Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Britská polícia zatkla osem mužov za sexuálne zneužívanie detí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

O sexualna mensina nema svoje prava.Hrozne nieco co sa deje v tej vyspelej zapadnej civilizacii.
 
Hodnoť

klasika

Takéto správy sa podľa SME dejú len na skazenom západe. Správy ako že len v jednej oblasti Ruskej federácie zahynulo násilne za rok 31 detí sú nepodstatné:
http://www.kommersant.ru/doc/2...
Ak by na SLovensku bola "protiruská propaganda" tak tie čísla niekto vynásobí pomerom Rostovkej oblasti a celého Ruska a dá sem obrovský titulok " V Rusku ročne zabijú 1000 detí"( a každý vie že mučených a sexuálne zneužívaných je viac).
Ono, toto je asi vlastné nám Slovanom. Myslím že aj Slovensko stále len buduje nejakú štatistiku koľko detí je u nás ročne zabitých, týtaných alebo sexuálne zneužívaných.
***
Neviem či si to niekto uvedomuje, no potom či už sa niekto tvári pro- alebo protirusky (alebo proti US), tak VŠETCI tu maľujú obraz Ruska ako krajiny kde sa niektoré problémy jednoducho nevyskytujú, kde žije len len národ ktorý nemá chyby a kde sú problémy len ak tam zavrta niekto z "demokracie".
****
Toto sa týka každého národa a ako všetci zodpovední vedia, tak následky sú často veľmi zlé :
http://www.kommersant.ru/doc/2...
Tu to skončilo samovraždami zneužívaných. Zase pokiaľ si pamätám jedendokument o deťoch ktorých vychovali divé zvieratá, tak posledné sa nenašli v Indii či Afrike, no v Odese a v Kyjeve.
*****
Teraz som zvedavý na ti enálepky - som proruskí, protiruskí ? Sú ľudia čo proti tomuto bojujú v Rusku či v UK proti svojemu národu (lebo podľa našincov nemožno takéto niečo spájať s národom).
 
Hodnoť

Je

to hnus, že nespomeniete ako to naozaj bolo, kto je páchateľ a prečo britské orgány odvracali roky od tohto problému oči, spoločný menovateľ je islam samozrejme.
 
Hodnoť

 

v GB je to tusim narodny zvyk :D
 


Najčítanejšie na SME