Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Muža zapleteného do únosu Michala Kováča ml. vzali do väzby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Si úplne
mimo. Všetko, čo súvisí s únosom, je podľa našej justície pod amnestiou. KDH bolo jedným z navrhovateľov zrušenia amnestie, ale nezískalo podporu Smeru.
fero151
< 1 2

Všetko je pod amnestiou .

Pod amnestiou je aj sám Michal Kováč ml. s komplicmi so skutkom rozkradnutím Keramometalu - Technopolu
Po udelení amnestie Michalovi Kováčovi ml. a po krátkom zdržaní spôsobenom "únosom" sa stal Michal Kováč ml. veľmi rýchlo veľvyslancom SR v zahraničí.
S diplomatickou imunitou, ďaleko od prípadného vyšetrovania rozkrádačiek. (ale tie už boli amnestované, a tak sa nevyšetrovali).
Celý prípad "Únos Michala Kováča ml." veľmi rýchlo prispel k politickému pádu mečiarovcov.
 
Hodnoť

pekny clanok k teme:

Slovenská informační služba (SIS) se v období vlády Vladimíra Mečiara proměnila v organizaci, která se dopouštěla těžkých zločinů všeho druhu. Z původně utajené zprávy nového šéfa SIS Vladimíra Mitra o činnosti SIS, která včera pronikla na veřejnost v plném znění, plyne, že SIS pracovala proti občanům vlastní země, kryla a spolupodílela se na organizovaném zločinu a podvratnými akcemi se pokoušela komplikovat sousedním zemím včetně České republiky integraci do NATO.

http://zpravy.idnes.cz/na-unos...
 

 

Našťastie sa to Mečiarovi nepodarilo. Slovensko vďaka tomu dnes môže bojovať už nie proti Američanom, ale proti Rusom, v rámci NATO.
Neviem, Jozef Líška, či ťa viac uspokojí položiť život za NATO , alebo WZ. Všetci sme nejakí.
 
Hodnoť

aj Mečiara???

a to ž teraz...a čo Lexova mafia...je to sranda...s,miešne..
 
Hodnoť

"ktorý je v súčasnosti obvinený z vydier

A nech mi niekto hovorí že v týchto zložkách pracujú slušní ľudia ...
 
Hodnoť

A kde sú vôbec na

Slovensku slušní ľudia ?
 

 

O tých sa v novinách nepíše. Píše sa o politikoch, športovcoch, sudcoch, celebritách a neonacistoch.
 

Slušných je viac ako tých druhých, ale

pre médiá nie sú zaujímaví. Preto každého z nich pozná iba najbližšie okolie.
 
Hodnoť

hrbacek?

"Podľa prokuratúry bol jedným zo štyroch mužov, ktorým príslušník Slovenskej informačnej služby Michal Hrbáček v auguste 1995 prikázal, aby uniesli prezidentovho syna vo Svätom Jure."

ale to je iny "hrbacek", ako ten obchodny spolocnik carnogurskeho mladsieho, ktoremu robil policajne krytie exminister palko (fingovana vrazda v pripade raselina quido)? a asi to bude len zhoda mien s tym hrbackom, co ho chcel vraj pito dat dolu a sam sa zrazu ocitol v base ;)
 
Hodnoť

trochu dlha kauza

caka sa ,ze akteri tejto kauzy odidu prirodzenou cestou.potom sa len skonstatuje,ze nie je uz koho sudit.Spravedlnost sa Slovensku podozrivo dlho vyhyba,ten kto ju tam prinesie bude asi najvacsi slovensky hrdina.
 
Hodnoť

Preboha, ľudia - je rok 2015...

...a v dennej tlači na Slovensku sa ešte stále omieľajú "pikošky" s tzv. únosom syna pána vtedajšieho prezidenta Slovenska Michala Kováča "kedysi" v XX.storočí ... Prebuďme sa, bratia... Veď všetci sme už starší o takmer 20 rokov ďalšieho, už XXI. storočia a Mečiar a jeho "temná doba" sa stále neodbytne tmolí v našej blízkosti...?!
Apropo, Bratislava má aj svoju západnú časť, zvanú Dúbravka (kedysi dedina)... Len pre zaujímavosť s menom tejto bratislavskej "dediny" sa spájajú aj mená dvoch bývalých vysokopostavených činiteľov ČSR, ČSSR, aj Slovenskej republiky, ktorí v priebehu svojho plodného života (hlavne v poslednom období života) boli okrem iných postov aj ich prezidentmi! Pána Gustáva Husáka (rodáka z Dúbravky) a pána Michala Kováča (rodáka z Ľubiše na východnom Slovensku), ktorý ako prezident býval vo svojej vile v Dúbravke. Pán Gustáv Husák je vo svojom rodisku aj pochovaný na miestnom cintoríne... Všetka česť ich plodnému životu.
 

Dúbravka vivat!

Nech opeknieva a rozkvitá!
(bez irónie, úprimne to želám celému Slovensku a celému svetu. Aj Dúbravke)
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME