Streda, 29. január, 2020 | Meniny má Gašpar

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Krajský súd v Trenčíne vyhovel žalobe kotlebovcov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Oznacovat stranu za fasisticku, ked najvyssi sud potvrdil opak .. nechces merat rovnakym metrom ? Bud akceptujes sudne rozhodnutie alebo len ked to vyhovuje ?
lt
<< < 1 2 3 4 5 > >>

 

Šeky nič 1488 nehovoria, rozhovory v konspirativnych zumpach nic nehovoria, retorika a spravanie sa nic nehovoria?
 

 

"Nezostávala iná možnosť, než žalobu zamietnuť, pretože žalobca, generálny prokurátor, neuniesol dôkazné bremeno,“ zdôvodnil Najvyšší súd.

Najvyšší súd potvrdil akurát tak to, že podanie bolo nedostačne zdôvodnené, pretože Čžnár je obyčajný babrák. Naštuduj si fakty, ty rovnaký meter!

To čo robí ĽSNS fašistickú sú ich myšlienky a skutky, viď právoplatne odsúdený fašista Mazurek za hanobenie národa, rasy a presvedčenia, alebo agresívne fašistické indivíduá ako Medvecký odsudený za násilné rasistické trestné činy!

https://dennikn.sk/398951/mari...

A tak ako ten kto podporuje zlodejov je sám zlodej, tak aj ten kto podporuje a volí preukázateľne fašistickú stranu, je rovnaký fašista!
 
Hodnoť

 

Fašistom sa odrazu hodí demokratický zákon o združovaní, ktorý jasne hovorí , že je sloboda zhromažďovania. Zhromaždenie sa len oznamuje. Mesto Trenčín Kotlebovcov ani nemohlo zakázať, cení sa aspoň morálna snaha....Verím tomu že keď sa Kotlebovci dostanú k moci, tak tento zákon bude zrušený medzi prvými, už ho nebudú potrebovať.....
 

zaujimave je

ako promptne sud rozhodol, hoc v inych veciach veselo rozhoduje roky, presuva vec od sudcovi k sudcovi a vyhovara sa na vytazenost, pnky atd..
 

Na súde pochopili

že demokracia je dôležitá vec, ktorí sa týka celej spoločnosti.
 

podla zakona

par. 409 Spravneho sudneho poriadku, je su POVINNy o zalobe v takomto pripade rozhodnut do 3 dni.
 
Hodnoť

 

No veď keď im povolili zhromaždenie v Bratislave, prečo by nemohli aj v Trenčíne?
 

Omyl

Omyl.
Zhromaždenia sa povolovali pred rokom 1989.Dnes sa iba oznamujú s tým, že aj neoznamene zhromaždenie je legálne a nie je ho možné iba na základe neohlasenia rozpustiť.
Mesto Trenčín alibisticky svoje politické promo hodilo na súd, ktorý rozhodol presne tak ako musel.
Podľa zákona.
Nie je možné na základe dôvodov, ktoré uviedlo mesto Trenčín zakázať verejné zhromaždenie.
 

 

áno + neschopnosť kamoša právnika Fica generálneho prokurátora Čižnára v kauze rozpustenia Kotletovcov ... smeráci justície tak prihrali ľudovcom SNS budúcu spoluprácu ... :)
 

Neschopnost

No neschopnosť.
To je mediálna interpretácia že jeho neschopnosť.
Media to mohli podať tromi Smermi. Bud neexistuje legálny dôvod na zrušenie Lsns(co by znamenalo ze robia roky politicku nadpracu a zavadzaju), druhý scenár je ze to teda domrvil Ciznar a tretí je ze to cele zahral do autu NS.
Media to hrajú na to ze to domrvila prokuratúra.
No nevidel som spis, ale z mediálnych výstupov nevidím dôvod na zákaz LsNs.
Aj keby v tom čase bol právoplatne odsúdený Mazurek, tak by to nijako situáciu nezmenilo.
Reálne na to okrem mediálneho obrazu (pokojne pravdiveho) neexistuje nič co by dalo nejaký reálny základ. Laická verejnosť totiž stále nechape(pseudo odborníci ako Milo úmyselne), že dohady a predpoklady nie sú dôkazom.
Možno tomu Mariánovi naozaj vyšla suma na šek 1488€ a hoc to v jeho prípade vyzerá ako úmyselna provokácia s nazi sifrou, tak mu to skúste dokázať. Ten úmysel :)
Jednoducho program LsNs narozdiel od Slovenskej pospolitosti nie je proti ústave a údajná ci skutočná tr. činnosť niekoľkých členov nestačí.
Ak by to bola pravda, tak by Ods ci ČSSD v Čechách už dávno neexistovali.
Tam niekoľkých čelných predstaviteľov nie len ze súdili ale aj uznali vínnych a zo spoločenského hľadiska za omnoho závažnejšie veci ako sú imbecilne sumy na šeku či iné ideozlociny.
Popredný funkcionár ČSSD Karel Srba si objednal vraždu novinárky a Rathova krabica od topánok plná miliónov korún úplatkov je snáď dostatočne známa...
Čiznar od začiatku konal na mediálnu "spoločenskú" objednávku a všetko čo sa dalo použil.
Súd nemal na základe dôkazov co dodal precedov spolužiak konať inak.
Iba ze by teda rozhodol podľa mediálnej spoločenskej objednávky.
 

 

Totor ... inak ... hovorím o uvedomelej neprofesionalite generálneho prokurátora právnika Čižnára a časti spolitizovanej justície v úpornej snahe podporovať mafiánske správanie ich kolegov vo vedení vládnej moci už 30 rokov tj. od právnika Mečiara až po právnika Fica ... podobne, obviňovanie a zastrašovanie médií zo strany vládnej moci z dôvodov zamedzenia pozornosti na demoralizujúce skutky vlády právnikov napr. aj za 12 rokov vlády právnika Fica ... na druhej strane treba však aj povedať, že nárast extrémizmu a tým vznik druhej SNS - ľudovci ... spôsobil právnik Fico ako predseda strany Smer, politikárčením a neriešením problémov obyčajného obyvateľstva, až potom nasledovala spoločenská objednávka ... čiže neboli to médiá, ktoré túto a podobné situácie vo vládnom mechanizme vyvolali ... a Kotleba ? ... je veľmi malá pravdepodobnosť, že číslo ktoré uvádzaš bolo Kotlebom propagované nevedomky ... mimochodom médiám daj pokoj, robia dôležitú prácu, podávajú informácie ktoré ty a ostatní sme nemali žiadnu šancu získať ... preto je len a len na čitateľoch, ktoré spektrum informácií si vyberie, pochopí resp. bude s nimi nakladať ev. o nich rozmýšľať ... pretože časy, kedy, každý poznal cieľ a výsledok bez nejakej úvahy patria do minulého storočia ... :)
 
Hodnoť

Medzi

skorumpovanými slovenskými sudcami je toľko náckov a zlodejov, že ak by ich všetkých pozatvárali, tak bude potrebné potaviť novú budove, kde by sedeli len prokurvátori a sudcovia. Na slovensku pomôže len zahraničný, súdny tribunál. Inej cesty niet.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Mrzíma len to, že zakazom

zo strany mesta si Rišo Rybníček strelil do nohy. O to viac, lebo si o ňom myslím, že je ináč schopným primátorom aj politikom. Ale, zákon musí platiť pre všetkych rovnako a trba vychádzať z toho, čo momentálne je a nie čo by bolo, keby bolo. ĽSNS v súčasnosti spĺňa všetky podmienky nato, aby boli v súťaži politických strán, sú relevantnou parlamentnou stranou a ich legitimitu potvrdil aj najvyšší súd. Z toho treba vychádzať. Ja nie som ich volič, ani priaznivec, ale trvám natom, že každý musí mať rovnaké práva a treba vychádzať z momentálnej situácii a nie z emócií. Dnes zakážeme zhromaždenie ĽSNS, zajtra KDH, neskôr národovcom a kde to skončí?
 

Rybníček.

Rybníček spravil kekotinu, len toľko. Biľag normalizátora zo seba už nezmyje.
 

 

Pleties si to s bilakom a husakom.
 

 

Pritom Rybníček je v podstate kádehák, teda akoby na strane tých, ktorí práve v 89. a predtým volali po slobode zhromažďovania.

Kotlebovci mohli skúsiť nepodať odvolanie, ale prísť na námestie so zapálenými sviečkami, a možno by Rybníček vyslal aj polievacie autá.
 
Hodnoť

 

Také máme zákony.Nedá sa nič robiť.
 

 

Bohu vďaka.
 

 

Svetské zákony s bohom nemajú nič spoločne.Sú nedokonalé.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME