Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maďarská polícia zadržala 394 ilegálnych migrantov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

Prečo ich na hraniciach

zadržiavajú. Prečo ich neženú výstrelmi, najprv do vzduchu, potom do nôh, nazad. Keby ich takto Maďari hnali späť, museli by sa činiť i štáty, cez ktoré sa tlačia do Maďarska. A nech tu nikto neoperuje našimi utečencami na Západ do roku 1989, lebo je to také porovnanie, ako nebe a dudy. Odkedy žijem, pol storočia nič nepočujem, len o potrebe našej solidarity s Afričanmi. Ešte som však nepočul, žeby Afričania pomohli čo len jednému Slovákovi. Ak sa mýlim, opravte ma. A čo, my chudáci, sme dojnou kravou Afriky?!
 
Hodnoť

Zaujímavé je aj to,

že "nezávislé" agentúry na prieskum verejnej mienky sa neponáhlajú vybrať anonymnú reprezentativnu vzorku 1285 občanov SR, a nepoložia ím otázku, či súhlasia s jediným Africanom na Slovensku.
Čoho sa bojíte?

Málokto si vie predstaviť, koľko ľudí sa už na Slovensku chystá urobiť si dobré živobytie prácou pre rôzne tzv. mimovladky zamerané na integráciu cudzích poberačov sociálnych dávok. Rôzne tzv. univerzity už ponúkajú štúdijne odbory na takú vec zamerané.
 

 

Maďari už takú otázku dali a mal si počuť,čo dostali od EU.A to na ňu ludia ešte ani neodpovedali.
 
Hodnoť

Nedokážem pochopiť

ako tie hranice vôbec fungajú mimo schengenu, veď z takého Afganistánu alebo z Afriky musia prejsť pekných pár hraníc kým sa dostanú do Maďarska. Veď to musí byť pohyb ako na jarmoku, keď až do Maďarska dorazí denne cez 300 ľudí, od začiatku roka už vyše 45000.
 
Hodnoť

v článku nie je

zmienka o tom, čo sa urobili s tými 394 ilegálnymi imigrantmi.
Azda neexistuje taká historická epocha, keď by sa nenadávalo na Židov. Pritom sú to väčšinou veľmi rozumní ľudia, ktorí si vedia obhájiť svoje záujmy a môžeme si k nim chodiť po rozumy. Napr. ohľadne imigrantov nasledovne:
www.washingtonpost.com/world/middle_east/toughening-its -stance-toward-migrants-israel-pushes-africans-to-leave/2015/05/14/e16 37bce-f350-11e4-bca5-21b51bbdf93e_story.html
a predstavte si: to ich kvôli tomu nikto nevolá na koberec!
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME