Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensko dokáže prijať 800 utečencov, hovorí strana Most-Híd (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Okolo Bugárovho domu v Šamoríne je dostatok priestranstva na založenie utečeneckej kolónie. Slovensko by pre tento účel malo prijať z Talianska tých najviac problémových, ktorí sa tam dopúšťajú násilia, výtržností a kriminality, ale to Bugár veľmi dobre vie, keďže si do Talianska chodí k príbuzným pre rozumy. Otázkou zostáva, prečo napriek tomu presadzuje niečo tak rozkladné pre európsku civilizáciu a spoločnosť.
Barbarov z krajín tretieho sveta prišli dobyť európsky kontinent treba eskortovať do krajiny svojho pôvodu, to je jediné možné riešenie ako odolať ich nájazdom.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

a este som poucul, ze iluminati zacali skupovat podu na mesiaci... Ze neuhadnete, ze jeden z najvacsich vesmirnych ludi, apostol Karabach, sa narodil prave na mesiaci!?!? Nahoda? OZAJ?
 
Hodnoť

most & smk

tito ludia/ strany nam pomahaju alebo skodia?

co je toto preboha za vyjadrenie?!! nikto pri zdravom rozume si nepusta do krajiny takychto ludi!
aky je z nich osoch? preco mame byt vzdy & vsade solidarni????!
 

 

Problem je v tom, ze sme hadam najmenej solidarni z celej EU. Nie je to len ten nenavistny cirkus, co teraz robime. V roku 2010 sme boli jedina krajina, co odmietla pomoct v case greckej krizy. Len teraz nenapis, ze Greci si to nezasluzili – vtedy islo o Eurozonu. Ak teraz Grecko krachne, Eurozona to prezije. Vtedy by bola padla aj ona.
 
Hodnoť

..no neviem

či má Bugár čo do toho hovoriť...nemá rád felvídek a takto biedu na juhu neporieši...hádm tak autonómiou a prijatím utečencov do nej...zsia barátom.
 
Hodnoť

Bugár by mohol radšej byť ticho !

Za komančov bolo také nariadenie, že kto mal rodinný dom dvoj a viac generačný musel na svoje náklady ubytovať chudobných ľudí. Väčšinou to boli asociáli, ktorí si v tom dome robili čo chceli. Hlavne ho ničili. Ničím neprispievali na obnovu, opravy a platili len za vodu a elektriku. Mali sme také dve rodiny nasáčkované a aj po revolúcii pomerne dlho trvalo kým sme sa ich zbavili. Aby nám o chvíľu takáto norma z EU nedorazila na Slovensko pán Bugár.
 
Hodnoť

 

odporucam, pan Bugar, dat tuto vasu hlasku na billboardy :)
 

 

No viacero diskusnych prispevkov aj tvoj....vyzera že tu už ludia pochopili čo za vtaka je ten bugar?? Obyčajny vydierač....či vydiera slovensku vladu alebo voličov madarskej narodnosti..všetko jedno...diskutešri si všimli že Fico hovoril že kedy nebude v poliike..ale aj Bugar to hovoril ale v diskusiach sa to tu nespomina....
Bugarovi sa podarilo to čo malokomu, totiž na svoje požiadavky a dristy si najal slovenske politicke mrtvoly..chmela,Sebeja, Zitnansku a podobne,....
 
Hodnoť

 

Béla tebe ale už načisto drbejebe!!!, nechaj sa vyšetriť ty chmuľo:
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Tých 800 migrantov

je iba základný počet. Ak dostanú azyl - a EÚ sa už postará, aby dostali - tak budú mať nárok doviezť si sem svoje rodiny, čo predstavuje na jedného migranta odhadom o 5 - 10 osôb naviac, o ktoré sa bude treba všestranne postarať.
A je to navyše iba prvý krok - syndróm nohy medzi dverami, ktoré už nezatvoríme.
Politici EÚ vo svojej multikulti eufórii nedokázali hneď na začiatku vytvoriť striktný legislatívny rámec, pretože to bolo také superdemokratické a humánne a teraz už je neskoro.
Navyše zložité pomery v Únii ohľadne rozhodovania spôsobujú nekonečné prieťahy, ktoré spôsobujú, že sa všetko vlečie slimačím tempom, zatiaľ čo utečenci pribúdajú exponenciálnym tempom a pripomínajú už skôr kobylky, než hostí, hľadajúcich ochranu a pomoc.
 
Hodnoť

Nespomínaj meno Boha nadarmo,

ale nedá mi inak po prečítaní doterajších príspevkov diskutujúcich: Ježišikriste! Ešte že sme kresťania. To "miluj blížneho svojho" priam kričí z každého príspevku.
 

 

V Písme svätom taktiež je: "Nehádžte perly sviniam!". Nič osobného. Mysleniu zdar.
 

to nie sú kresťania, to sú

"liberáli". myslia si, že teroristi prichádzajú do Európy na člnkoch po Stredozemnom mori. figu borovú, tí prídu lietadlom v obleku ak majú taký zámer. počúvala som B. Schmögnerovú, tvrdí, že za chudobu v Afrike môžu aj nadnárodné korporácie, ktoré majú oči zahmlené a vidia len zisk, človeka nie.

""Nehádžte perly sviniam!" ty exotka už vieš, že na člnkoch sa vezú "svine"? poznáš ich? vidím, že ani Písmo nepoznáš. Rozumieš mu ako hus pivu.
 

 

„prišiel som ako cudzinec a neprichýlili ste ma... Odíďte odo mňa, páchatelia neprávosti!“ (Mt 25, 41-45)
 


Najčítanejšie na SME