Piatok, 29. máj, 2020 | Meniny má VilmaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Právo na Paneurópskej vysokej škole dostalo stopku od Draxlera (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Páni a dámy...
som denným doktorandom na Paneurópskej a zodpovedne prehlasujem, že skúšky nie sú za pekné modré oči alebo nejaké "dary", v tomto prípade je to riadne štúdium ako každé iné, na každej inej vysokej škole! Tí čo teraz odoberajú, pozastavujú akreditáciu sú tí istí, čo podmienky na akreditáciu dali. Tak fakt neviem, o čo komu ide!!! Skôr je to tak, že pán minister nedostal niečo, o čo si zažiadal a teda robí bububu! Tak ako všade inde, nielen na vysokých školách, ale aj na rôznych úradoch, pri udeľovaní EUROfondov atď! Ale ešte raz hovorím v mojom prípade je to riadne štúdium a je na škole množstvo kvalitných, vzdelaných a aj ľudských prednášajúcich!!!
Wercs
<< < 1 2 3 4

 

mená potrebujeme, mená. Aspoň jedného kvalitného a vzdelaného a slušného učiteľa sem daj.
 

 

prof. JUDr. Ján Cirák, CSc.
doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc.
prof. JUDr. Pavol Holländer, DrSc.
prof. PhDr. Květoň Holcr, DrSc.
doc. JUDr. Katarína Chovancová, PhD., LL.M., MCIArb
prof. JUDr. Jaroslav Ivor, DrSc.
prof. JUDr. Dalibor Jílek, CSc.
JUDr. Andrej Karpat, PhD.
prof. JUDr. Jozef Klimko, DrSc.
doc. JUDr. Július Kováč, CSc.
prof. JUDr. Jozef Králik, CSc.
doc. JUDr. Peter Polák, PhD.
prof. Ing. JUDr. Viktor Porada, DrSc.
doc. PhDr. JUDr. Peter Potasch, PhD.
doc. JUDr. Josef Salač, PhD.
doc. PhDr. JUDr. Michael Siman, PhD., D.E.A.
JUDr. Veronika Skorková, PhD.
doc. PhDr. JUDr. Miroslav Slašťan, PhD.
prof. JUDr. Ján Svák, DrSc.
prof. JUDr. Jozef Záhora, PhD.
 

ked vidim tie tituly, chce se mi blejt..

toto som este snad ani nevidel. doc. JUDr. PhD., LL.M. MCIArb :-DDD
TRt., MRd., KGb., STB., toto je svetovy unikat...Titulov na milu jarmilu, ale stav prava na Slovensku na urovni Bangladeshu alebo Konga...
 

No a

tvoja reakcia na kvalitu, vzdelanosť či slušnosť vyučujúcich ostala pred ovečkami opäť skrytá, ako všetko :), v tomto Banánistane možno len takto postupovať, neoznámiť, dehonestovať a tešiť sa z neúspechu iného (pričom v tomto prípade ide len o vykonštruovanú kačicu, lebo Sládkovičovo a jeho nová pobočka v BA). Mimochodom očividné je tiež, že vyučujúci z ostatných fakúlt nemajú problém nechať si zaplatiť aj na súkromnej škole, to je už jedno, že? Prosím vás, zobuďte sa...
 

 

Vieš niektorí ľudia v živote aj študovali a niektorí savenujú štúdiu celý život, pričom si neprepili mozog, ako ty
 

 

To je argument asi ako "ako mi mohli fizli zobrat vodicak za rychlost, ked to boli prave oni, kto mi ho predtym vydal?". Si doktorand na Pravnickej?
 

 

V článku je to predsa napísané, škola realizovala program za iných podmienok, ako podľa akreditácie mala.

"Akreditačná komisia na základe opakovaných podnetov iniciovala akreditáciu uvedených študijných programov a zistila, že fakulta uskutočňuje študijný program za iných podmienok, za akých jej bol študijný program akreditovaný.
Konkrétne, študijný program bol poskytovaný na miestach, ktoré neboli predmetom akreditácie, obsah študijného programu bol pozmenený a uskutočňuje sa inak ako bol akreditovaný (mimo sídla školy a fakulty – predovšetkým v ČR)."
 
Hodnoť

Výrazný krok vpred

pri zlepšovaní vymožiteľnosti práva na Slovensku by bol len vtedy, ak by sa zrušili všetky právnické fakulty. Pretože ich absolventi sa normálne uplatniť nedokážu a vrhajú sa do temných vôd politiky. A vidíme, ako nám drahú vlasť dodrbali práve ľudia s titulom Judr. Začnem menovať pekne od začiatku všetkých Judr., ktorí mali majú nemalý podiel na devastácii a degradácii práva a zákonov: Čarnogurský, Mečiar, Cuper, Lipšic, Hrušovský, Fico, Žitňanská, Zmajkovičová, Mamojka, Gašparovič, Hamžík, Tóthová a ďalší. Nemôžem tu ale zabudnúť na súdruha veľvyslanca v ČR, súdruha Weisa a jeho prednovembrovú činnosť: V rokoch 1975 až 1989 pracoval na Ústave marxizmu-leninizmu Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska v Bratislave. Od roku 1984 bol vedeckým tajomníkom. Špecializoval sa na politické a vedecké problémy. Svoje kritické postoje publikoval napr. v práci „Otázky rozvoja spoločenských vied“ (1989). Na odbornej a vedeckej úrovni sa venoval teórii marxizmu-leninizmu, vedeckému komunizmu a ich implementácii do života spoločnosti. V dňoch nežnej revolúcie v novembri 1989 bol prítomný v Štúdiu Dialóg STV spolu s odporcami komunistov Milanom Kňažkom, Fedorom Gálom, Jánom Budajom či Vladimírom Ondrušom, kde zastupoval komunistickú stranu a podporoval zachovanie vedúcej úlohy KSČ v štáte, ktoré bolo zakotvené v ústave. Nezabúdam ani na súdruha veľvyslanca v Rusku, súdruha Migaša:Vyštudoval Filozofickú fakultu Štátnej univerzity v Kyjeve. Potom bol učiteľ na Vysokej škole politickej ÚV KSS v Bratislave, bol členom štruktúr KSS a pracoval aj v SAV v Košiciach. Napísal Kolektivizmus v sociálnej spoločnosti a Komunistický svetonázor a robotnícka mládež. Ďakujem Vám ***** za to, že moje deti odišli pracovať do zahraničia. Hoci sú úspešné, určite by som ich mal radšej doma.
 
Hodnoť

podstata

Tkvie v tom, že akreditácia bola stopnutá z dôvodu poskytovaného vzdelania na iných miestach, ktoré nebolo v súlade s podmienkami akreditácie. O kvalite vzdelania sa nič nepíše, ergo o čom sa tu bavíme?
 
Hodnoť

Ficova banda utoci

To ze nepresadzovali ideologiu a justiciu a la Kremel a Ficoland, tak sudruhovia zacinaju zatvarat skoly, ktore vytvaraju oposiciu k ich debildej politiky a diktature.
Ved Ficovi by mali odobrat diplom, a ved on je posmech slovenskych advokator a juristov.

Ved sa na nich pozrite - dvaja neo-bolsevisticke kreaturi, ktore sa na Slovensku nemali narodit.
 
Hodnoť

Keby sa volala Národno-sociálna

a nie Paneurópska, nikdy by jej akreditáciu neodobrali.
 
Hodnoť

Pravnici - najhlupejsi vysokoskolsky

vzdelani ludia.
 

 

si sa nedostal na právo?
 
Hodnoť

takže lietajúca docentka Fytzová

dolietala? a kto teraz zarobí manželovi na nové hodinky? možno začne lietať na novej linke medzi Bratislavou a Sládkovičovom, tomu akreditáciu určite nezrušia.
 
Hodnoť

...kedy budú v tomto

...štáte znamenať viac výsledky ako tieto pochybné náhrady malomeštiackych komplexov v podobe titulu
 
Hodnoť

Treba tomu

rozumieť tak, že sa blížia voľby a Ficov blbeček minister školstva chce iba vytvoriť dojem, že robí vo svojom
rezorte poriadok. Potom vytiahnu argument, že to bola Čarnogurského - t.j. pravicová škola, ktorá zneužívala prostriedky zo štátneho rozpočtu. Pritom Čarnogurský je objektívne považovaný za renomovaného právnika, na rozdiel od nášho terajšieho "docenta". Ten sa zmohol iba na brožúrku o vodičoch za autorský "honorár" niekoľko miliónov. Všetci normálni ľudia si to pamätajú. Ficovi ide len o to, aby umlčal pred voľbami inteligenciu. Preto sa pýtam: " Kde sú na Slovensku investigatívni novinári, komentátori a politickí analytici, aby takéto úmysly včas odhaľovali?" Odpoveď znie NIKDE!!! Nikdy tu neboli, ani nebudú, lebo sú ***** až za ušami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hodnoť

 

to je tá naša elita!
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie na SME