Štvrtok, 21. február, 2019 | Meniny má Eleonóra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Proti vyšetrovaniu aktivistov sa postavili aj Reportéri bez hraníc (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4

Hodnoť:   mínus indicator plus

Je

veľmi zaujímavé a nanajvýš poučné, že vždy, keď podá anonymné podanie drfico kalinaka naskočí a vyšetruje a potom niekedy vždy to vyzerá ako zastrašovanie, alebo aspoň štátny prevrat. Demokracii neprispôsobivý fico by o tom mohol veľa pohovoriť aj napr. o tých troch dlažobných kockách. Konšpirátor a zlá, zlá, zlá jedovatá zlúčenina, ktorá v súčasnosti obsadila jedno miesto pod balkónom v NRSR.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vytvorili sme si systém demo-kracie, v ktorej korumpujeme sami seba, v ktorej na jednej strane ,,váh" vyhadzujeme tony jedla a na druhej môžme na tony počítať hladných na smrť. A takto by sme mohli vážiť každý aspekt života. Kde je v tom tá demokracia? Skutočná demokracia tejto spoločnosti sú peniaze a moc. Preto navrhujem, ako štatné znaky, vlajky a symboly Rámovať bankovky, ktorým sa tak radi klaniame, aspoň nebudeme tak schizofrenicky hľadať v tom význam a raz za rok pod stromčekom sa pozerať a pripomínať si hodnoty, pre ktoré potom celý rok nežijeme. Nie je zlé sa mať dobre, zlé je mať sa dobre na úkor okolia a preto také systémy vždy kolabujú a skolabujú. Systém, ktorý sa sám požiera nemôže dlhodobo a Udržateľne fungovať. Hodnoty nemajú cenu papiera, na ktorom sú napísané, lebo väčšiu hodnotu má naša korumpovateľnosť, ktorej v tom sekunduje manipulácia - zakladný kameň doby, v ktorej žijeme, a ktorej pokiaľ nezmeníme nastavenia a prístup dôjde dych.
Z honu na čarodejnice sme sa dostali k honu na slušnosť.
Páni politici, občania nielen tejto krajiny, niesú divoká zver, na ktorú môžte beztresne poľovať, keď hája hodnoty, po ktorých vy šliapete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak sa chce spoločnosť posunúť z toho kolotoča opakovania histórie, musí vystúpiť z tieňa ideológií. A je jedno akých farieb, postavených na rozhodnutiach jednotlivcov bez sebakontroly, pre vlastný konzum. Spoločnosť nepotrebuje predsedov, ale nezavislých ľúdí schopných tvoriť spoločné hodnoty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ze vraj

'slovenské inštitúcie začali právne konanie voči statočným mladým ľuďom, ktorí požadujú spravodlivosť za vraždu"
Neislo o zistenie z akých financných zdrojov boli demonstrácie organizované? Kazdý obcan by mal mat právo sa to dozvediet, bez ohladu na to aký názor má na udlaosti. Volá sa to trasnparentnost.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

CENZÚRA na SME

Znazali toto:

NAKA zasahovala aj v Kiskovej firme,
zaistila účtovníctvo a počítače

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/2096224...

Prečo je diskusia pod článkom zakázaná?! Čoho sa tak bojíte v tom SME? Bojíte sa, aby sa verejnosť nedozvedela o Kiskovi viac než ste napísali vy?
---
Chcem vedieť pravdu aj o Kiskovi!
Reagovať | JohnYsss 1 |
14.11.2018 23:50 | Oznám správcovi | Odkaz
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nepáči sa mi mazanie diskusií, ani takých, aká by asi bola v tomto prípade, ale diskusia predsa nie je podmienkou toho, aby sme sa o niekom dozvedeli pravdu. A som si istá, že o Kiskovi sa ju dozvieme oveľa skôr ako o Ficovi a spol.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To, "aká by asi bola v tom to prípade"

diskusia, nechaj na diskutujúcich. Dobre?

Veľmi mi vadí však fakt, že na Slovensku ešte stále existujú ostrovy totality, kde je bežne využívaná CENZÚRA. Denník SME porušuje ústavu SR, porušuje Etický kódex novinára, používa totalitné praktiky, šíri nenávistne prejavy podobné tým fašizoidným.

Tu máš jeden dôkaz.

Tlačovo-digitálna rada Slovenskej republiky konštatuje, že redakcia sme.sk publikovaním materiálu s názvom Pošlite Kuffu do cirkusu dňa 27. 6. 2018 porušila Etický kódex novinára, a to Článok II., ods. 1

... Tento komentár autora možno úrovňou i obsahom zaradiť medzi tzv. nenávistné prejavy (hate speech), nie nepodobné v dnešnej dobe, žiaľ, častým fašizoidným prejavom. Komentár totiž priamo vyzýva na potláčanie práv iných, menovite práva slobody slova osôb s náboženským vyznaním. Znevažovanie prejavov viery iných ľudí (aj keď sa s nimi autor článku nemusí nijako stotožňovať) je mimoriadne neúctivé a urážlivé a to bez ohľadu, či ide o prejavy viery kresťanov, moslimov, židov či veriacich iných náboženstiev.

Takéto nenávistné prejavy sú mimoriadne nebezpečné, kdeže v prvom slede smerujú k potlačeniu práva prejaviť svoj názor určitej skupine osôb. Veľmi často v druhom slede totiž vedú i k potláčaniu ďalších práv – slobodného prejavovania náboženského vyznania a viery, či obmedzovania ďalších ľudských práv...
https://trsr.sk/rozhodnutie-10...
---
Aj toto by si tí Reportéri bez hraníc mali u nás všímať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj ja som diskutujúca, nechaj ma napísať názor, dobre? Či chceš robiť CENZÚRU?
A ďalšie nenávistné prejavy, ktoré Sme podľa teba uverejňuje, na podopretie svojho tvrdenia nemáš? Ten jeden poznáme všetci aj upozornenie, ktoré za to denník dostal. Neprešlo to bez povšimnutia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nauč sa čítať s porozumením

Ja som ti príspevok nezmazal a ani ti tvoj názor neberiem. Ak hovoríš napríklad že sa kradnúť môže, tak ja ti hovorím, že sa kradnúť nemôže. Tvoj názor ti však neberiem.

Takže ešte raz. To, "aká by asi bola v tom to prípade"
diskusia, nechaj na diskutujúcich. Dobre? Nie si jasnovidec.

Alebo chceš robiť CENZÚRU?
---
Viem DOKÁZAŤ, v mojom prípade v mnohých prípadoch, kde sa denník SME dopustil na diskusnom fóre bezočivej CENZÚRY.

Ustanovenie čl. 26 ods. 3 Ústavy Slovenskej republiky obsahuje výslovný ústavný zákaz cenzúry.
---
Ty mi ukáž najprv kde sa denník SME ospravedlnil za tento Havranov šokujúci fašizoidný nenávistný prejav (hate speech) a potom ti ja dám ďalšie príklady.
https://trsr.sk/rozhodnutie-10...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ešte raz, nechaj na mňa, aký mám názor na prípadnú diskusiu a nechaj ma slobodne ho napísať, na to predsa netreba jasnovidca a nechaj si aj svoje poučenia, podstatou výmeny názorov nebola cenzúra v súkromnom denníku, ale to by si musel čítať s porozumením.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale veď nech ti tam niekto s tým

vysvetlením a pochopením textu, ktorý som napísal, pomôže.

Ja som ti príspevok nezmazal (mne slušný príspevok zmazali), nechal som ťa tvoj názor slobodne napísať a ani ti tvoj názor neberiem. Veď som ti to už napísal. No nesúhlasím s ním!
---
Mám aj ďalšie nenávistné prejavy, ktoré SME uverejňuje. No ale keďže ty si mi nikde neukázala, kde by sa za tento Havranov šokujúci fašizoidný nenávistný prejav (hate speech), denník SME ospravedlnil, tak ani ja ti nič ukazovať nebudem.
---
A ešte niečo. Porušovať ústavu a zákony SR, zavádzaním cenzúry, šírením fašizoidných nenávistných prejavov, nesmie nikto, ani v tom nasúkromnejšom denníku, aký si vieš len predstaviť.
 

<< < 1 2 3 4

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME