Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V minulom roku obvinila policajná inšpekcia 112 policajtov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pišta má však pravdu,

akokoľvek si to teraz poisťujú takýmito rozhodnutiami,
 
Hodnoť

blbosť

trestnoprávne kolégium Najvyššieho súdu je spolitizované.
O nejaký čas sa dozviete, že inšpekcia ministerstva vnútra je nezákonná, priamo podlieha politikovi. Samozrejme Kaliňák je jeden z najväčších klamárov a mafiánov, tak aj vyzerajú slovenské zákony a slovenské orgány činné v trestnom konaní a súdy - hanba preveliká.
 

 

Presne, takéto trápne vyhlásenia do novín majú niekoho presvedčiť? Nezávislá inšpelcia? To ťažko, Kaliňák to má celé pod kontrolou. Najvyšší čas tú bande zosadiť a vymeniť!
 

 

Ja súhlasím a preto treba dať svoj hlas najsilnejšej opozičnej starne Sieť, aby sa to podarilo a celá smerácka tlupa zlodejov sa odbrala kade ľahšie.
 

 

Treba voliť tých, ktorí ich dokážu poraziť. Ludia sa len sťažujú a nadávajú, tak nech niečo aj urobia preto, aby sa veci pohli a zmenili. Ja sa k tebe určite pridám.
 
Hodnoť

A koľkých neobvinila,lebo to

Kaliňák stopil nehovoria?
 
Hodnoť

 

Ako je inak možné, že policajt spácha trestný čin? A ako je možné, že inšpekcia, ktorá tieto činy vyšetruje je podriadená ministerstvu? Nemal by to byť nezávislý orgán vyňatý z dosahu moci ministra vnútra? Úplné kocúrkovo!
 

 

Vitaj v Slovakistane. Radšej ani nevedieť koľko trestných činov a áuz zamietli pod koberec alebo nevyšetrili, či inak odstránili zo stola, lebo im to nevyhovovalo. Preč s touto smeráckou sebrankou!
 


Najčítanejšie na SME