich necháme pokračovať.
 
Hodnoť

Také nahrávky

sú mierené proti štátu, dalo by sa to nazvať aj vlastizradu. A to by mal byť, takisto ako už sú teraz vojnové zločíny, skútok čo NIKDY nemôže byť premlčený.
 

 

Oprav si, nie nahravky ale cinnost tychto nenazratych sociopatov, ako vidime, je namierena proti statu... a ano, da sa to nazvat vlastizradou..
 
Hodnoť

uz ani to peklo nie je

to co byvalo....
 
Hodnoť

A povedal Boh 30tim percentám Slovákov:

Zoberte svoje rodiny, rastliny a zvieratá z každého druhu
po jednom a chodte na horu zvanú Gerlachovský štít.
O 7 dní zatopím túto krajinu a nebudem mať s nikým zľutovania.
Ked voda opadne, vybudujte novú republiku hodnu môjho mena.
 

 

ma to jeden hacik, vsetci ti co vlastnia jachty sa zachrania....:)
a sme tam kde sme boli na pociatku
 
Hodnoť

To je zvláštne, to nesedí.

Čižnár v minulosti hovoril, že mu Trnka púšťal ukážku z Gorily ale nevedel to identifikovat. A že na to zabudol ako na nepodstatnú vec.
V nahrávke Kočner-Trnka , Kočner hovorí, že Čižnár o tom informoval Fica, že Trnka to chce použiť na vydieranie Fica.

A niekde tušim bol rozhovor s Trnkom, kde si už nevedel spomenúť či to niekedy Čižnárovi púšťal.

Medzičasom Fico hovoril, že je Kočner pre neho väčšia autorita ako ostaní novinári. A dnes hovorí inak.

p.s. Fico zakladal Smer na Donovaloch v Kočnerovom hoteli Šport.
 
Hodnoť

Toto bolelo

Vypočul som si to komplet celé. O Kočnerovi som si dlho nevedel čo myslieť, na jednej strane mal povesť prešpekulovaného podvodníka, ktorý rozmýšla tri ťahy dopredu, na druhej sa chodil radiť k veštici. On skutočne veril, že niekde existuje žena, ktorá mú vyveští budúcnosť.

A potom prišla táto nahŕavka. Odhliadnuc od Kočnerového profilu, mdlosť Trnkového intelektu je šokujúca. Toto bol generálny prokurátor? Ako sa niečo takého môže stať? On sa k tomuto fakt prepil, alebo bol takýto stále?
 

 

Mňa viac šokuje, že aj po zverejnení nahrávky sedí tá ľudská mentálna troska stále na Generálnej prokuratúre a je platená z našich daní. Že aj Jankovská a ďalšie Kočnerove opičky sedia na svojich flekoch a ukazujú nám prostredník. Lebo, vraj zákon... A extrémne ma šokuje a rozčuľuje, že tí, ktorí "našich ľudí" na tie miesta dosadili a chránili ich, okamžite nepodali demisiu, verejne vystupujú, škeria sa nám do tváre a snažia sa primitívnou goebbelsovsko-boľševickou demagógiou špiniť za tie kauzy ich oponentov.

Keď zákon neumožňuje odstaviť, aspoň do vyšetrenia kauzy, takéto persóny, prokurátorov a sudcov, postaviť mimo službu, tak je to zákon veľmi zlý, šitý na mieru zlodejom, klamárom, korupčníkom, podvodníkom, vrahom... a ich komplicom. Treba s tým niečo robiť. A hneď...

Vyzývam preto premiéra Pellegriniho a jeho farizejských koaličných kolaborantov, Danka a Bugára, aby našli v sebe nejaký zvyšok stratenej cti a okamžite podali demisiu celej vlády. Aby kauzy štátnej mafie neriešila tá istá štátna mafia, ktorá má existenčný záujem zamiesť, čo sa ešte dá, pod koberec.

P.S. Som už pár rokov na dôchodku. V novembri 1989 som mrzol na námestí a nežne štrngal kľúčmi. Naivne som vtedy veril, že sa dá zmena uskutočniť nežne. Veľmi som sa mýlil. Dnes sa mi začína búriť krv a posledné zbytky nežnosti k tým, ktorí si nežnosť novembrových námestí v roku 1989 nevážili, sa už dávno vytratili. Verím, že takto zmýšľajú aj iní, v novembri 1989 boľševikmi oklamaní a stále klamaní dôchodcovia, ich deti a vnuci. A je ich stále viac a viac. Pamätajte na to!!!
 
Hodnoť

 

Ježišmárjáááá, koho toto zaujíma??? Dajte radšej nejakú superaktuálnu, iba mesiac-dva starú správu o rozkole v SaS a o zlomzlomzlom Sulíkovi... :-)))
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME