Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Je to tu! Martin vyhral na Ústavnom súde (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Stále mi nedošlo, čo páni y radnice oslavujú. Druhá strana sa odvolá a karaváína ide ďalej mínus ďalšie prostriedky z mesta nejakej právnickej kancelárii.
 
Hodnoť

 

Ústavný súd dal za pravdu Martinu len vo formalite - že rozhodovalo zlé zloženie senátu NS. Samotné odmietnutie nespochybnil. Čiže NS rozhodne opäť v inom zložení - a dovolanie znovu odmietnetie.
 
Hodnoť

2 MILIÓNY EUR ZACHRÁNENÝCH!

2 MILIÓNY EUR o ktoré chcel Andrej Hrnčiar pripraviť Martinčanov vďaka skorumpovanému verejnému obstarávaniu právničky, ktorá mala pôvodne tento spor zastupovať (ale museli toto zastupovanie zrušiť kvôli kontrole Úradu pre verejné obstarávanie, ktorú som ako poslanec navrhol a tlačil na ňu) sú zachránené.. pretože tento spor vyhral právnik, ktorý zastupuje Martin zadarmo (samotné Transparency International povedalo, že uz 200 tisíc EUR by bolo veľa a nie šialené 2 milióny...) a jemu patrí najväčšia vďaka. Na druhej strane by mal primátor akurát tak čo najskôr odstúpiť a prestať ohrozovať mesto Martin. Jasný nespochybniteľný dôkaz, že sa to dalo a malo vyhrať normálne a nie zneužívať tak citlivú situáciu a parazitovať za 2 MILIÓNY EUR.

Viac info TU:http://spravy.pravda.sk/domace...

Martin Sukup
 

 

Miesto argumentov mínusky na karmu. Pretože žiadne argumenty ani neexistujú.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Stanovisko k zmenke LSMH a.s. a s.r.o a pohľadávke .

Vážené poslankyne a poslanci mestského zastupiteľstva mesta Martin,

dovoľte , aby som v prvom rade Vám gratuloval , že konečne ste sa rozhýbali a zároveň aj pripomenul , že tento stav veci a návrh som ako akcionár LSMH a.s . Vám poslal niekoľko krát od roku 2012 , 2014 2016 v emailovej forme , poštou spolu s podkladmi a dôkazmi na CD nosiči.

Ďakujem , že som mohol vystúpiť , nedostal som síce dostatočný časový priestor na vysvetlenie a prezentáciu celkového pohľadu a názoru na tento stav problému .

Hlavne, nebol priestor reagovať na opakované a nepresné vyjadrenia JUDr. MRÁZOVSKÉHO , ktorý svojím vystúpením voči mojej osobe v súvislosti s o zriadením záložného práva na majetok LK Martin spoločnosťou EURO ŠARM s.r.o. opakovane nehovoril pravdivý stav veci , a na tieto skutočnosti som verejne nemal priestor reagovať .

Preukázal som na polícii , prokuratúre , že v roku 1996 – 1998 majetok LK Martin nebol zaťažený záložným právom spoločnosti EURO ŠARM , preukázal som dôkazmi , že EURO ŠARM za majetok zaplatila spolu 37 mil. SK .

Vklad majetku mesta Martin , LK MT , KSTT a FO do LSMH a.s. nebol za žiadnych okolnosti v tom čase blokovaný zo strany a vzťahov LK MT a EUROŠARM s.r.o.

Tento fakt je podľa môjho názoru zo strany JUDR. Mrázovského , len zastierajúcim manévrom , ktorý má skryť nedostatky , ktoré v konaní svojím nedostatočným naštudovaním spisu , a príslušných dokladov spôsobil

Domnievam sa , že najslabším článkom v tejto veci a kauze je právne zastúpenie JUDr. MRAZOVSKYM .

Už v roku 2014 pri mojom stanovisku k

Vyjadrenie k správe o stave veci medzi: súdny spor Lyžiarske stredisko Martinské Hole, a.s. proti mestu Martin v konaní vedenom Najvyšším súdom SR, sp. zn. 19Cb/161/2002 o zaplatenie 3.422.293,04 EUR.+ úrok
Na zasadnutí MZ Martin dňa: 4.8.2014

Ako správa:
Mesto Martin
Nám S. H. Vajanského
036 01 Martin
IČO: 00316792
Zast. Mgr. Art. Andrej Hrnčiar – primátor mesta

VEC:
Správa o stave veci – súdny spor Lyžiarske stredisko Martinské Hole, a.s. proti mestu Martin v konaní vedenom Najvyšším súdom SR, sp. zn. 19Cb/161/2002 o zaplatenie 3.422.293,04 EUR


som poukazoval na nedostatočné posúdenie stavu veci na nepresnosti a doslova zavádzajúce tvrdenia v tomto predkladanom dokumente., ktorý pán JUDR. Mrázovsky predkladal na zasadnutí MZ Martin dňa: 4.8.2014


Posielam Vám názor a dôkazy a žiadam , aby ste si urobili vlastný názor porovnali dôkazy , ktoré som poslal v roku 2014 a dnes .

Zároveň , Vás žiadam aby ste materiál , ktorý som doručil každému z Vás slúžil na porovnanie a zamyslenie sa nad:

a/ skutočnou hodnotou vyplatenej odmeny právneho zastúpenia a vykonanou prácou,

b/ aby slúži na porovnanie a poznanie , kto , ako a čím spôsobil tento stav v súvislosti s Projektom Martinských Holi a nešťastnou pohľadávkou .

c/ aby boli posúdené rovnocenné doklady a aby sme pomenovali presne veci a spôsobenú škodu


Stanovisko – názor – presvedčenie a poznanie

Vystúpením na mestskom zastupiteľstve mesta MARTIN dňa 29.9.2017 , kde som prezentoval a jasne pomenoval , kto a akým spôsobom je zodpovedný za tento stav .

Ing. BERNAT STANISLAV spôsobil svojím arogantným a protiprávnym rozhodnutím o nevložení majetku do Lyžiarskeho strediska Martinské Hole a.s.

1.Uznesenie mesta Martin č. 41/1995 , 3/5 väčšinou odsúhlasilo ,vklad majetku do LSMH a.s.

2. LSMH a.s. podalo návrh na vklad majetku do katastra v roku 1996 , ako navýšenie ZI v spoločnosti LSMH a.s , spoločne podpísaní p
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME