Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia znovu zadržala muža, ktorý v Bratislave dokopal Filipínca (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Mám lepší napad
Čo tak tohto vypatlaneho napumpované ho ***** vydať do rúk filipínskej spravodlivosti. Takto ho budeme musieť 3.5 roka živiť a starať sa o neho. Stále si novinári nerobia dobre robotu. Chce to meno. Meno prokurátora. Robota prokuratúry a sudcov musí byť pod najprísnejším drobnohľadom. Tie rozsudky niektorých sudcov sú na smiech. Kedy? Prečo? Ako? Na ako dlho? Majetková situácia. Prokuratori ako Spirko ako aj ďalší, ktorým sa podari pozatvárať "veľké zvery" musia byt očiach verejnosti tie pravé celebrity. U nás sú sudcovia štát v štáte. Nedotkutelnejsi ako prezident. To je dnes ťa práva mafia.
Raja
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vydavat svojich obcanov do ruk cudzej spravodlivosti. To robi malokto. Hlavne preto, ze sa vacsionu nemozno spoliehat na to, ze nam to niekedy oplatia rovnaoku mincou. Filipinska predstava spravodlivosti je ina.
Pamatate si, ako Kovaca ml. vyhodili z auta pred policajnou stanicou v Heinburgu slovenski SiSkari?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ten prokurátor, ktorý "nevidel dôvod" na zadržanie vraha, by mal verejne vysvetliť svoje konanie a potom niesť zaň primerané následky. Doteraz sa nikde ani neuvádza meno takéhoto nezodpovedného prokurátora.
Ako má potom verejnosť dôverovať orgánom činným v trestnom konaní? Jedinou možnou nápravou je bezodkladné a exemplárne potrestanie tohto prokurátora..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V právnom štáte platí zákon.

V našom platí názor sudcu, prokurátora, či žandára, ktorých obvykle nezaujíma záujem živiteľa (štátu), ale záujem osobný, či lokajský.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vie niekto meno toho prokuratora ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

už mali byť plné noviny fotografií toho prokurátora, zverejnený jeho životopis, kto a kedy ho vymenoval, akú ma politickú kariéru, aké kauzy už stihol pozametať pod koberec.. atď..
Veď je predsa ako štátny úradník platený z našich daní a má za to zastávať záujmy občanov, tak máme plné právo toto všetko vedieť!
A tiež aké následky bude niesť za svoje nezodpovedné konanie!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

HA HA HA

píše sa len to, čo je politicky vhodné a odsúhlasené majiteľmi médií, toto nie je vhodné, ani potrebné. Kde sú teraz "investigatívni" novinári? tiež píšu len to, čo môžu - fraška!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

´Nebol predpoklad, že bude

pokračovať v tejto činnosti. ´ A ja že niekoho zadržia a súdia za to, čo už urobil, a nie čo by možno mohol urobiť niekedy v budúcnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

možno už naša super polícia má možnosti ako v minority report
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Má ešte Blaha

námietky,keď niekto nazve túto paródiu na štát pravým menom - mafiánsky štát?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"nezistil u obvineného skutočnosti, z ktorých by vyplývala obava, že bude pokračovať v obdobnej trestnej činnosti"
Úžasné, takže ak niekoho zabijem, tak stačí pekne poprosiť, ja to už neurobím, a prokurátor ma ako pustí? Potom sa čudujeme že zločinci nám tu z krajiny utekajú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hmm

tak tento bezmozgovy primitiv sa udajne vola Juraj Hossa - nevidim dovod brat nejake ohlady na jeho sukromioe - na sukromie vrahov sa nepozera
a nemal by byt sudeny za zabitie,ale za vrazdu - zabitie je,ked niekoho zrazite autom - ale kopat niekoho sustavne do hlavy,ktora je zivotne dolezity organ je jednoznacne vrazda a tento bezmozgovec by mal vyfasnut 25 rokov - je nebezpecny,neprisposobivy a hocikedy to moze zopakovat - kopat do hlavy 40 kiloveho chlapa je naozaj velmi hrdinske
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a "chranil" nas pred migrantami. no a kym ten filipincan robil u nas v IT tak tento nas ochranca mukloval kdesi v mekaci alebo triedicke odpadov v Liverpoole :P
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dokopal?

Dokopal? On ho zabil!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Musi prist az protest verejnosti, aby zabasli vraha. Neuveritelna tato krajina.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tu je jeden z príkladov ako funguje slovenský justičný bazmegistan v praxi.Koľko rokov ubehlo od vtedy čo vrahovia spáchali vraždu a koľko kým sa uráčilo slovenskej justícii ich odsúdiť.http://www.topky.sk/cl/100370/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Znova aj tento prípad svedči o "kvalifikovanosti" vyšetrovateľov. Minimálne sa jedna o pokus vraždy a za tento skutok keby boli predložili prokurátorovi spisový materiál s takouto kvalifikáciou, bol by akceptoval podnet a dal návrh sudcovi na väzbu. Ja tvrdím, že treba prekopať celý Policajný zbor a nielen vymeniť vedenie. Štruktúra a vedenie vyšetrovačiek od roku 89 a potom v roku 2003 je zlá. Podliehajú Okresným a Krajským riaditeľom, kde títo nemajú záujem na zvyšovanie kvality personálu. Prevládajú iné záujmy, podľa príslušnosti straníckeho trička. Tento prístup pretrváva doposiaľ. Bude to dlhodobý proces ozdravovania Policajného zboru. Kaliňak sa vyjadril, že nedovolí vymeniť ani jedného riaditeľa na žiadnej úrovni. Čo sa týka vyšetrovateľov, to je ťažká práca. Medzi policajtkami ju málokto chce robiť. Väčšina vyšetrovateľov pracuje na výnimku zo zákona od ministra, pretože nespĺňajú kvalifikačné predpoklady. Pre Kaliňaka bolo výhodne mať sprostých ale loajalných vyšetrovateľov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

8-12 rokov ? výsmech, za takéto vraždy by malo byť automaticky doživotie a nejakom krátkom konaní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

10 až 12 rokov by mal dostať prokorator a ten vrah doživotie...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán prokurátor by si zaslúžil

posedieť si v cele spolu s dunajsko-stredčanom polovicu jeho trestu. Mohli by si zahrať Člověče nezlob se...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Slovensko je raj nie len pre gangstrov a mafiu. Je rajom skorumpovaných politikov, skorumpovanej polícii, skorumpovanej prokuratúry a súdnictva. A to všetko len preto, že Slováci nemajú hrdosť a úctu sami voči sebe, a vo voľbách dávajú hlasy tým, ktorí ich takto ponižujú. Mame predsedu vládnej strany SN s, ktorý si nechal "prideliť" hodnosť kapitána. Máme náčelníka GŠ, ktorý si sám udelil vyznačenie, na ktoré môže byt hrdý iba človek bez štipky súdnosti a charakteru. A v prvom rade tu máme predsedu strany SMER a expremiéra, ktorý sa nám stotožnil ako SLOVENSKO a tým pádom si mysli, že čo je dobré pre neho je aj pre cely národ. HANBÍME SA ZA NICH! Už tuto bandu nevoľte!
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME