Piatok, 3. júl, 2020 | Meniny má MiloslavKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozičné strany chcú zvýšiť volebnú účasť, odmenou má byť deň voľna (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Kaník a Droba si myslia, že im takto stúpnu preferencie? Je pravda, že u sympatizantov Smeru je volebná disciplína neporovnateľne vyššia, no neviem, neviem, či práve SDKÚ ešte niekedy namúti parlamentné vody :) S dňom voľna za voľby jednoznačne nesúhlasím, navyše, ak sú voľby vždy v sobotu (áno, aj v sobotu pracujú ľudia, ale preto sú volebné miestnosti otvorené minimálne 18 hodín). Volebnú účasť by zvýšilo zavedenie volieb cez internet! Keď už sa rozdávajú občianske preukazy s čipom, nevidím najmenšiu technickú prekážku. Samozrejme okrem Smeru, keďže ich voliči sú objektívne menej technicky gramotní a vyššie preferencie by im to určite neprinieslo.

Deň ústavy je naozaj najmenej významný, hlavne po tom, čo si Ústavu prepisuje, škrtajá a doplňuje kade-kto, naposledy Smer a KDH s tým ich ústavným zákonom o manželstve. Čo je ale hanbou pre Slovensko je to, že deň vzniku Československa je štátnym sviatkom iba v Česku (na SR pamätným dňom), túto chybu by už konečne mohol niekto napraviť. Napríklad aj výmenou za 1.9.
 

 

Volby cez internet su velmi lahko manipulovatelne. Obzvlast na Slovensku.
 
Hodnoť

Ponuka Smeru je bezkonkurenčná :)

Môžu ponúkať opozičné strany deň voľna, ale Smer ponúka pokračujúcu deformáciu právneho štátu a trhovej ekonomiky, ktorá pripraví mnohých ľudí o prácu a zabezpečí im tak prázdniny celoročné, a nie len jeden deň trvajúce...
 
Hodnoť

Populizmus

strán, ktoré sa pohybujú na preferenčnom dne.
 
Hodnoť

 

Toto Smer urcite neschvali.
 
Hodnoť

Hmm.. a kto to zaplatí ?!

..
 


Najčítanejšie na SME