Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kollár vzal protiprávne záruku za úver (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Že je doktor Chamtivec bezcharakterný človek, to vieme už dávno, ale dokáže aj takéto, tak to prekonal aj svoje zlé meno.
 
Hodnoť

O čom je článok a o čom je projekt

Ak niekto viete, čo sa v skutočnosti malo schváliť, na čo boli určené peniaze, a aký je celkový projekt, tak to prosím napíšte. Lebo novinár, čo toto spracoval, má len jednu úlohu. Očierniť Kollára.
Či je to pre komoru výhodné, o tom svedčí aj následné schválenie v pomere 56 : 6.
A ak niekto prekročí svoje právomoci a následne jeho konanie prijme oprávnený orgán komory, je to ok. Ak by to snem neprijal, bol by ten úkon neplatný, lebo by ho spravila osoba bez práva takýto úkon urobiť.

Ale ako vždy na Slovensku. Toto niekoho trápi. Aj keď je to možno dobrý projekt. Ale že Penta zo zdravotného poistenia berie viac ako 40% zisku cez svoje nemocnice, lekárne, distribučné spoločnosti, to novinári nenapíšu. Až potom, keď už bude neskoro.
 

Vraj už dostala na lyž. vlek 120 tisíc

jeho manželka.Obdivuhodného podnikateľského ducha má ako lekár pritom mnohí ktorých poznám si nevedia ani vymeniť žiarovku.

Zdalo sa že zmizol tento lekársky" revolucionár z barikád" ktorý vraj zalieza keď príde Ficelr a vylieza keď príde iná zostava.
Vraj za Fika robí mačičku konkubínu a pradie za ostatných hrdinského zástancu proletáriatu ktorí máva praporom na barikádach.Až je mnohým spoluobčanom čudnô prečo takéhoto človeka posúvajú vyššie medzi sebou.Ľudia vraveli že ho posúvajú niekt. politici a určitý typ lekárov pritom zlomyseľníci vraveli že často takí srdciari čo nemajú srdcia na pravom mieste .

pravdo
problém je že už v princípe nemôže nikto rozhodnť za snem to je akoby ťa posadili do basy že za rok dva ťa aj tak súd odsúdi.resp aj iné prirovnania.

a aj toto je veľmi čudnô:

"Zo 17 častí pozemkov, ktorých kúpu schválil snem komory 2. júna 2012, patria SLK podľa katastra len tri. Pritom v uznesení snemu sa píše, že sa schvaľuje kúpa všetkých 17 častí pozemkov do vlastníctva komory.

Snem ešte v septembri 2011 schválil, že komora chce kúpiť a vlastniť pozemky s výmerou desaťtisíc štvorcových metrov. Za jeden štvorcový meter mala komora zaplatiť najviac 4,33 eura.

Zo zvyšných 14 častí pozemkov vlastní desať Slavomír Poliak"
 

Súhlasím

s tvojim názorom, že inklinuje k Ficovej vláde.

Nesúhlasím s tým, čo píšeš o base. V občianskom zákonníku a aj v obchodnom, sú presne upravené pravidlá, ako sa následné schválenie konania predstaviteľa spoločnosti vykonáva. Ktoré sú platné a čo sa stane v prípade, keď ich spoločnosť neschváli.
Nezastávam sa ho, lebo nepoznám všetko k prípadu. Iba sa pýtam, či je to pre SLK výhodné alebo nie.
Ak to výhodné je, tak to netreba kritizovať. Ak je to nevýhodné treba ho zavrieť do basy. Resp. všetkých delegátov snemu , čo hlasovali za dodatočné schválenie niečoho, čo je zlé.

Keby kúpil 100 ton zlata, bez súhlasu snemu za 100 eur, bolo by to dobré alebo nie.

A to je základná otázka. Nie či sa to schválilo predtým alebo potom. Jeho úlohou je robiť všetko pre to aby SLK prosperovala. Dúfam, že doba, kedy bolo všetko presne a riadne poschvalované na zjazdoch, ale nakonieč nič nefungovalo je už preč.
 

No má to 2 stránky

Keby urobil 100 mil dlhu pre SLK /rozumej zlý biznis/

, bez súhlasu snemu , bolo by to dobré alebo nie?
 
Hodnoť

 

A to potrebuje pôžičku, keď má najvyššie zásluhy na drvivom Ficovom víťazstve hneď po Sulíkovi?
 

Nahý muž, prečo Ti ten Sulík tak vadí

že ho často spomínaš?
Pretože povalil Ivetu, ako tvrdia SDKU, KDH, Most?
Pretože nesúhlasil s Eurovalom? (každá krajina zodpovedá za svoje financie, vrátane bankrotu)
Pretože nechce Spojené štáty Európske? (stačí mu len ekonomická únia bez politickej a peňažnej).
Pozrel som si Tvoje príspevky, máš prehľad o všeličom a si veľmi plodný, 300 príspevkov za 10 dní, píš menej lebo sa diskusie zahlcujú
 

 

Že povalil vládu, to tvrdím aj ja. Videl som to v televízore v priamom prenose. Je úplne jedno, kto čo predtým povedal či sľúbil. Došlo na hlasovanie a Sulíkovci zrušili vlastnú vládu. Na to však mali právo. Na veci je iritujúce, že celé SAS aj Sulík osobne stále tvrdí, že vládu pováľa niekto iný. Prečo nehovoria, že my sme tak silne nesúhlasili s eurovalom, že nám stálo za to povaliť vlastnú vládu?

Ďalšia vec je, čo robí Sulík teraz. Na zemi ležia desiatky percent voličských hlasov, ktoré mal pozbierať, ale nerobí to. Len sa potáca na hranici zvoliteľnosti. V novinách vypisuje spoza bučka múdre články, ale keď je referendum, dolezie v idiotskom tričku ako nejaký štricák namiesto aby bol v obleku s kravatou, podával rozhovory a vysvetľoval stanoviská SAS. Sulík nakoniec myšlienku silnej liberálnej strany potopí.
 

 

Taka klasika. Za vsetko mozu ostani , len my nie.

Zeby zato mohla Radicova ktora spojila hlasovanie o dovere, aj ked slubila ze nespoji. To nie .. to ty druhy

Zeby zato mohlo to co stvaral Uhliarik s Pentou (zaujimave vtedy vam Penta nevadila) , ktory proti sebe postval lekarov z ktorych bolo (je) 80% volicov pravice?

Nie, nie kdeze. Zato mozu ini ":)
 

 

Lekári len zabetónovali súčasný stav nemocníc, ktorý produkuje stratu. Čakajú, že až budú naozaj v srabe, že už im nikto neodá ani lieky, pribehne štát a uhradí dlhy. To je schéma, na akú zakapal náš reálny socializmus.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

na pobirmovaneho nemaju. Okrem ineho, ten by ich zazaloval za zranenie plastom svojej fantomovej chrbtice.
 

Hranolček celú túto mafiu

v bielom necháva na pokoji, a oni jeho tiež. Ide o veľké kšefty pre šéfov, takže platy lekárov a sestier idú bokom...
 
Hodnoť

...najprv za vás rozhodnem

...potom sa pýtam...nádhera :o)
 

...ako som dostal

...tak to posúvam ďalej ...http://www.lekom.sk/upload/med...
 
Hodnoť

Strašná nezodpovednosť!

Zimomriavky idú z toho, že aj ďalších 56 doktorov bolo za!!! Veď ide o nezmyselný tunel a kto to nevidí, tak volí toho čo teraz! Sme v krajine množstva rozpadávajúcich sa hotelov, kde investícia do rekonštrukcie by určite nedosiahla náklady na podivnú stavbu, kde treba zabezpečiť množstvo neskutočných stavebných prekážok, nehovoriac o bazálnej ekonomike prevádzky podobného cirkusu. Za cudzie sa stavia dobre, najmä keď zodpovednosť je imaginárna kategória viazaná na nejaké výsledky volieb. Ak by za 20 tis. ročne prenajali nejaké termíny u Kempinskeho, tak je preškolená celá poľsko slovenská suita aj s pritakávačmi a nemuseli by sa defraudovať spoločné peniaze ktorých cieľom by malo byť zjednodušenie života lekárov! Dnešný doktor je ako prostitút, s ktorým obcuje hocikto, kto si uvedomí že sa dá jednoducho priživiť na jeho spoločenskom postavení.
 


Najčítanejšie na SME