Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Telefonát (kreslí Sliacky) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tá pani po zrelej úvahe ešte dodá:

- A dám preveriť ich diplomovky.
 
Hodnoť

 

Už zabudli odkiaľ dostali titul ?
 
Hodnoť

 

to nie je karikatúra. ale ILUSTRÁCIA: ostatne, ako skoro vždy...

+k veci :Hrnko a strapaňa? obraz sedláckehp štátu so socialistickým riadením - mám úrad, mám moc. A prepitá svoloč čapká.
 

 

sliacky už roky vtip bez slov nevie ani nakresliť - tobôž vymyslieť!
 
Hodnoť

 

a futbalisti budú mať na znaku pod dvojkrížom tri lopty, veslári 3 veslá, cyklisti bicykel a plážové volejbalistky tri zadky v tangáčoch...
 

a Lubyová v svojom erbe SLIEPKU

kikirikí
 
Hodnoť

Sliepka čo si myslí že je lev

Dosť sa píše akú neznesiteľnú, konfliktnú a ješitnú povahu má Lubyová.

No čo som videl na TA3 v jej diskusii so Snopkom predčilo všetko prečítané - však to je obyčajná sliepka, zrejme je aj v prechode, ona z tých 100 minút mlela stále svoje možno 90 minút, pritom nič konštruktívne, len sa stále vyviňovala štýlom že hádzala špinu na SAV a aj na toho chudáka Snopka. Ten hovoril možno 5 minút, ináč takého ťuťmáka by OLANO nemalo nikde posielať, možno v krčme vie diskutovať, aj vypadal že si dal zopár poldeci na odvahu.

No a Dolinský, ten si z tou slipekou nevedel vôbec rady, ona hovorila kedy chcela, čo chcela a koľko chcela. Buď to mal nadirigované, že to vlastne bola prezentácia sliepky a SNS alebo mal tiež nejaké zatmenie hlavy. Inak býva celkom normálny.
 
Hodnoť

Tentokrát majú pravdu

Na rozdiel od Kanady či Švédsksa, ktoré prívrženci hokejok často spomínajú, nezobrali motív zo štátneho znaku, ale sprznili (parodovali) štátny znak.

Porovnajte si kanadské logo a kanadský štátny znak. Aká malá časť zo znaku je javorový list? Aj zo zátavy je to len jeden element. A v logu ho s citom dotvorili, nie parodovali.
Podobne tri korunky sú len malá časť štátneho znaku Švédska (aj toho najmenšieho). Aj keď (viď užívateľ Perún v diskusii na Guláši, je to uvedené aj v článku Wikipedie), Švédsko zákonom definuje, že ľubovolné tri korunky v usporiadaní dve nad jednou sú štátny znak, takže vlastne ide o štátny znak a nie logo.

https://nerozmnozujmesa.gulas....
https://en.wikipedia.org/wiki/...
https://en.wikipedia.org/wiki/...

Máme krásne jednoduchý štátny znak (porovnajte s Kanadským a Švédskym, nemáme tam žiadne heraldické potvory a herladické buriny), šikovný grafik by určite vedel jeho elementy využiť krajšie. A stále neviem, prečo by sa nedal chrániť dizajn celého dresu aj so štátnym znakom. Že niekto môže vyrobiť iný dres so štátnym znakom? No ale to predsa už nebude ten správny dres...

Zobrať dotácie je podľa mňa to najmenej, čo by sa malo spraviť. Parodovať štátny znak je určite trestné.

Nehovoriac o tom, že akákoľvek dotácia vrcholovemu športu by mala byť zakázaná zákonom. O reprezentáciu krajiny by mali súťažiť organizácie a vyhrať ju tá, ktorá má najlepšie výsledky a zaplatí štátu za právo ho reprezentpvať.
 
Hodnoť

uz si dnes preskocil vatru?

neuveritelne, co vas v tej svojstojnej SNS trapi... ale pri kradnuti pocit trapnosti nemate, vsak?
 


Najčítanejšie na SME