Pondelok, 16. september, 2019 | Meniny má Ľudmila

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kalavská sa vzoprela Ficovi, Smer jej návrh nepodporí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

hm................

myslim si : kedy sa hranolom omameni volici " zobudia " ? -az ked ich vlastne vnucata zacnu zomierat,
alebo im samym stupnu doplatky za lieky......
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Myslím,že Druckerovi pribudne

do jeho malého stádečka jedna nová ovečka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Už aj Kalavská kašle na Fica

Jasné svedectvo, že expreceda s každým dňom prichádza o moc a vplyv. Do Vianoc tu bude pobehovať ako prašivý pes, ktorého všetci naširoko obchádzajú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico cez Blahu

začal loviť v extrémistických vodách. Blaha už úplne stratil zábrany a ospevuje komunistov a chce im stavať pomníky vďaky. Za chvíľu začnú obaja ospevovať Kotlebu, aký to je rodoľub.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Snáď to budú u nás jedni z prvých

prominentných komunistov, ktorých vôbec niekedy dostihla spravodlivosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fico proti gayom

Celkom silná karta je aj toto.
Robert Fico chce v ústave zakázať homosexuálnym párom svadby a adopcie detí
https://www.konzervativnyweb.s...
Síce nie príliš ľavicové, ale na Slovensku účinné.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hranol v poslednej dobe robí len zlo. Kto ho bude voliť, bude voliť zlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Robi zlo od zaciatku, aj so svojimi volicmi....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Drucker, láka

Zdá sa, že akcionári KSSmer usúdili s konečnou platnosťou, nepriechodnosť partaje cez najbližšie voľby do vlády. A keďže oligarchia, finančné skupiny, Náš človek aj Istota väčšinu svojich ziskov tvoria na rabovaní verejných zdrojov, tak vládna neúčasť pre nich rovná sa recesia, hospodárska kríza, krach. S nie menšou obavou sa obzerajú aj po možnosti, keď orgány činné v trestnom konaní budú konať ako zákon káže, keď prokuratúra skončí ako upratovacia filiálka KSSmeru a keď justícia začne konať ako na súdnu moc patrí sa. A keďže volebný výsledok KSSmer = súdruh predceda Vlastnou hlavou, jasné je, že nový master plán potrebný.
V minulosti v príhodnej chvíli otočili sa proti Mečiarovi, a uchýlili sa za KSSmer. Poučení históriou, keď im tento jednoduchý trik zabezpečil ako kontinuitu v rabovaní, tak aj istotu ochrany pred trestným stíhaním, obdobne konať dnes chystajú sa.
Či bude "novou stranou kontinuity" Druckerova partaj, ukáže sa v krátkom čase, hneď ako prestupy schvália sa. A reakcie terajšej opozície ukážu, či kontinuita má šancu, ďalej vo svojom diele pokračovať. Keďže OĽaNO, SaS aj Kiskova strana koalíciu s NovýmSmerom vylúčia, dôležité bude ako PS/S k tomu postaví sa. Ak spustia pesničku o možnej prijateľnosti takto očistenej novej partaje, o pozeraní do budúcnosti bez ohľadu na minulosť, potom hrozí obdobný výsledok ako naposledy, keď proti Ficovi, stála Sieť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

bolsevik nema zaujem na prijati tohto zakona, preto chcu ustavny zakon o ktorom vedia, ze to neprejde, kalavska oznamila, ze to nepredlozi ako ustavny zakon a bolsevik oznamil, ze to nepodpori, takze bolsevikovi islo len o to, aby mohol oznacit opoziciu, ze nepodporila dolezity ustavny zakon :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Najsexi ministerka..MILFisterka;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Demisia ministerky?

Bolo by to len vybíjanie klinu klinom. Nájdu poslušnejšieho dvorana a ide sa ďalej smerom do pekla. Lebo vybájená výhra volieb nepustí. Čo by sa stalo po prehratých voľbách, naznačil už mág M.K.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto jej asi poradil Pelle

ktorý na Fica už tiež zjavne kašle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

súdruh plukovník poslanec birkom nám všetkým ukázal ako mu záleží na občanoch.
Svoje ožralé ego uprednostnil, len aby ukázal, že skapinajuci kôň ešte kope.....
V septembri mu ukáže ulica, čo si o ňom myslí!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je čas na defenestráciu Hranola

Svojim počínaním ohrozuje pacientov - poistencov najmä vo Všeobecnej a nahráva Dôvere ktorú Uvolenská podržala s jeho vedomím

Zasa tteba ísť do ulíc
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keby sa za éry Smeru nediali také zločinné tragédie, aj by to bola zaujímavá situácia na uzatváranie stávok, ako ďalej pán expremiér a spoluvinníci...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dajme do ústavy počet lôžok

v nemocniciach PLUS JEDNO V BLÁZINCI (PRE NEHO).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

...čo mi to len pripomína - preceda strany, ktorý nie je premiérom sa tvári akoby o všetkom rozhodoval on... a premiér, ktorý by mal o niečom rozhodovať, vyzerá akoby bol len bábkou v rukách precedu strany...

A-ha už viem, rok 2010-2012... :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Strašne sa už teším na voľby 2020...to bude zábava.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobré ráno,

pani ministerka, každý slušný pologramotný a polopríčetný človek /natož lekár!!!/, vzdelaný, s troškou osobnej integrity, s troškou morálnych a etických nárokov na seba, musí minimálne 10 rokov vedieť, že spolčovať sa so zlodejsko- mafiánskou fico bandou je nemiestne, kolaborovať so zlom a lá ficoidi je katastrofou, buď som rovnaká zlodejská ,klamárska, podvodnícka krvná skupina s hrošou kožou ako toto zoskupenie alebo som totálny diletant a nevedko . Čo je horšie, pani ministerka? Po 10 rokoch by už ani najväčší naivný blbec nešiel do funkcie ministra zdravotníctva za Smer s cieľom podniknúť nejaké kroky na zlepšenie zdravotníctva, nejakej reformy , lebo i ten za 10 rokov zistil, že cieľom fico-paška bandy v zdravotníctve je kradnúť, zahmlievať, devastovať a nie zlepšovať, reformovať, lebo v kalných vodách sa loví a kradne najlepšie. Ešte raz dobré ráno, pani ministerka, Vy ste to zistili pri ústavnom zákone o stratifikácií nemocníc, vy ste dnes prišli na to , že robíte pod rúškom akej takej slušnosti vo vystupovaní/ v nulových činoch a nulového praktického dopadu v zmysle zlepšenia zdravotníctva/ užitočného idiota tejto zlodejskej ficobande, Pinocchia na povrázkoch oligarchov a ficoidov v zdravotníctve, bez akejkoľvek možnosti samostatného , autonómneho myslenia a konania. Kolaboráciou so zlom ste sa odborne, ľudsky aj morálne diskvalifikovali aj do budúcnosti.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME