Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Paluda: Harabin sa správa podľa sloganu "Zlodej kričí, chyťte zlodeja!" (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Politický lokaj v sudcovskom talári Paluda plní svoju domácu úlohu a na verejnosti hovorí presne to, čo od neho očakávajú politici, médiá a mimovládky. Možno onedlho vstúpi do politiky, ako Dubovcová alebo má vidinu inej trafiky za odmenu. Nechajme sa prekvapiť.
 

zaujímavé, že ten politický lokaj si za

svojimi názormi stál, aj keď mal prísť o talár, výhody, príplatky atď. Aj vtedy, keď sa mal stať, ale nakoniec nestal šéfom NBÚ, či iným papalášom.
Harabin ako odporca HZDS, Mečiara, Smeru a Fica, ktorým "nikdy" neslúžil, nikdy nezarobil na svojich názorových odporcoch, médiách, či iných "ani" cent. Nikdy nemal výhody z politického krytia a nakoniec sa trasie pred obyčajnou spravodlivosťou, ale je natoľko zbabelý, ako vždy, že odkazy píše pod pseudonymami.
To politický lokaj Paluda nikdy nerobil.
 

 

Post NBÚ mal dostať ako trafiku, za svoje služby politickej zlodejskej mafii. Rovnako ako dostala Dubovcová post ombudsmana. A to ich oboch diskvalifikuje, je irelevantné, že to v Paludovom prípade nebolo dotiahnutné do úspešného konca.
 

Nie je za tým nič iné

len tvoja malá závisť
 
Hodnoť

 

Harabin nerobil zmeny rozvrhu len počas tohoto roku, ale počas celej svojej kariéry a nikto sa tým nezaoberal ani naši najväčší odborníci na právo - Žitňanská a Lipšic, ktorí boli pri moci a mohli s tým niečo robiť. Ja sa len čudujem kto má ešte chuť sa týmito nezmyslami zaoberať.
Aká je lehota zo zákona, aby sudca začal pojednávať od podania žaloby? Rok dva....?
Koľko môže trvať jedno jednoduché konanie 10, 20 ....100 rokov?
Koľko sudcov sa môže vystriedať v jednom súdnom procese 2,3,5...?
Týmto by sa konečne mal niekto zaoberať lebo toto sú problémy ktoré trápia ľudí.
A pravica? sa zabáva nezmyslami.
 
Hodnoť

 

viete žiaden problém súdruh Fico a jeho mafia na Harebínovej činnosti nevidela, pokial ako predseda mohol a kryl kriminalitu mafianov s HZDS, SMERu a GORILY, rozumej mafianov pod ochranou ako ich definoval mafian kachličkár Paška - štandardné politické strany. Harabín využíva teraz medzery v zákonoch a predtým ako predseda zneužíval servilnosť a mafiansku činnosť majitelov SMERu, pretože súdruh Robert Fico oobne podporoval skutočnosť, nezákonnú skutočnosť, že Ministerstvo financií nemôže preveriť vynakladanie prostriedkov daných štátom Najvyššiemu súdu - takže treba stíhať nielen Harabína ale aj súdruha Roberta Fica - "Pišta pod na jeden" zločinecká štátostrana SMER pod vedením Fica a spol schválila súdruhovi Harabínovy zákon aby s ajeho synáčik mohol stať súdnym čakatelom aj ked nemal ukončené vysokoškolské vzdelanie.
Teraz zasa zločinecká štátostrana prijala zakon, aby Ficov syn po ukončení vysokej školy v zahraničí dostal od štátu štartovací príspevok 50 000 €, Ficovi už nestačí čo denne ukradne
 
Hodnoť

 

ved vieme dnes ako dopadli vsetky podnety na Harabina,...tendencne ako vacsinou na sme,...kiska je najlepsi pripad uvedeneho sloganu
 


Najčítanejšie na SME