Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Letecké nešťastie nad Červeným Kameňom by mali do mesiaca objasniť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Bulvárny Slovenský rozhlas..

...dnes dopoludnia cca 10:30 - reklama v bulvárnom štýle na časopis/noviny "Plus" a vzápätí (v tom istom bloku) reklama na letecký deň na Sliači!!! Úplne cynické, necitlivé, bulvárne, hlúpe, neúctivé - takéto reklamy tam má na starosti nejaký *****
 

 

Tá reklama na sliačske letecké dni veselo bežala aj v telke v ten hrozný štvrtok. Celý deň správy o tom nešťastí a do toho toto - neviem, ktorá stanica, ale kľudne to mohla byť aj RTVS. Keď sú imbecilovia v telke, mohol aspoň usporiadateľ z piety tú reklamu stiahnuť, desne to pôsobilo po tých správach...
 

Fúha!!!!

Ja som to hore nenapísal celkom jasne, tá reklama na Plus sedem bola o tom, že majú nové fotografie alebo info z tej štvrtkovej nehody atď., veľmi bombastickým štýlom a sugestívnym hlasom nejakého treťoradého mutujúceho herca!!!!! A v zápätí do toho reklama na ten Sliač - fakt iba necitlivé cynické ***** v tzv. Slovenskom rozhlase môže takéto niečo dovoliť!!!!! Je to obraz ľudí, kt. pracujú v SK médiách!!!!!
 

Do mesiaca?

Kto by im to veril. Holanďania, Ukrajinci, Briti, Indonézania, vyšetrujú 1 lietadlo roky a naši by chceli dve lietadlá do mesiaca! Jedine, že by nemuseli nič falšovať a skrývať!
 

Už do mesiaca preto,

lebo v tom zjavne nemajú prsty Rusi, ktorí by bránili vyšetrovateľom v prístupe k miestu nešťastia a podhadzovali rôzne dezinformácie. Aj to MH-17 by určite vyšetrili skôr, ak by Rusi vyšetrovateľom už rok nepchali palicu do kolesa.
 
Hodnoť

 

Mna vzdy pobavi ten Letecky a NAMORNY urad...
 
Hodnoť

 

Včera prišiel o život pioot v Čechách pri havárii malého lietadla, dnes v Anglicku havaroval posledný letu schopný Hawker Hunter, ktorý spadol na komunikáciu, zahynulo niekoľko ľudí.
Čaká nás letecký deň na Sliači, vzápätí v Hradci Králové a v Mošnove.
Keby som da vedel modliť, porosil by som toho Hore, nech už si povie "Stačilo".
 

Ľudia robia pitomosti, nie ON

Nech si ľudia povedia - stačilo a nech sa neprimerane nepredvádzajú , trebárs aj na leteckých dňoch.
 

dnes zatiaľ

aspoň v Radomi je to v poriadku ťuk ťuk
 
Hodnoť

Poďme spolu lietať,

pozri ja už letím.....!!!!! :-((((
 
Hodnoť

 

ostava prosit toho hore, aby ten pad lietadiel, pri ktorom zomreli nevinni ludia, bol varovanim pre toho, koho sa to majetkovo tyka a pochopil to ako znamenie, ze arogancia nie je na mieste a treba pocuvat ludi, ktori dlhodobo upozornuju na porusovanie svojich prav.
 


Najčítanejšie na SME