Utorok, 21. január, 2020 | Meniny má Vincent

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kotleba prezidentom je výsmech SNP (píše Michal Havran) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Kotleba a jeho popularita je dôsledok nie príčina problému. Problém sa nazýva bezprávny štát a najväčšou príčinou a udržiavateľom tohto bezprávneho štátu sú Smer a SNS. Ľudia podporou Kotlebu len vyjadrujú frustráciu zo stavu štátu v akom sa nachádza. Stvoriteľom Kotlebu je politika Smeru. Politika podvodov, klamstiev a manipulácie verejnosti.
valmontx
S čím konkrétne nesúhlasíte?
Ja som nepísal, že ľudia volia Kotlebu zo vzdoru alebo z trucu, ale z frustrácie - pocitu bezmocnosti v bezprávnom štáte. A Kotleba im dáva nádej, že sa situácia môže zlepšiť. A reálne treba priznať, že sa niektoré veci pohli vďaka Kotlebovi k lepšiemu. Keď napíšete, že nerozumiete a nebudete rozumieť ... znamená len toľko, že nechcete rozumieť.
valmontx
vykupovanie pozemkov pod osadami napr.
valmontx
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

čo konkrétne sa

vyriešilo/zlepšilo vykupovaním pozemkov pod osadami?
 

Vyriešil sa

právny stav. Pozemky súkromných vlastníkov boli/sú neoprávnene okupované osadníkmi.
Tým, že ich obce vykupujú, môžu ich prekvalifikovať na pozemky na bytovú výstavbu, prenajať/predať tým, čo majú postavené príbytky a aj čerpať eurofondy na stavbu komunikácií (cesty, chodníky), sietí (elektrina, voda).
 

Ďakujem

Takže Marián K. kúpou pozemku pod osadou inšpiroval obce a mestá na Slovensku, aby oslovovali vlastníkov pozemkov pod osadami s návrhom na kúpu týchto pozemkov aby následne čerpali eurofondy na potrebnú obecnú infraštruktúru. Odvtedy už pozemky pod osadami vlastnia obce a mestá, k osadám vedú cesty a chodníky, pitná voda aj kanalizácia a všetci sú spokojní a šťastní.
 

 

Nie sú všetci spokojní a šťastní. Ale po dlhých rokoch ničnerobenia a ignorovania porušovania práva na užívanie majetku sa začali problémy riešiť a našli sa aj peniaze.

A to riešenie vyprovokoval a naštartoval Marián.
 

aj za velkeho vodcu

Adolfa sa situacia najprv velmi pohla k lepsiemu az po skonceni vojny uz az taka dobra nebola ...Pamäta si to este niekto ? u drtivej väcsiny diktatur to takto byva zvykom.
 

 

no a kto je dnes ten náš "vodca Adolf"? Kto ovláda políciu? Kto prokuratúru? Kto má na výplatnej páske súdy? Kto tuneluje štátne financie? Kto má vlastnú súkromnú armádu, pardón SBS?
 

normálne

rozmýšľajuci človek ak je nespokojný s vládnou mocou predsa nebude voliť rovnakých, či ešte väčších grázlov.
Toto je len čiastočne príčina, ďalšou je dlhodobá mizéria školstva, z toho vyplývajúca už viacgeneračná degenerácia kritického myslenia, propaganda, internet........
 
Hodnoť

Spravne

ak zoberieme vysledky prace politikov za 25 rokov samostatnosti ... vsetci okrem pravnikov, ktori splodili neriesenim problemov ludi - extremistov a priamo extremistov ci mafianov ... : )
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Rozmýšľam, kto sú asi v tvojej interpretácii "slušní ľudodovia". Zrejme nič pre mňa. Kľudne si dýchajte ten váš neotrávený vzduch, ale nám ho nevnucujte.
 

Ja som Slovák, ty nie!

Ako hrdý Slovák Ti hovorím, že si HANBOU Slovákov...
 

"

Keď čítam Havrana a teba je mi jasné kto z vás dvoch by sa mal radšej odmlčať. To čo tu prezentuješ je vzorová ukážka až príliš nízkeho intelektu a v podstate to tu len špatí ...
 

hmmmmm....

skús vymenovať aspoň niekoľko mien - typu slovenský orol - kondora Kotlebu vynechaj !!!
 
Hodnoť

 

Výborný článok. Je skutočne načase, aby legislatívne i právne sa vytvorili podmienky na stíhanie ľudí typu Kotleba: šíriaci nenávisť, fašistické myšlienky a symboly,propagujúcich Slovenský štát najmä v oblasti stíhania ľudí pre presvedčenie, rasu a pod. Ďalší krok je aby na sociálnych sieťach sa každý diskutujúci predstavil plným menom a niesol trestnoprávnu zodpovednosť za svoje výroky.
 

 

Ak by sa zaviedlo pre diskutujúcich pravidlo či povinnosť, každý diskutujúci by musel preskenovať svoj občiansky preukaz alebo pas. Tak ako je to napr v online tipos. Neviem si predstaviť dať do online sveta svoje ID. Ďakujem pekne pri takomto marazme v ktorom sa momentálne nachádzame. Všetko je zneužiteľné v tejto krajine. Pardón, naša slovenskákrajina je krásna. V tomto štáte.
 
Hodnoť

 

Neverim. Havran konecne zosmolil text, s ktorym sa da uplne suhlasit!
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Už aby takí ako ty niekam odišli a nekazili mládež. Voľakedy som si myslel, že keď táto generácia vymrie, bude tu lepšie, ale, žiaľ, vychovávajú si schopných nasledovníkov...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME