Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Klimentov senát nebude akceptovať zmenu rozvrhu práce (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Poznámka

Kto by chce za kolegu, bývalého šéfa, ktorý ho predtým ľudovo napísané "buzeroval" ?
 

 

Švecová nie je nezávislou sudkyňou, ale poslušným lokajom, ktorého úkolujú politici. Zjavnejšie to už byť ani nemôže a preto by sa mala vzdať funkcie sudcu. Je neprijateľné aby súdnictvo riadili organizované bandy politikov a sudcovia premietali do svojej činnosti politické objednávky.
 

 

Neprijatelne,ale mimoriadne efektivne. Takze ziadna zmena,lebo dole nie je zaujem.
 
Hodnoť

Švecová politizuje súdy

Štefan Harabin v minulosti zdôraznil, že Švecová mení senáty na pokyn politikov a na požiadanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka.

Už máme nezákonnú inšpekciu ministerstva vnútra, Švecová už urobila spolu s Borecom a švagrinou mafiánov Jankovskou nezákonné súdy.

Súdy na Slovensku hrubo porušujú platné zákony a Ústavu SR - vôbec nepojednávajú v merite žaloby, keď im to nevyhovuje, napr. keď sa má dokázať nezákonné konanie štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Jankovskej.
Dovolilo si žalobu zobrať zákonnej sudkyni, spis pridelili skorumpovanej sudkyni na OS Bratislava I, dôchodkyni, ktorá špinavo žalobu odmietna tak, že žalobca nedostal ani rozsudok, pojednávalo sa bez žalobcu, žalobca mohol poslať odvolanie až keď rozsudok bol zverejnený na internete.
Potom Krajský súd Bratislava odmietol riešiť odvolanie ako doručené oneskorene.
Samozrejme Ficov spolužiak odmietol dať dovolanie.
Najvyšší súd odmietol konať, lebo nekonal Krajský súd Bratislava.

Ústavný súd SR, sudca Ľubomír Dobrík, ktorý mal doriešiť jedinú vec, a to je presne to, čo v merite žaloby neriešili ani okresný, ani krajský súd, že zrušenie súkromnej firmy na návrh štátneho zamestnanca ex offo bez likvidácie Okresným súdom Trenčín nad rozsah kompetencií súdu je neplatné.
Sudca Ústavného súdu sa vyjadril, že ústavný súd nie je ďalšou inštanciou v sústave všeobecných súdov a preto podanie odložil!!!

Vážení, JUDr. Monika Jankovská ako predsedníčka OS Trenčín zabezpečila podvodné zrušenie súkromnej firmy, ktorá sa nikdy v Trenčianskom kraji nenachádzala, len aby zakryla daňové, úverové a majetkové podvody svojich švagrov Čongrády.
Rozkradol sa súkromný majetok, narobili sa daňové a úverové podvody v stovkách miliónov, toto si podelili mafie a orgány činné v trestnom konaní a súkromnú firmu zrušili.

Ani policajtov, ani súdy, ani prokurátorov nezaujímajú originál akcie, s ktorými sú spojené práva akcionára podieľať sa na riadení spoločnosti, jej zisku...
Nezaujímajú ich ani štatutári firmy, oprávnenosť štatutárov, resp. majiteľov firmy.
Ako definovať takéto konanie štátnych orgánov v roku 2015??? Jedná sa o znárodňovanie, alebo okrádanie občanov alebo majú niektorí vysoko postavení štátni zástupcovia takú moc ako má Jankovská, keď si dovolí nechať vykradnúť a zrušiť súkromnú firmu, hocikde na Slovensku, bez vedomia štatutárov firmy, máme na Slovensku už určenú nejakú skupinu vyvolených, ktorí môžu všetko???
Už na Slovensku neplatia zákony?

Mafiánsky štát, Kaliňák a Fico si urobili zo Slovenska súkromnú firmu. Už sa spoliehame len na odbornosť p. Harabina a vyzývame ho, aby konal v prospech občanov. V súčasnosti je p. Harabin na správnej strane, vidí, ako sú súdy zneužívané, preto očakávame, že uplatní odbornosť v prospech občanov.
Dosť bolo všetkých porevolučných zlodejov vo vysokých funkciách.
 
Hodnoť

Prasa patrí

do chlieva.A ten Najvysší je asi najdokonalejší.
 
Hodnoť

servilná Švecová

takže sudcovia sa postavili proti Švecovej rozhodnutiu, neprerokovala návrh so sudcami a rozhodla svojvoľne, určite na pokyn a tým nezákonne.. Harabin má sčasti pravdu, tá obstarožná pani asi skutočne je predlžená ruka Kaliňáka a aj štátnej tajomníčky Jankovskej, Borec je len pajác, sluha..
Keď predsedníčka NS SR nedodržiava zákon a koná skryto šikanózne voči senátu doktora Klimenta, tak v podstate pokračujú harabinovské praktiky, len v inej podobe a vykonané inou osobou. Ten Najvyšší súd - vedenie treba rozpustiť ale za toto šikanovanie a zlo môže Fico I a Fico II, lebo Harabina chovali ako v bavlnke a teraz aby iní sudcovia trpeli.
 
Hodnoť

 

Po smrti pana Karabina to uz asi bude inak. Je hrozne,kam sme sa ako krajina posunuli. Meciar otvoril Pandorinu skrinku a nema to konca.
 
Hodnoť

Sice Harabina nemusim

lebo je to Mečiarovec, ale jeho posledne rozhodnutia boli určte v súlade so zákonom. Tak ukázal OVČANOM, že aká sudcovská mafia tu vládne. Toto čo sa tu deje ako popisal "ficovspolužiak" je katasfrofa. U nás rozhoduju súdcovia tak, ako sa vyspi Hranol a ten s bradov, ktoreho meno nestoji ani za zmienku - Štefan Harabin v minulosti zdôraznil, že Švecová mení senáty na pokyn politikov a na požiadanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka. Takže Harabin musel jednoznčne padnúť lebo pravdivo ukázal na chyby.
P.S. No už aby nás moslimovia prevalcovali aspoň sa zmeni tá anarchia súdnictva na Slovensku, lebo OVČANOV to nezaujíma a len sa tešia na Burlive vino a Panelák aspoň 4x denne
 


Najčítanejšie na SME