Nedeľa, 15. december, 2019 | Meniny má Ivica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V bytoch sú ploštice, pre stovky nájomníkov postavia stanové mestečko (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ja som za každé riešenie, ale nazývať ich plosticami a plánovať hubenie, to je asi cez čiaru
 

Ale obyvatelov tak

Nenazyvali. Len hmyz v ich obydliach. Obyvatelia su vazeny obcania mesta a socialne davky poberaju uz 4 generaciu a staraju sa o nich stovky mimovladok. Tie stany su dobre riesenie lebo z telocvicne sa plostice daju tazko vyhnat.
 

áno, áno...

stany sa potom spália...
 

aj

s osadenstvom?
 
Hodnoť

Čičikovov sused

má psíka, volá sa Orech a jeho výbeh volá Orechov dvor. Čičikova to napadlo pri názve kolónie pri Nitre.
 
Hodnoť

 

Sprofanovaný názov, "vybývané byty", "vyplošticované".

Prečo nepostaviť neborákom voličom úplne nové bytovky? Však v zamorených bytoch nebývajú nejakí celí, trojštvrťoví, poloblázni, ale slušní občania.
 
Hodnoť

 

Ale no zamorené sú to sa ako mohlo stať chúdenece doteraz to tam chovali a teraz tam dojde gadžo a ide vyhubiť ich maznáčikouv teda niekto má psa niekto mačku a oni majú ploštice..Nerozumiem prečo ich idú kántriť čo na to ochrana zvierat? Ja som zásadne proti zabíjaniu zvierat.
 
Hodnoť

Cygane - gorod Beregovo.....

Len trochu viac romskej romantiky.
Na:
https://www.youtube.com/watch?...
 

Nuž proti našim cigánských osadám,

presnejšie vačšine je to ozaj romantika.Naše nepoznajú.,nemajú elektrinu,vodovod,kanalizáciu,každá búda iná...
 
Hodnoť

 

Ak správne chápem
- obyvatelia na ploštice kašlú a na likvidáciu neprispejú ani eurom
- mesto a štát zaplatí likvidáciu ploštíc z naših daní, lôžka a stany budú ukradnuté alebo spálené
- ploštice a svrab sa vrátia
 

Ak o niečom píšeš,

tak si aspoň over pár základných vecí, inak vyzeráš ako nevzdelaný idiot, či rasista.

Tieto ploštice majú jednu jedinú potravu a to ľudskú krv, teda ich výlučným objektom záujmu je výhradne človek a jeho krv. Človeka nájdu podľa pachov, ktoré vylučuje ľudské telo, ako aj podľa človekom vypúšťaného, vydýchaného vzduchu, a zacítia aj jeho telesnú teplotu.

Nakoľko tieto chrobáky majú jediný zdroj potravy, teplú krv človeka, tak ich jediným záujmom je človek samotný, nie bordel, ktorý človek produkuje, či v okolí ktorého je nútený žiť.
Ak do jedného kúta izby dáš spať človeka, a do druhého kúta plošticu, a medzi nich vysypeš obsah smetných kontajnerov, tak tá ploštica okamžite začne putovať za človekom, len čo ho zavetrí. Ten bordel medzi nimi bude pre plošticu tak akurát prekážka, ktorá sťaží prístup k človekovi, ale nikdy nie potrava. A ak ten bordel bude smradľavo zahnívať, to pre človeka bude výhodou, ploštica ho ťažšie vyňuchá.
Možno ak jedna osoba v izbe bude okúpaná a navoňaná, nakrémovaná, druhá zas pôjde spať neumytá a spotená, tak asi ploštica skôr nájde tú osobu neokúpanú.
Ploštica napáda hlboko spiacu osobu, vtedy je telo nehybné, môže pokojne cicať krv, údajne psov nenapadá, lebo ten nemá tak hlboký spánok a na útočiacu plošticu reaguje hoc aj podvedomým pohybom.

Ploštica sa veľmi pomaly rozlieza, rozširuje do okolia, do susedných bytov a domov. V dome, v byte sa najčastejšie objaví tak, že je tam zavlečená s nič netušiacim človekom. Tu sú hlavné spôsoby cestovania ploštíc:

1.) V cestovnej batožine. Človek prespí s plošticami zamorenom hoteli a tam mu do batožiny jedna vlezie, či tam nakladie vajíčka. Alebo u neho doma prespí hosť, ktorý býva v zamorenom dome a jednu v batožine priniesol.

2.) Človek kúpi, zdedí, dostane darom nábytok, či iné veci zo zamoreného domu. Zdrojom môže byť aj starožitný nábytok, kúpený v obchode so starožitnosťami.

3.) Pri sťahovaní, ak to sťahovacie auto pár dní predtým prevážalo zamorený nábytok a jedna ploštica v aute zostala a potom inokedy vliezla do nezamoreného nábytku.

4.) Pri kúpe nového nábytku, ak ten predajca starý nábytok odváža na recykláciu rovnakým autom, ktorým rozváža aj nový nábytok, prípadne v rovnakom objekte skladuje, recykluje starý nábytok, kde skladuje aj ten nový.

5.) Novou bielou, ale hlavne čiernou elektrotechnikou, ak predajca rovnakým autom rozváža nový tovar, aj odváža staré spotrebiče.

Ako tieto ekonomicky slabé osoby prišli k plošticiam? Boli k nim zavlečené od bohatých, čistých, neraz V.I.P. osôb, ktoré im darovali zamorený nábytok, či taký vyhodili do kontajnerov, či na nelegálne skládky, a tieto ekonomicky slabé osoby ich potom zobrali k sebe domov, hoc ako drevo na palivo.

Mentálne zaostalí hlupáci podobní k tu diskutujícim nevzdelancom majú najväčší podiel na šírení ploštíc, lebo ako vidno aj tu v diskusii, tak hlúpo a neľútostne atakujú osoby, ku ktorým sa ploštice zavliekli, teda takéto osoby v obave pred posmechom potom ploštice taja, a tie potom zamoria celé bytovky, než sa napokon začne problém riešiť.

A riešenie je zložité. Vajíčka sa liahnu 1-5 týždňov, v závislosti od vlhkosti a teploty vzduchu. Potom ale tieto malé musia nájsť človeka do dvoch dní, inak skapú. Ale pozor, už najedená dospelá za ideálnych podmienok prežije bez potravy aj 5 mesiacov!
Bežne dostupné, voľne predajné jedy na nich nezaberajú, a jedy špecialistov neničia vajíčka. A aj dospelý jedinec dokáže prežiť postrek v elektroinštaláciách, či pod plávajúcimi podlahami a v iných vzduchových bublinách.
Teda sa zabávajte na škode iných a pozrite sa rýchlo aj do svojej postele...
 

 

"Ako tieto ekonomicky slabé osoby prišli k plošticiam? Boli k nim zavlečené od bohatých, čistých, neraz V.I.P. osôb..."

Hahahahahhaha :DDDD

Ze mi to hned nenapadlo :D
 

 

Ekonomicky slabé osoby nechodia na dovolenky, tak ani do hotelov, teda odtiaľ si ich nedoniesli.
Nekupujú starožitný nábytok, teda s ním si ju nedostali do domu.
Na sťahovanie nepoužívajú služby sťahovacích firiem, a ich autá, v ktorých by mohla byť nejaká z predchádzajúcej akcie "zabudnutá" ploštica.

Veľmi často ale kupujú nábytok a iné veci z druhej ruky, alebo im ho rovno darujú. A vláčia domov veci z nelegálnych skládok, zo smetných kontajnerov a pod. Teda ak tam niekto vyhodil veci z plošticami zamoreného bytu, a oni tie veci si zoberú domov, tak si dovlečú aj tie ploštice.A nemusia ich používať, stačí ak nejaký kus nábytku chcú použiť ako palivové drevo.

Mne montovali plastové okná a staré drevené odniesli na recykláciu. Keď už ich mali naložené v dodávke, opýtal som sa zo zvedavosti, že kde a ako taká recyklačná linka funguje. Odpovedali, že v cigánskej osade vo Veľkom Blahove kúsok od DS. Proste staré okná dajú Rómom, tie z nich vytlčú sklo, nafarbené drevo použijú ako palivo do sporáku, či kachlí, železo zo zámkových mechanizmov vyhrabú z popola a dajú do zberu.
Nikto nevie, či aj predajcovia nábytku neriešia recykláciu toho starého tak, že ich núkajú v osadách a v bytovkách sociálne slabších občanov ako palivové drevo. A ak ten nábytok je zamorený plošticami, tak tieto osoby sa ich ťažko dokážu zbaviť, nemajú na to financie a nevedia ani to, čo som v prvom príspevku napísal, teda nepoznajú vážnosť situácie a aj oni ich môžu ďalej roznášať po meste, napr. vo svojich taškách, ak v rámci svojej práce, či brigády sa dostanú do obytných súborov.

Moja žena pracuje v detskom domove a zámožnejší občania im často darujú šaty, nábytok a iné veci z domácnosti. Raz ale od niekoho úmyselne, či neúmyselne dostali veci zo zamoreného bytu, tri roky trvalo, až sa detský domov zbavil ploštíc.
 

zeby takto

https://www.tripsavvy.com/ever...

Plostice su problem aj milionarov v najbohatsich stvrtiach na svete
 

hej do svojej postele...

a aj na dvore a v okolí to v normálnych zónach vyzerá ako u tých, ktorých meno sa nesmie vysloviť. Pobavilo...

Neintegrovali sa 500 rokov a neintegrujú sa nikdy. Najzbytočnejšie etnikum EVER.
 
Hodnoť

Ono to vždy ,,poteší",

mať v meste,alebo obci takúto,,menšinu ".
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME