Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kosit ponúka prácu bývalým zamestnancom U. S. Steel Košice (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zdielat kontakty na zamestnancov nie je v rozpore s GDPR?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zaujímavý postoj tejto firmy, pochopil som to pozitívne, hľadajme ako sa to dá, neklaďme prekážky..., však ankhaxx.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ok

Ešte mu zodpovedať tú jeho otázku. Ved je určite od veci. Alebo je to tiež prekážka?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja to tiez vnimam pozitivne, ale zakon je zakon.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kontaktovanie zamestnancov

Dobrý deň. Samozrejme, pokiaľ ide o kontaktovanie zamestnancov, v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov budeme pri kontaktovaní dodržiavať všetky legislatívne rámce a nariadenia (rovnako tak GDPR).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Od 1500 eur. v Uss do kositu za 700 eur. To nepojdu žiadny dochodcovia, lebo hlavne oni pridu o pracu. S ročnym odstupným a krasnym dochodkom.No neblaznite Kosiťaci vrcholoví .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kosit je podobný podvod ako USSK NL

Evidencia, účtovníctvo a metodika odpisov podľa EU normativov a ktomu kreativita ambicióznych účtovníkov, to všetko využilo aj USS Košice sro registered Holandsko a bolo v mínuse aj v čase boomu ocele, kedy ostatní naokoli vykazovali stamiliony zisku?
Běžne je 3.6 mil. ton môžeme hovoriť o plnej kapacite výroby valcovacich stolic, nakoľko zbytok sa v čase boomu exportovali via bramy/surovina a cez VA Austria ; sa teplé zvitky a CRC exportovali aj do Kanady a USA, nakoľko to USSK nechcel robiť.
Nezmysli, Košice USSK sro Holandsko ide ročne na 95-100% výrobných rozumej valcovacich kapacít to je pri 30-40% marži z priemernej realizovanej ceny! Cena je každoročne /-+10pct.a zisk 300-600 million Eur ročne!
Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov.
Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie ponúka prácu

ale presnejšie snaží sa obsadiť miesta vodičov. Ktorých má dlhodobo nedostatok a to kakýmto kvázi ponúkaním. presnejšie náborom využívajúcim situáciu, ked niektorí v železiarnach prišli o prácu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pozície vodičov

Dobrý deň. Ponuka spoločnosti KOSIT je úprimnou pomocou bývalým zamestnancom s hľadaním si nového zamestnania. Vieme si totiž predstaviť, čo človek pri strate zamestnania môže prežívať a preto, keď je v našej sile pomôcť, chceme to urobiť. Ako ste sa však tiež mohli inde dočítať, spoločnosť KOSIT sa rozvíja, investuje do technológii a poskytuje svoje služby stále väčšiemu počtu zákazníkov. Na každé nové vozidlo sú však potrební aj noví vodiči (a vzhľadom ku smennosti nie jeden). Preto je jednou z najčastejšie komunikovaných pozícii práve vodič.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Som zvedavy na rozvoj spolocnosti kosit ked vam skonci zmluva s mestom
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale ale

nerobte z firmy, ktorá sa vždy cielene tunelovala, nejakú sociálnu chránenú dielňu.

Rozhodnutie prijať pár prepustených z US STEEL je lacný politický ťah.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rád vedel o tom čo píšeš/tunelovanie/ aj trochu viac. Naozaj ma to zaujíma. Skús dať do pléna, alebo to ostane len na úrovní tvojich lacných populistických drístov ako obvykle. ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

žijeme na slovensku a pri moci je od mečiara zločinecká skupina. snáď mi nechcete povedať, že sa z KOSITU nikdy nič nevykradlo ani nevytunelovalo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pán bertolucci

Ja nič netvrdím vy tvrdíte. Chcete mi povedať, že sa z Kositu niekedy niečo vytunelovalo a vykradlo ? KOSIT je tuším 4 alebo 5 rokov súkromná firma, majiteľ si ju bude sám vykrádať ? Idete sa držať paradigiem ďalej alebo máte aj nejaké konkrétne príklady? Sem s nimi, treba to riešiť, nie len na diskusiách bľabotať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pre informáciu

Mesto má v KOSIT-e 34 percent akcií. Väčšinovým akcionárom podniku je Wood Waste management (66 percent). Firma je pod plnou kontrolu investičnej skupina Wood & Company, ktorá stojí aj za parkovacou firmou EEI.

Takže, za kositom stojí zločinecká organizácia EEI.
Alebo to nie je pravda?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mesto má v KOSITE 5%, nejako si zaspal dobu :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie je podstatné, koľko

nie je podstatné, koľko majú obyvatelia Košíc vo firme percent,

ale koľko percent majú zločinecké politické skupiny v týchto firmách.
Wood & Company - veď to je SMER, s.r.o.

tak čo tu obhajujete zločincov? Jedine, že tiež z toho kvapká, však?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

za kositom aj eei je ten isty clovek fellegi ktory financoval kampan rasiho na oplatku rasi dohadzoval parkovanie eei a predaval akcia mesta kostiu aby si tu ten mohol safarit ako chce to ze mame takmer najdrahsi zber odpadu na SK je toho jasnym dôkazom spolocnost sa netuneluje spolocnost parazituje na tomto meste s jednoznacnem nadhodnotenými cenami verim ze ked sa v roku 2021 vyhlasi sutaz tak kosicania uvidia o kolko preplacali zber odpadu vdaka rasimu a kositu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Chcel by som mať tvoj optimizmus, v prvom rade tu nie je nikto kto by disponoval takým množstvom techniky na zvoz odpadu ako KOSIT, musel by kúpiť nové autá a to by radikálne dvihlo cenu. Za druhé KOSIT vlastní jedinú spaľovňu a väčšinu okolitých skládok. Kde podľa teba bude ten nový subjekt posielať odpad z KE? Jednoduch sa budeme musieť zmieriť s historickým dedičtvom predošlých vedení mesta ktoré odovzdali komunálne služby do súkromných rúk.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vsak cela debata bola o ze rasi aj s poslancami vytvoril monopolne podmienky pre kosit
no a k tomu optimizmu ty myslis ze firmy ako marius pederson olo atd nemaju taky pocet techniky ako kosit ?garantujem ti ze by si pozeral o kolko by sa znizili ceny na jednoho obcana pre zber odpadu velmi dobre poznam s akou marzou pracuje kosit a pre mesto KE je enormna jedina realna komplikacia je spalovna ale aj to by sa dalo vyriesit
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME