Streda, 20. november, 2019 | Meniny má Félix

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Neverili SME. Pozrite si dokument, ako sme do redakcie pozvali konšpirátorov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

No to sa vám hodí blabolit o celosvetovej inštrukcií pre novinárov a potom to zosmiešniť. Pritom žiadne inštrukcie netreba ak je redakcia zaplnená proste liberálmi, ktorí budú písať liberálne a protikrestansky aj bez toho všakže. Koľko tam máte kresťanov vzhľadom k percentuálnemu zastúpeniu v populácii? No a sme doma.
menorka
Hm
Ich obsah je určený všetkým lebo píšu o všetkých témach....Tie kvóty ste nazanačil vy....To je tá vaša positná férovosť...Parafráza na Vás: Ak by boli Katolícke noviny fér tak by tam mali aspoňn jedného kovaného urputného liberála? V našej ústave sa píše, že sa tento štát neviaže na žiadnu ideológiu ani náboženstvo..Vy tu proste splietate hrušky s jablkami? O akom viazaní sa ,,liberálnu ideológiu " tu hovoríte? To NEEXISTUJE...Je to len výplod chorej mysle....Keď je tu sloboda vyznania a slova, tak to neznamenám, že budem ohovárať tých druhých z tábora a to OROSH spravil milá menorka a nedialo sa to len u OROSHA....Hovoríš, že vy veriaci máte právo ale na druhej právo tých druhých popierate a bojujete proti nemu teraz si sa pekne odhalila ....Ale to je také kresťanské však....BUĎTE K NÁM TOLERANTNÍ TOLERUJTE NÁS ALE MY NEMUSÍME....TO ste vy ovečky.../poznám niekoľko takých, ktorí taký nie sú ale v poslednej dobe sa ozývajú hlavne kriklúni z druhého tábora.../
Gerald6
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie. Katolicke noviny sú katolícke, hlásia sa k téme otvorene, preto aj obsah sa týka zamerania. Sme sa nazýva mainstreamom, takže v žiadnom prípade nie je určené úzkej skupine čitateľov. Logicky hlavný prúd musí byť tvorený mixom väčšiny .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm

Mainstramové noviny neznamenajú katolícke....Sa preberte tento Váš pohľad je zvrátený.....Ak niečo požadujete tak to musíte takisto splniť alebo nič nežiadajte a nebudete ani žiadaný o to aby ste to plnili....Ja mám krst a birmovku napriek tomu som ATEISTA a do tej vašej ,,väčšinovej " sekty nepatrím Sme si zachováva objektivitu a dáva priestor aj Vám katolíkom a zároveň ich kritizuje ak je za čo a tak to má byť a tým spľňa požiadavku informovania....žiadne modlárske kraviny ale uvádzať nemusí....informuje o nejakých udalostiach z vášho obmedzeného sveta a robí to dobre...Na rozdiel od Katolíckych novín nešíri nenávisť voči menšinám a podobne ale informuje aj zo sveta potláčaných menšín a tak to má byť a Vás môže aj roztrhnúť...Ak sa Vám tu nepáči tak tu nemusíte byť...:Tak ako sa mne nepáčia Katolícke noviny a nečítam ich a neprispievam do nich a nediskutujem v nich Tak to robte aj vy....a netrapošte a nevnucujte svoju zvrátenú ideológiu iným....Realizujte sa v Katolíckych novinách...Ak by tu bola taká obrovská masa Katolíkov Tak by Katolícke noviny boli najpredávanejšie....ale nie je to tak ....Už to konečne pochopte...Môžete si urobiť vlastné médium priestor na to máte a nevnucujte sa do iných médií....My normálny nepotrebujeme diktát stredovekej cirkvi...Je Vám to už jasné?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A kto hovorí aby bol mainstream katolícky. Vyfabulujes si niečo sám a potom s tým cezo mňa akože bojuje s alebo čo. Keď poviem za tie roky jeden kovany katolík z tých stovák tak tým mením sme na katolícke? S jedným človekom? Naozaj netáraj.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm

V smečku sa venujú náboženským témam dostatočne....Vy ste písali o tom, že by mali byť v smečku v patričnom počte katolicky či aký novinári vy ste to začala...Nepotrebujeme tu náboženské okienko....už je dosť všade tých nezmyslov.....Vašu salámovú metódu si uplatňujte inde...V školstve sa učí tzv náboženstvo..a učia sa tak nezmysly na štátnych školách....A sme si nepotykali .....akých stovák liberálnych novinárov ? V smečku nepracujú stovky liberálnych nnovinárov...smečko nemá stovky zamestnancov zase klamete...Opakujem ak chcete Mainstreamové náboženské médium čo Vám bráni z tých médií také spraviť Máte niekoľko televízií máte tlačené médiá čo Vám bráni aby boli mainstreamové? Ja Vám prezdradím, prečo nie sú mainstreamové: píšete o blbostiach, ste jednostranní v nich a neobjektívny a hlavne neprofesionálny ale to je len Vaša chyba, že sa to nedá pozerať a čítať...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak venujú sa dostatočne alebo nepotrebujeme náboženské okienko? To je vcelku rozpor. Stovky novinárov za tie roky. Nevieš čítať alebo co? Nie teraz že pracujú stovky. Nemienim s tebou viac strácať čas a opakovať neustále vetu po vete ktorú vždy poprekrucujes alebo nepochopíš.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a sme doma

milá menorka, ako súvisí počet kresťanov (židov, moslimov, pastafariánov) v redakcii SÚKROMNÉHO média s percentuálnym zastúpením v populácii?
- zastúpenie zahraničnopolitickej redakcie by malo odzrkadľovať svetové rasové a náboženské percentá?
- v rubrike SME ženy môžu pracovať aj muži?
- etc
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak je súkromné nech netarajú o spoločenskej zodpovednosti novinárov a povedia na rovinu sorry sme firma zarabame, trhnite si. Ale oni to tak nehovoria ako ty však? Nuž preto, že by ich čitatelia poslali veľmi rýchlo kade ľahšie. Pletiete dve na tri vo sa vám ako hodí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale hovoria

ako inak si vysvetľuješ cenu novín v stánku alebo predplatné? Je to produkt, ktorý si kúpiť môžeš a nemusíš.
Spoločenská zodpovednosť je namieste. Aj potravinári sú súkromné firmy, kde ide o zisk a takisto od nich požadujeme istú formu spoločenskej zodpovednosti - napr. aby vyrábali bezpečné potraviny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie nehovoria. Kde to hovoria, vieš mi to ukázať? Samozrejme že je to produkt a co ako? Prečo teda vysvetľujú ako sú objektívni a neviem čo? Veď produkt nemusí byť objektívny. Takže asi taký obyčajný produkt ako fidorka to nebude.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

skutočnosť, že si o tom doteraz nevedela, predsa neznamená, že to tak nie je. Znamená to len, že si o tom doteraz nevedela.

Podľa všeobecne prijatého názoru - keď mi v trafike nedajú výtlačok novín zadarmo, ale len výmenou za istý obnos peňazí: AKO INAK sa to dá vysvetliť? Ako sa na Baleároch vyučuje ekonomika?
Alebo chceš aby na každom tovare, teniskách, saláme, mobilnom telefóne bolo explicitne napísané vo viacerých jazykoch: Toto je komerčný produkt, zámerom výrobcu je zisk?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V tvojom svete za pásom to tak je

Ale je ešte aj iný svet, a tam to takto nefunguje. Tam existujú aj samostatný pracovníci. So svojou vlastnou zodpovednosťou bez príkazov a nariadení.
V našej firme dokonca nie sú ani nadriadení. Rozdelíme si úlohy ako sa zhodneme, nepotrebujeme riaditeľa. Každý má svoju kompetenciu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Volakedy Sme bolo nezávistlé

ale potom čo ich prevzala penta velká časť novinárov zo Sme odišla lebo ich riadili. Teraz v Sme len podporujú liberalismus a sú proti konzervatizmu. Jednoducho tam ostali len tý proliberálne zmýšlajúci.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Iný svet

To znie ako z rozprávky. Fakt, ešte som také niečo ani nepočul. Nech sa darí....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

stačí ak je cieľ spokojný zákazník

a nie spokojný vedúci :)

ďakujem, prajem podobne
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm

Dobrá práca.....Som zvedavý či by konšpirátorské médiá dokázali niečo podobné....Stavím sa na to, že na to aby pozvali novinárov zo Sme nemajú gule.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm

A? čo im bránilo sa prihlásiť? A prečo neurobia to isté? Infovojna a hlavné správy sú grc....sem tam overitelné informácia väčšinou hoaxy a neoveriteľné správy.....Proti gustu žiadny dišputát ale je trápne ako preferujú jednu stranu a hlasito opakujú do blba, že iba oni sú objektívny a majú pravdu až je to trápne.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Paneboze, inac ten postoj toho amaterskeho "novinara", to bol des. Pre nejakeho politika robil kampan, ale to je v pohode. On je nestranny. Zato normalni novinari su kupeni. A ani nevie vydokladovat zdroje. Vsetko je to tajne. Pride mi to mailom v pocitaci. No dute lebene maju. Aj tak sa nahanaju za lajkmi a zdielaniami. Aby zarobili nejakych zopar prasuli na inzercii.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re: Sranda musi byt

http://bzzik.sk/ludia/lukas-ju...

Este stale ta prekvapuje postoj toho amaterskeho "novinara"? :-D
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME