Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kaliňák: Azyl by mohla získať stovka prenasledovaných kresťanov zo Sýrie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

...

Vynikajuco :) Uz sa na nich tesim.
 

radsej prijat 1000 syrskych krestanov

(u ktorych neexistuje ziadna pochybnost, ze im naozaj ide o holy zivot + nepredstavuju bezpecnostne riziko), nez jedneho vych*aneho africkeho benefit-seekera.

Len problem je, ze najnovsim hitom medzi moslimskymi najazdnikmi..ee sorry, chcem povedat utecencami, je predstierat v azylovom konani, ze su krestania :-(
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Fúha, Vy teda viete bez akejkoľvek odchýlky u človeka zistiť, či je kresťan alebo nie? Len tak? A aké máte kritériá? Ako dlho Vám Váš odhadný proces trvá? Mali by ste rýchlo požiadať o prácu u Kaliňáka, ten ľudí podobného razenia určite potrebuje.

Samozrejme, že sa to dá predstierať, na Slovensku je dôkazov viac ako dosť.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Pokiaľ správne čítam, bavíme sa tu o kresťanstve. Mimochodom - moslimovia žiadnu čapicu povinne nenosia, nechať si narásť bradu nie je žiaden problém a tie "nočné košele" taktiež nie sú povinné, prečo tu vykresľujete takéto otrepané hyperboly? Vygúglite si napríklad fotku Salimuzzamana Siddiquiho, má bradu, čapicu a "nočnú košeľu"? Nemá - prezradím Vám jednu vec, bol to moslim.

Takže ešte raz - môžete mi odpovedať jasne a stručne na moju otázku? Odpovedať, nie odpovedať otázkami a to ešte k tomu úplne nezmyselnými. Vopred vďaka.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Prijímanie utečencov môže byť vnímané rozporuplne bez ohľadu na vierovyznanie.
 

 

Ja som sa Vás spýtal na to, či máte recept na stopercentné rozoznávanie pravoverných kresťanov. Neočakávajte od spoludiskutujúcich, že Vám budú odpovedať na Vaše otázky, ak Vy nedokážete priamo a otvorene odpovedať na tie ich.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

A ak sa opýtate, tak vo vidine možnej bezproblémovej imigrácie by Vám nik nikdy nezaklamal, že? A čo je na ťažké na predstieraní toho, že ste moslim? Aký je rozdiel medzi predstieraním, že ste moslim, alebo v predstieraní, že ste kresťan?

Nie som moslim a moslimskú vierouku čiastočne poznám. Zato na druhej strane poznám viacero slušných a morálnych veriacich zo Slovenska, ktorí by na otázkach z kresťanskej vierouky pohoreli. A napríklad taký eštebák Sokol by Vám tam mohol recitovať kresťanskú vierouku hoci aj 12 hodín v kuse, zapálene a s iskrami v očiach, pričom teda ja osobne ho za kresťana nepovažujem.

Vaše metódy, ktoré ste tu teda predostreli, sú neefektívne, nezmyselné a hlavne by vôbec netestovali to, či je niekto naozaj kresťan/moslim/sikh, šintoista a tak ďalej.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

To Vy, prosím Vás, viete odkiaľ? Opäť svoje vlastné pocity a názory prezentujete v rovine faktov. To, čo tu vyhlasujete, nie sú fakty a ani nič podobné - sú to Vaše subjektívne vyhlásenia, ktoré nemajú s realitou nič spoločné. Neviete si priznať, že jednoducho neexistuje objektívny, bezchybný a efektívny proces, ktorý by ľudí hodnotil na základe ich viery. Vedia to všetci a pokiaľ sa na scéne neobjaví čítanie myšlienok, bude to tak, ako píšem.
 

svoje vlastné pocity ...

a názory v údajnej rovine faktov tu prezentuješ ty ,.. to, čo tu vyhlasuješ, nie sú fakty a ani nič podobné - sú to tvoje subjektívne vyhlásenia, ktoré nemajú s realitou nič spoločné ...

kto si ty, aby si dokázal posúdiť, či je Sokol kresťan alebo nie ... ?

a kto si ty, aby si si dovolil za ŠTB-áka vyhlásiť človeka, ktorého ŠTB 25 rokov (1964 až 1989) prenasledovala a vo svojich zväzkoch viedla ako nepriateľa štátu a ktorého luhársky ŠTB-ák zapísal do zväzkov ako agenta ŠTB v júli 1989, keď už celému svetu bolo jasné, že "večný socializmus" sa rúca ako domček z karát ... ?

skutoční ŠTB-áci majú z užitočných idiotov ako ty určite radosť ... dnes nie sú stíhaní oni, ale ľudia, ktorých títo klamári a vrahovia zapísali do svojich zväzkov ... aj keď tak spravili pár mesiacov pred pádom systému,ktorý už oni sami predvídali oveľa dlhšie, než od júla 1989 ... lenže ty si vtedy buď špinil do plienok, alebo si neskutočný klamár ...
 

 

Idiot je v prvom rade ten, kto Vás vychoval. Nechajte si svoje reakcie ad hominem na Vašu vlastnú rodinu, pokiaľ je zvyknutá na ich užívanie.

V ďalšom rade - vidíte, trafili ste klinec po hlavičke. Ja som vyhlásil, že ja osobne ho za kresťana nepovažujem. Je to môj názor, Vy dokážete posúdiť, či je kresťanom alebo nie? Nie, neviete. Ani ja to neviem, ale názor mať môžem. A tak isto by dopadlo posudzovanie tých imigrantov - prečo, to som už vysvetlil.

Vy samozrejme viete, že akýsi luhársky eštebák ho zapísal ako agenta. Lebo tomu veríte a preto to tak je. Sokolove praktiky s tajným účtom vo Vatikáne (po prstoch sa mu snažil klepnúť Bezák a vieme ako dopadol), s fondom v USA a Garbovcami - to je samozrejme všetko vykonštruované zlými médiami a eštebákmi.

Verte si v čo chcete. Nie, nešpinil som do plienok (už druhý útok ad hominem) a nie som klamár - v čom klamem? Je zapísaný v zoznamoch ŠTB ako agent? JE. Kto ste Vy, že ma tu idete presviedčať o čomsi, že ho tam vraj zlý eštebák zapísal iba tak? Máte nejaké relevantné dôkazy? Poznáte toho eštebáka? Ak nie, tak čušte.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Také fakty si konštatujte svojej rodine alebo známym. Nechce sa mi už opakovať.

To, že ste klamár, som Vám na tomto fóre dokázal už X-krát, podobne ako Vám podobnému fanatikovi boľševikovi.

Vaša rétorika je naozaj smiešna a to platí aj pre Vašu osobnú kategorizáciu eštebákov. Ak niekto spolupracuje s komunistami, je komunista. Ak niekto spolupracuje s eštebákmi, je eštebák. Nie je to zložitý koncept, ibaže nesedí do Vašej agendy a preto sa ho tu snažíte prezentovať tak, ako ho tu prezentujete.

Ja som osobne poznal historika, ktorý sa týmto veciam venoval a osobne poznal ľudí v nich zapletených. Preto nepotrebujem žiaden bulvár a ani nejaké diskusie a ani Vaše jednostranné fanatické tvrdenia. Vaše bludy, ktoré sa tu snažíte šíriť, majú hodnotu bľabotania v krčme piatej cenovej skupiny pol hodiny po záverečnej. Teda žiadnu.

Ja som Vás niekde urazil? Nechcete si náhodou po sebe prečítať Vaše vlastné príspevky? Nože, kto koho urážal? A kde Vás ja urážam? Typický kresťan - fanatik - hľadá smietku v oku druhého, ale brvno vo svojom vlastnom si nevšimne.
 

klameš ako obyčajne ...

ty si ma nikdy neprichytil pri žiadnom klamstve, nie to ešte x-krát ... !alebo sem daj odkazy na to, ako si ma niekdy prichytil pri klamstve ...


naopak ... klamal si ty, keď si najprv zle interpretoval počet uzavretých sobášov a počet rozvedených manželstiev v roku 2009 ako „takmer 50% rozvodovosť“, no a keď si bol prichytený, tak namiesto toho, aby si uznal, že si táral dve na tri, tak si začal klamať, že pomer rozvedených manželstiev voči uzavretým manželstvám v roku znamená, že sa v danom roku z rozviedlo 48% párov ...

http://nitra.sme.sk/diskusie/r...

klameš aj teraz, keď ľudí, ktorí mohli byť vo zväzkoch ŠTB vedení ako agenti aj bez ich vedomia, dávaš na jednu úroveň s ŠTB-ákmi ... darmo si vymýšľaš prirovnania o spoplupráci s komunistami, či s ŠTB ... dokonca ani ľudí, ktorí vedome a ochorne spolupracovali s ŠTB nie je možné označiť za ŠTB-ákov ... a už vôbec nie tých, o ktorých ani netušíš, či boli do tých zväzkov vpísaní s ich vedomím alebo bez neho ...

si proste patetický a patologický luhár o nič lepší, ako tí ŠTB-áci, ktorých akože krizizuješ ...

no a daj sem niečo od toho historika o Sokolovi ...
 

 

Takto na obed na Vás miniem opäť iba jeden príspevok denne.

Neustále klamete práve Vy. Lenže diskutovať s presvedčeným fanatikom, ktorý verí, že všetko to, čo napíše, je pravda, je ťažké. Už zasa tu vyťahujete tie Vaše smiešne bludy o rozvodovosti? Aj boľševik ma tam presviedčal, že vraj to číslo uzavretých manželstiev je akési celkové, ktoré vraj boli uzavreté odjakživa a ešte sa tu chcete aj naďalej zosmiešňovať? Považujem za zbytočné sa o tej téme s Vami ďalej baviť, svoje som už napísal predtým a je jasné, že ste klamali Vy.

A teraz samozrejme nehanebne luháte aj o Sokolovi. Citujem Vás: "dokonca ani ľudí, ktorí vedome a ochorne spolupracovali s ŠTB nie je možné označiť za ŠTB-ákov" - tak toto je už na diagnózu. Je to tak, lebo to tak tvrdíte Vy? Kto ste Vy a prečo sa považujete za nejakú autoritu, ktorá môže určovať a obmedzovať to, koho môžeme alebo nemôžeme nazvať eštebákmi?

Ste proste patetický a patologický luhár, o nič lepší ako eštebáci. Vy a Vám podobní priatelia v týchto diskusiách (tak ako aj boľševik) máte úplne rovnaké spôsoby ako komunisti a eštebáci - kádrovanie, luhanie, vytváranie imaginárneho nepriateľa a urážanie.

A teraz mi sem dajte, kto z nás dvoch koho prvého urazil, pretože na to ste akosi zabudli.
 

žiadal som ťa, aby si mi ...

dokázal, kde si ma x-krát prichytil pri klamstve ... nezmohol si sa na nič, len na otrepané frázy bez akéhokoľvek dôkazu čo len jediného môjho klamstva ...

za tým, čo som napísal o tom, kto bolia kto neboli ŠTB-áci si stojím ... a vôbec som tam nehovoril o Sokollovi, ako mi to svojim typicky luhárskym spôsobom predkladáš ... hovoril som všeobecne o tom, že žiadneho človeka, či už bol v ŠTB zväzkoch vedený ako agent vedome, alebo nevedome, NEMOŽNO dávať na úroveň so skutočnými členmi zločineckej organizácie ŠTB, ktorá mala na starosti udržiavať zločinecký režim ...

si proste patetický a patologický klamár, ktorý sa neštíti ničoho ... ani obviňovania ľudí, o ktorých - okrem článkov z bulváru - nevie absolútne nič ... !
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME